Program for Swim Open Stockholm 2017
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Monday 10 April 2017 09:30
18_S
Event 18, 400m Freestyle Women |
|
WR: Katie Ledecky (1997) 3:56.46 2016-08-07 |
ER: Federica Pellegrini (1988) 3:59.15 2009-07-26 |
NR: Lotte Friis (1988) 4:03.98 2012-07-29 |
SR: Sarah Sjöström (1993) 4:06.04 2014-03-16 |
|
|
|
# |
ID |
Name |
Born |
Club |
License |
Pool |
EntryTime |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
884 |
Hosszu Katinka |
1989 |
IRON AQUA |
|
50 m |
4:04.96 |
|
2 |
73 |
Köhler Sarah |
1994 |
FRANKFURT |
154579 |
50 m |
4:05.44 |
|
3 |
900 |
Rieder Celine |
2001 |
GERMANY |
|
50 m |
4:14.84 |
|
4 |
28 |
Løvberg Marte |
1999 |
LAMBERTSET |
|
50 m |
4:19.28 |
|
5 |
934 |
Hassler Julia |
1993 |
HEIDELBERG |
|
50 m |
4:19.75 |
AFR |
6 |
344 |
Eriksson Hanna |
1999 |
JÖNKÖPING |
AD2499 |
50 m |
4:20.28 |
|
7 |
113 |
Otava Aino |
1999 |
CETUS
Cet |
99A484 |
50 m |
4:20.92 |
|
8 |
241 |
Stenseth Stine Lise |
1900 |
BÆRUM |
|
50 m |
4:21.74 |
|
9 |
168 |
Pihkamäki Eveliina |
1998 |
RIIHIMÄEN |
98A156 |
50 m |
4:22.59 |
|
10 |
240 |
Smith Majken |
1997 |
BÆRUM |
|
50 m |
4:22.66 |
|
11 |
898 |
Hentke Franziska |
1989 |
GERMANY |
|
50 m |
4:23.32 |
|
12 |
333 |
Rotstam Emma |
1998 |
JÄRFÄLLA S |
AF7498 |
50 m |
4:26.49 |
|
13 |
679 |
Klasson Carin |
1995 |
SÖDERTÖRN |
BB4695 |
50 m |
4:27.22 |
|
14 |
322 |
Eriksen Ida |
1997 |
JÄRFÄLLA S |
AD4497 |
50 m |
4:27.57 |
|
15 |
622 |
Sundstedt Emma |
1998 |
SPÅRVÄGEN |
BE7498 |
50 m |
4:27.98 |
|
16 |
914 |
Kortetjärvi Hilla |
1996 |
FINLAND |
96A676 |
50 m |
4:28.32 |
|
17 |
326 |
Hanson Isabelle |
1998 |
JÄRFÄLLA S |
AB4298 |
50 m |
4:29.70 |
|
18 |
772 |
Halldén Louise |
1998 |
VÄSBY SS |
AW2498 |
50 m |
4:29.88 |
|
19 |
30 |
Lenéa Remøy Augusta |
1999 |
LAMBERTSET |
|
50 m |
4:30.84 |
|
20 |
586 |
Sjöholm Lina |
2000 |
SJÖBO SS |
AD7200 |
50 m |
4:30.89 |
|
21 |
888 |
Rimmereide Camilla |
2000 |
ULLENSAKER |
|
50 m |
4:31.78 |
|
22 |
306 |
Weiler Matilda |
1998 |
HS |
AF0898 |
50 m |
4:32.12 |
|
23 |
465 |
Forés Alba |
1998 |
MKK |
AI5298 |
50 m |
4:32.60 |
|
24 |
293 |
Hallbäck Ebba |
2000 |
HS |
AL0600 |
50 m |
4:32.86 |
|
25 |
219 |
Småvik Benedikte |
2002 |
MADLA SK |
|
50 m |
4:32.93 |
|
26 |
475 |
Mikkelsen Josephine |
2002 |
MKK |
AI5202 |
50 m |
4:33.33 |
|
27 |
606 |
Staflund Erica |
1999 |
SKÖVDE SS |
AC9699 |
50 m |
4:33.75 |
|
28 |
101 |
Rypestøl Malene |
2001 |
VARODD SK |
|
50 m |
4:34.41 |
|
29 |
310 |
Ülger Olivia |
2000 |
HS |
AK3800 |
50 m |
4:34.60 |
|
30 |
300 |
Palmkvist Johanna |
1999 |
HS |
AN2899 |
50 m |
4:34.92 |
|
31 |
84 |
Bjørlykke Silje Mari |
2000 |
AALESUND |
|
50 m |
4:35.13 |
|
32 |
242 |
Øritsland Hedda |
1999 |
BÆRUM |
K080199HED01 |
50 m |
4:35.69 |
|
33 |
685 |
Roloff Emma |
2002 |
SÖDERTÖRN |
AT6402 |
50 m |
4:35.82 |
|
34 |
569 |
Rönningdal Emilia |
2002 |
S 71 |
AC6202 |
50 m |
4:36.12 |
|
35 |
686 |
Roloff Wilma |
2000 |
SÖDERTÖRN |
BA7600 |
50 m |
4:36.14 |
|
36 |
523 |
Segerbrand Tiffani |
1999 |
SK NEPTUN |
AI0699 |
50 m |
4:36.68 |
|
37 |
50 |
Zyprian Lil |
1998 |
HEIDELBERG |
190816 |
50 m |
4:37.42 |
|
38 |
901 |
Kaare Kertu |
2002 |
ORCA |
|
50 m |
4:37.56 |
|
39 |
829 |
Sundström Filippa |
2001 |
ÄNGELHOLM |
AG4201 |
50 m |
4:37.69 |
|
40 |
813 |
Wiman Clara |
1996 |
VÄSTERÅS |
AE8896 |
50 m |
4:38.18 |
|
41 |
658 |
Jonsson Carolina |
2002 |
SÖDERTÄLJE |
AU5402 |
50 m |
4:38.26 |
|
42 |
889 |
Hoseth Emilia |
2000 |
ULLENSAKER |
|
50 m |
4:38.80 |
|
43 |
640 |
Muzito Gloria |
2002 |
SUNDSVALL |
BO6202 |
50 m |
4:39.25 |
|
44 |
216 |
Endregaard Julie Borsheim |
2001 |
MADLA SK |
|
50 m |
4:39.90 |
|
45 |
337 |
Södersten Elin |
2000 |
JÄRFÄLLA S |
AI5800 |
50 m |
4:40.37 |
|
46 |
568 |
Karlsson Moa |
2002 |
S 71 |
AC1202 |
50 m |
4:40.59 |
|
47 |
121 |
Balle Karla Louise |
2001 |
HELSINGØR |
0122AO |
50 m |
4:40.79 |
|
48 |
40 |
Vik Eline |
2002 |
SANDNES |
|
50 m |
4:40.95 |
|
49 |
334 |
Sandh Linnéa |
2000 |
JÄRFÄLLA S |
BS1400 |
50 m |
4:41.11 |
|
50 |
807 |
Mörtstrand Elvira |
2003 |
VÄSTERÅS |
AH9603 |
50 m |
4:41.43 |
|
51 |
273 |
Lannhard Frida |
2000 |
FALUN |
AB6800 |
50 m |
4:41.83 |
|
52 |
243 |
Fjeldstad Malene |
2000 |
TROMSØ SK |
|
50 m |
4:42.25 |
|
53 |
802 |
Eklund Malin |
2001 |
VÄSTERÅS |
AL9201 |
50 m |
4:42.38 |
|
54 |
282 |
Reinhold Andrea |
2001 |
GÖTEBORG |
AS3401 |
50 m |
4:43.11 |
|
55 |
497 |
Brolund Vilma |
2001 |
SK NEPTUN |
AO9801 |
50 m |
4:43.36 |
|
56 |
430 |
Wijk Mellie |
2002 |
SK LAXEN |
AM1602 |
50 m |
4:44.04 |
|
57 |
761 |
Andersson Ebba |
2001 |
VÄSBY SS |
AL2601 |
50 m |
4:44.25 |
|
58 |
356 |
Müllern Alice |
1998 |
JÖNKÖPING |
AQ7498 |
50 m |
4:45.49 |
|
59 |
481 |
Olsson Ebba |
2001 |
MARIESTAD |
AM7201 |
50 m |
4:46.95 |
|
60 |
817 |
Noreblad Natalie |
2002 |
VÄXJÖ SS |
AS0202 |
50 m |
4:50.34 |
|
61 |
382 |
Simander Ella |
2002 |
KARLSKRONA |
AU4802 |
50 m |
4:51.91 |
|
62 |
460 |
Åsberg Carolina |
2002 |
SK LÖDDE |
AJ1802 |
50 m |
4:54.55 |
|
63 |
596 |
Östlund Felicia |
2002 |
SKURU IK |
BD6202 |
50 m |
4:55.20 |
|
64 |
783 |
Peng Elin |
2003 |
VÄSBY SS |
AJ7603 |
50 m |
4:57.29 |
|
65 |
616 |
Herlin Linn |
2002 |
SPÅRVÄGEN |
AU6402 |
50 m |
4:57.38 |
|
66 |
389 |
Rydahl Isabelle |
2003 |
KARLSTAD |
AC0203 |
50 m |
4:58.34 |
|
67 |
732 |
Ström Thilda |
2003 |
TÄBY SIM |
AT5803 |
50 m |
5:04.83 |
|
68 |
602 |
Lund Molly |
2005 |
SKÖVDE SS |
AB6605 |
50 m |
5:05.45 |
|
69 |
140 |
Lisken Malena Amelie |
2003 |
OSLO IL |
|
50 m |
5:14.60 |
|
70 |
155 |
Eidesgaard Vár |
2001 |
HAVNAR |
|
25 m |
4:17.87 |
|
71 |
159 |
Tummasardóttir Susanna |
2001 |
HAVNAR |
|
25 m |
4:35.95 |
|
|
Generated by WinGrodan 1.25.10 |
Print Date |
09 April 2017 |
Licensed to: IC Control Media & Sport |
Print Time |
15:06 |
|