2020-01-24   13:38:09
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Sala Sparbanks Silverdoppet 2017

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Torsdag 25/5 Klockan 09.00 (Insim kl 08.00)

4_S
Gren 4, 50m Ryggsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
75  Östh Rebecka  1999  LUDVIKA SS  AE3699  25 m  30.78   
80  Dalin Elvira  2003  SALA SS  AO8803  25 m  33.08   
24  Lundin-Bornström Amanda  1998  FAGERSTA  AB8698  25 m  33.67   
68  Tegin Elise  2004  LINDESBERG  AL2804  25 m  33.70   
175  Widhe Emelie  2001  STRÄNGNÄS  AN0401  25 m  34.83   
67  Nordén Alice  2003  LINDESBERG  BM6203  25 m  35.22   
172  Staaf Elsa  2003  STRÄNGNÄS  AV2203  25 m  35.42   
81  Dalin Ida  2005  SALA SS  AG6205  25 m  35.52   
23  Bölja-Strandlund Nike  2002  FAGERSTA  AS6802  25 m  37.00   
10  45  Forsman Alvida  2004  KÖPINGS SS  BM7404  25 m  39.48   
11  30  Blomdahl Tuva  2004  HARNÄS SKU  BO6204  25 m  39.54   
12  34  Lindström Hannah  1999  HARNÄS SKU  BS6499  25 m  39.72   
13  43  Ehlin Maja  2002  KÖPINGS SS  BT6202  25 m  39.80   
14  130  Flores Elvira  2006  SKK  AD9606  25 m  39.88   
15  96  Lindgren Amanda  2000  SALA SS  BL6200  25 m  39.92   
16  140  Pettersson Ester  2005  SKK  AD6405  25 m  40.04   
17  174  Westman Lovis  2003  STRÄNGNÄS  BA1403  25 m  40.37   
18  138  Kärvestedt Elsa  2005  SKK  AG9605  25 m  40.75   
19  141  Sveding Emelie  2005  SKK  AG8605  25 m  40.77   
20  142  Svenheim Klara  2005  SKK  AT9205  25 m  40.88   
21  53  Pettersson Maja  2004  KÖPINGS SS  AS0404  25 m  40.89   
22  127  Ahlström Lina  2005  SKK  AS6805  25 m  41.23   
23  35  Löfgren Alva  2003  HARNÄS SKU  BW1603  25 m  42.51   
24  49  Larsson Emilia  2004  KÖPINGS SS  AS2404  25 m  42.78   
25  98  Modig Carolina  2003  SALA SS  BG5403  25 m  42.84   
26  136  Herlitz Alva  2005  SKK  BF4805  25 m  43.30   
27  37  Nilsson Matilda  2004  HARNÄS SKU  BP1804  25 m  43.86   
28  25  Wiik Rebecka  1999  FAGERSTA  AO4499  25 m  43.97   
29  89  Hongwilai Ivy  2002  SALA SS  BX6202  25 m  44.34   
30  97  Lithell Anna  2001  SALA SS  BD4201  25 m  44.52   
31  100  Nilsson Linn  2003  SALA SS  BV5403  25 m  44.93   
32  151  Norlén Linnea  1999  SURA SF  BM4899  25 m  45.41   
33  39  Cloudy Weerasinghe Elisha  2006  HEDEMORA  AO8606  25 m  45.61   
34  31  Eriksson Alva  2005  HARNÄS SKU  BN3405  25 m  45.95   
35  178  Andersson Ibba  2006  SKK  BA7206  25 m  46.41   
36  33  Johansson Iza  2005  HARNÄS SKU  BJ3605  25 m  46.52   
37  171  Romin Vera  2005  STRÄNGNÄS  AG1605  25 m  46.53   
38  50  Larsson Felicia  2006  KÖPINGS SS  AR2606  25 m  47.12   
39  44  Forsman Alma  2007  KÖPINGS SS  AG7807  25 m  47.16   
40  52  Pettersson Agnes  2006  KÖPINGS SS  AT1406  25 m  47.87   
41  164  Heikman Emma  2008  STRÄNGNÄS  AD5608  25 m  47.92   
42  137  Högfeldt Klara  2005  SKK  AL0205  25 m  48.11   
43  78  Boman Liv  2005  SALA SS  BG2605  25 m  48.61   
44  36  Lönn Astrid  2008  HARNÄS SKU  AI4608  25 m  48.67   
45  20  Johansson Cornelia  2004  ESKILSTUNA  BC4804  25 m  48.73   
46  26  Larsson Elida  2003  GIMO SS  BF5803  25 m  49.28   
47  162  Ahlqvist Lundberg Liv  2008  STRÄNGNÄS  AB9608  25 m  49.39   
48  28  Åkman Smilla  2006  GIMO SS  AL0806  25 m  49.57   
49  32  Harnesk Elsa  2007  HARNÄS SKU  AX4607  25 m  49.72   
50  182  Eklöf Anna  2007  SKK  AD9807  25 m  50.62   
51  19  Jacobsson Sundkvist Ebba  2005  ESKILSTUNA  BB1605  25 m  50.98   
52  161  Tholen Helena  2005  RÄTTVIK  BC9205  25 m  51.50   
53  Bärgård Tindra  2006  SK ENA  AB8606  25 m  52.17   
54  27  Larsson Klara  2006  GIMO SS  AD1206  25 m  52.98   
55  17  Costa Ester  2006  ESKILSTUNA  BK4606  25 m  53.46   
56  51  Mattsson Emma  2005  KÖPINGS SS  BQ4805  25 m  54.29   
57  177  Alveskär Lundfeldt Molly  2007  SKK  AE2207  25 m  56.46   
58  114  Thelander Ida  2005  SALA SS  AU6405  25 m  59.86   
59  12  Zetterberg Elna  2007  SK ENA  AB3807  25 m  1:02.06   
60  Andersson Lisa  2007  SK ENA  AI6607  25 m  1:03.75   
61  Bärgård Tuva  2009  SK ENA  AA1209  25 m  1:14.76   
62  10  Osman Aziza  2008  SK ENA  AI3608  25 m     
63  22  Vikström Ellen  2006  ESKILSTUNA    25 m     
64  38  Östlund Hillevi  2007  HARNÄS SKU  AX0807  25 m     
65  42  Bengtsson Alice  2006  KÖPINGS SS  BI6806  25 m     
66  85  Fagerström Agnes  2006  SALA SS  BK1606  25 m     
67  103  Nordström Moa  2007  SALA SS  AY4607  25 m     
68  104  Norlén Ebba  2002  SALA SS  BV2402  25 m     
69  153  Björkman Emilia  2006  ÖSTERBY SS  BK3206  25 m     
70  154  Ekholm Agnes  2006  ÖSTERBY SS  BK6206  25 m     
71  163  Encheva Lora  2004  STRÄNGNÄS  BV9204  25 m     
72  94  Lindblom Ida  2001  SALA SS  BJ8201  25 m  32.50  EFT 
73  191  Bölja-Strandlund Dione  2004  FAGERSTA  AK8204  25 m  39.84  EFT 
74  192  Nilsson Emmy  2003  HEDEMORA  AO5803  25 m  49.64  EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  25 maj 2017 
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet  Utskriftstid  05:26 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner