Ohjelma Sum-Sim (50m) 2017
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Gren 13, 400m Frisim Flickor |
14 år och yngre: Ida Mattsson (1985) 4:21.01 1998 FM: Josefin Mikkelsen 4:33.33 |
15 år: Ida Mattsson (1985) 4:21.10 2000 FM: Alexandra Vartiainen 4:36.60 |
16 - 17 år: Ann Berglund (1984) 4:20.99 2000 FM: Hanns Rosvall 4:28.61 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
14 år och yngre |
1 | 451 | Alman Sabina | 2003 | LULEÅ SS | AL0403 | 50 m | 4:36.62 | |
2 | 49 | Mörtstrand Elvira | 2003 | VÄSTERÅS | AH9603 | 50 m | 4:39.94 | |
3 | 265 | Nordén Emilia | 2003 | HS | AT3803 | 50 m | 4:40.00 | |
4 | 164 | Hansson Olivia | 2003 | KIVIKS SK | AP5403 | 50 m | 4:40.19 | |
5 | 23 | Peng Elin | 2003 | VÄSBY SS | AJ7603 | 50 m | 4:46.09 | |
6 | 260 | Littorin Tyra | 2004 | HS | AG8404 | 50 m | 4:50.59 | |
7 | 631 | Avdic Selma | 2003 | S 02 | AM6803 | 50 m | 4:50.60 | |
8 | 488 | Morfelt Mollie | 2003 | MKK | AG8803 | 50 m | 4:51.46 | |
9 | 367 | Rydahl Isabelle | 2003 | KARLSTAD | AC0203 | 50 m | 4:51.83 | |
10 | 251 | Johansson Alicia | 2003 | HS | AI2603 | 50 m | 4:52.13 | |
11 | 491 | Osterman Julia | 2004 | MKK | AS5804 | 50 m | 4:52.37 | |
12 | 763 | Teglöf Isabel | 2003 | SÖDERTÄLJE | AZ3203 | 50 m | 4:52.40 | |
13 | 51 | Rogell Felicia | 2003 | VÄSTERÅS | AQ6603 | 50 m | 4:53.11 | |
14 | 854 | Ström Thilda | 2003 | TÄBY SIM | AT5803 | 50 m | 4:54.08 | |
15 | 743 | Lithner Ida | 2004 | SÄFFLE SS | AB6204 | 50 m | 4:54.31 | |
16 | 236 | Agrell Angelina | 2003 | HS | AR6803 | 50 m | 4:54.58 | |
17 | 543 | Eriksson Madicken | 2003 | SK NEPTUN | AX8203 | 50 m | 4:56.03 | |
18 | 173 | Ragnarsson Emma | 2004 | SS DELFIN | AI4203 | 50 m | 4:59.70 | |
19 | 441 | Weiding Amanda | 2003 | LASS | BF9803 | 50 m | 5:00.12 | |
20 | 896 | Rödin Klara | 2003 | VELLINGE-N | AE2603 | 50 m | 5:04.91 | |
21 | 413 | Widerberg Karin | 2003 | SK LAXEN | AO3803 | 50 m | 5:05.45 | |
22 | 660 | Henningsson Sofia | 2004 | SKÖVDE SS | AH8204 | 25 m | 4:40.95 | |
23 | 578 | Myrlander Nellie | 2003 | NÄSSJÖ | AA9203 | 25 m | 4:41.98 | |
24 | 667 | Suchomel Linn | 2003 | SKÖVDE SS | AD2203 | 25 m | 4:42.66 |
15 år |
1 | 487 | Mikkelsen Josephine | 2002 | MKK | AI5202 | 50 m | 4:31.16 | |
2 | 619 | Rönningdal Emilia | 2002 | S 71 | AC6202 | 50 m | 4:32.68 | |
3 | 790 | Roloff Emma | 2002 | SÖDERTÖRN | AT6402 | 50 m | 4:35.82 | |
4 | 721 | Muzito Gloria | 2002 | SUNDSVALL | BO6202 | 50 m | 4:39.03 | |
5 | 616 | Karlsson Moa | 2002 | S 71 | AC1202 | 50 m | 4:40.59 | |
6 | 424 | Gunnarsson Elin | 2002 | LASS | AJ6802 | 50 m | 4:40.87 | |
7 | 292 | Edbom Ebba | 2002 | JÄRFÄLLA S | AQ4602 | 50 m | 4:42.33 | |
8 | 414 | Wijk Mellie | 2002 | SK LAXEN | AM1602 | 50 m | 4:44.02 | |
9 | 76 | Bergström Jennifer | 2002 | ÅKERSBERGA | AA9402 | 50 m | 4:44.35 | |
10 | 728 | Öberg Elise | 2002 | SUNDSVALL | AE8402 | 50 m | 4:45.06 | |
11 | 121 | Cuperus Marit | 2002 | UDDEVALLA | BD0202 | 50 m | 4:45.60 | |
12 | 376 | Aronsson Clara | 2002 | KK KARPEN | AE4202 | 50 m | 4:46.43 | |
13 | 272 | Rosdahl Ellen | 2002 | HS | AO0802 | 50 m | 4:48.12 | |
14 | 356 | Simander Ella | 2002 | KARLSKRONA | AU4802 | 50 m | 4:48.55 | |
15 | 62 | Noreblad Natalie | 2002 | VÄXJÖ SS | AS0202 | 50 m | 4:49.20 | |
16 | 655 | Östlund Felicia | 2002 | SKURU IK | BD6202 | 50 m | 4:49.26 | |
17 | 235 | Nobrell Sara | 2002 | SK HAJEN | BM1402 | 50 m | 4:49.61 | |
18 | 465 | Åsberg Carolina | 2002 | SK LÖDDE | AJ1802 | 50 m | 4:49.70 | |
19 | 613 | Ericsson Tilda | 2002 | S 71 | AH0402 | 50 m | 4:49.94 | |
20 | 301 | Lindqvist Amanda | 2002 | JÄRFÄLLA S | AU6202 | 50 m | 4:50.11 | |
21 | 252 | Jälminger Ebba | 2002 | HS | AO9602 | 50 m | 4:50.66 | |
22 | 881 | Carlsson Thea | 2002 | VARBERG | AM9402 | 50 m | 4:52.12 | |
23 | 297 | Hansson Emma | 2002 | JÄRFÄLLA S | AQ9602 | 50 m | 4:52.65 | |
24 | 289 | Arrhén Andersson Ella | 2002 | JÄRFÄLLA S | AX8402 | 25 m | 4:38.95 |
16 - 17 år |
1 | 644 | Sjöholm Lina | 2000 | SJÖBO SS | AD7200 | 50 m | 4:30.89 | |
2 | 247 | Hallbäck Ebba | 2000 | HS | AL0600 | 50 m | 4:32.28 | |
3 | 542 | Ehn Rebecka | 2000 | SK NEPTUN | AO7600 | 50 m | 4:34.31 | |
4 | 281 | Ülger Olivia | 2000 | HS | AK3800 | 50 m | 4:34.60 | |
5 | 791 | Roloff Wilma | 2000 | SÖDERTÖRN | BA7600 | 50 m | 4:36.14 | |
6 | 555 | Vartiainen Alexandra | 2001 | SK NEPTUN | BW1801 | 50 m | 4:36.60 | |
7 | 526 | Swegmark Ida | 2000 | MASS | AZ6600 | 50 m | 4:36.63 | |
8 | 82 | Sundström Filippa | 2001 | ÄNGELHOLM | AG4201 | 50 m | 4:37.69 | |
9 | 815 | Lätt Annie | 2001 | TROLLHÄTTA | AO0601 | 50 m | 4:38.57 | |
10 | 210 | Lannhard Frida | 2000 | FALUN | AB6800 | 50 m | 4:39.27 | |
11 | 520 | Olsson Tova | 2001 | MASS | AB8801 | 50 m | 4:39.29 | |
12 | 506 | Olsson Ebba | 2001 | MARIESTAD | AM7201 | 50 m | 4:39.80 | |
13 | 308 | Södersten Elin | 2000 | JÄRFÄLLA S | AI5800 | 50 m | 4:40.37 | |
14 | 659 | Fransson Vera | 2001 | SKÖVDE SS | AB7401 | 50 m | 4:41.71 | |
15 | 852 | Rydbeck Nordén Esther | 2001 | TÄBY SIM | BN8801 | 50 m | 4:42.43 | |
16 | 9 | Andersson Ebba | 2001 | VÄSBY SS | AL2601 | 50 m | 4:43.23 | |
17 | 540 | Brolund Vilma | 2001 | SK NEPTUN | AO9801 | 50 m | 4:43.36 | |
18 | 705 | Lönnberg Smilla | 2001 | SKK | AQ0801 | 50 m | 4:44.11 | |
19 | 434 | Palm Andrea | 2000 | LASS | AF7200 | 50 m | 4:44.73 | |
20 | 55 | Åberg Victoria | 2001 | VÄSTERÅS | AL7201 | 25 m | 4:28.06 | |
21 | 725 | Persson Wilma | 2001 | SUNDSVALL | AC0401 | 25 m | 4:33.00 | |
22 | 170 | Möller Alice | 2000 | SS DELFIN | AD9200 | 25 m | 4:33.34 | |
23 | 762 | Sundstrand Emma | 2001 | SÖDERTÄLJE | AJ3201 | 25 m | 4:33.49 | |
24 | 437 | Thörnros Alice | 2001 | LASS | AT8601 | 25 m | 4:33.91 |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 07 juli 2017 |
Licensierad till: Svenska Simförbundet | Utskriftstid | 23:37 |