2020-01-29   04:39:44
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Sala Sparbanks Silverdoppet 2017

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Torsdag 25/5 Klockan 09.00 (Insim kl 08.00)

3_S
Gren 3, 50m Ryggsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
73  Gustafsson Jakob  1999  LUDVIKA SS  AL0399  25 m  29.05   
79  Brundin Isak  2000  SALA SS  AJ8100  25 m  30.36   
72  Campalto Anton  1998  LUDVIKA SS  AI5398  25 m  31.25   
74  Krysén Erik  2000  LUDVIKA SS  AE0100  25 m  31.43   
40  Evaldsson Nicklas  2001  HEDEMORA  AE4301  25 m  35.08   
113  Svedberg Jonathan  2003  SALA SS  AW7703  25 m  35.36   
64  Andersson Axel  2004  LINDESBERG  AQ0304  25 m  37.11   
101  Nilsson Olle  2004  SALA SS  AL3104  50 m  38.30   
88  Hanson Jakob  2002  SALA SS  AJ4902  25 m  38.81   
10  132  Flores Vincent  2005  SKK  AE7305  25 m  39.00   
11  99  Mårvad Felix  2003  SALA SS  AS2303  50 m  39.13   
12  133  Graner Anton  2005  SKK  AH4905  25 m  39.39   
13  77  Antonsson Max  2004  SALA SS  AG6304  25 m  40.38   
14  92  Larsson Malte  2003  SALA SS  AU2503  25 m  40.95   
15  184  Hamilton William  2006  SKK  AM2706  25 m  41.55   
16  134  Harju Jonas  2005  SKK  AH8905  25 m  41.78   
17  156  Nordén Max  2005  ÖSTERBY SS  AQ3705  25 m  44.79   
18  185  Högfeldt Melker  2007  SKK  AB2707  25 m  45.23   
19  158  Sporron Emil  2003  ÖSTERBY SS  AV4503  25 m  45.35   
20  46  Jäderberg Vidar  2006  KÖPINGS SS  AR7306  25 m  45.62   
21  183  Flores Samuel  2008  SKK  AA8908  25 m  45.70   
22  181  Drozdz Casper  2006  SKK  AG2306  25 m  46.40   
23  186  Martin-Lamm William  2006  SKK  AJ5506  25 m  46.46   
24  112  Struwe William  2006  SALA SS  AE1306  25 m  47.35   
25  82  Dalin Milton  2005  SALA SS  AO3905  25 m  47.99   
26  16  Bah Alex  2003  ESKILSTUNA  AT8903  25 m  48.17   
27  180  Benyammine Nicholas  2006  SKK  AG3306  25 m  48.18   
28  90  Johansson-Hemström Samuel  2005  SALA SS  AE8105  25 m  50.07   
29  131  Flores Oscar  2005  SKK  AE5305  25 m  50.09   
30  76  Andersson Alex  2005  SALA SS  AL9705  25 m  50.16   
31  109  Samuelsson Max  2005  SALA SS  AO4905  25 m  50.27   
32  41  Flykt Tobias  2004  HEDEMORA  AI6104  25 m  51.49   
33  176  Aquilar Elliott  2006  SKK  AM7506  25 m  53.05   
34  21  Orrego Mario  2006  ESKILSTUNA  AR5106  25 m  53.10   
35  111  Struwe Oliver  2008  SALA SS  AE8108  25 m  53.27   
36  152  Ståhl John  2001  SURA SF  BA8501  25 m  53.42   
37  93  Larsson Noel  2006  SALA SS  AK8106  25 m  54.26   
38  168  Lindquist Hugo  2007  STRÄNGNÄS  AC5707  25 m  55.17   
39  179  Aquliar Jordan  2007  SKK  AM1706  25 m  57.02   
40  128  Alveskär Lundfeldt Simon  2005  SKK  AG4505  25 m  57.40   
41  170  Pettersson Hector  2008  STRÄNGNÄS  AE7508  25 m  59.68   
42  Asp Almström Pontus  2008  SK ENA  AD1908  25 m     
43  47  Jäderberg Viktor  2007  KÖPINGS SS  AJ5907  25 m     
44  86  Gullberg Alvar  2008  SALA SS    25 m     
45  87  Gullberg Wilhelm  2006  SALA SS  AR5506  25 m     
46  149  Broström Albin  2006  SURA SF  AR3306  25 m     
47  150  Hirvero Anton  2006  SURA SF  AS1106  25 m     
48  157  Pettersson Linus  2007  ÖSTERBY SS  AK0907  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  25 maj 2017 
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet  Utskriftstid  05:26 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner