Program för UGP 3 2017, Täby
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 15
|
Tävling |
UGP 3 - 2017 |
|
Utskriftsdatum |
11 juni 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Täby |
|
Utskriftstid |
08:11 |
|
|
Arrangör |
Täby sim och Stockholms simförbund |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
10 juni 2017 |
|
|
|
|
Gren 15, 100m Fjärilsim Damer |
Finaler (10) |
Beräknad start 09:24 |
Heat 1 (10) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
910 |
2 |
Mimmi Krekula |
2003 |
AZ3403 |
VÄSBY SS |
|
50m |
|
988 |
3 |
Emma Parsons |
2002 |
BF8802 |
TYRESÖ SS |
|
50m |
|
1062 |
4 |
Eleonor Rosengart |
2000 |
AS3200 |
HELLAS SK |
|
50m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
1103 |
1 |
Isabelle Persson |
2004 |
AC7604 |
SKURU IK |
|
25m |
1:36.68 |
1030 |
2 |
Sofia Hansen |
2004 |
AL9604 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:34.14 |
845 |
3 |
Emilia Forsberg |
2003 |
BN9203 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:29.84 |
1028 |
4 |
Felicia Granberg |
2002 |
AT3602 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:31.22 |
852 |
5 |
Hannah Haux |
2004 |
BC3804 |
TÄBY SIM |
|
50m |
1:34.25 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
886 |
1 |
Ida Svensson |
2002 |
BR3402 |
TÄBY SIM |
|
50m |
1:26.95 |
688 |
2 |
Sofia Montan |
2004 |
BJ2804 |
DANDERYD |
|
25m |
1:24.21 |
835 |
3 |
Emelie Bergvall |
2003 |
BC4603 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:23.81 |
1045 |
4 |
Linnea Mattila |
2003 |
BH1203 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
1:24.09 |
881 |
5 |
Maja Sköld |
2002 |
AP1602 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:25.67 |
1029 |
6 |
Felicia Göthberg |
2004 |
AW4204 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:29.18 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
1058 |
1 |
Linnea Zetterlund |
2003 |
AO5403 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
1:23.50 |
686 |
2 |
Louise Blomqvist |
2004 |
BD2204 |
DANDERYD |
|
25m |
1:23.33 |
1102 |
3 |
Lovisa Niska Söderqvist |
2004 |
AX2804 |
SKURU IK |
|
25m |
1:22.14 |
1021 |
4 |
Josefin Andersson |
2003 |
AZ5603 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:22.17 |
906 |
5 |
Lovisa Fantenberg |
2004 |
AS3604 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:23.38 |
1094 |
6 |
Elin Furingsten |
2004 |
AT1404 |
SKURU IK |
|
25m |
1:23.73 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
860 |
1 |
Anna Ladis |
2001 |
BH7801 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:21.16 |
862 |
2 |
Izabelle Lindberg |
2003 |
AX6603 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:20.26 |
870 |
3 |
Viktoria Nylund |
2001 |
BD1801 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:19.00 |
909 |
4 |
Oliwia Kantecki |
2003 |
AE7203 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:20.08 |
833 |
5 |
Elin Andersson |
2003 |
BG0803 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:20.89 |
931 |
6 |
Amanda Takala |
2004 |
AP3804 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:21.31 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
935 |
1 |
Lucrezia Vespertini |
2002 |
AX3602 |
VÄSBY SS |
|
50m |
1:18.13 |
913 |
2 |
Emelie Lindström |
2003 |
AJ7403 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:17.14 |
1034 |
3 |
Josefine Iwarson |
2003 |
AT1603 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
1:16.50 |
1056 |
4 |
Ioanna Tsirona |
2004 |
AE2404 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:16.61 |
836 |
5 |
Filippa Bolling |
2004 |
BA8404 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:18.01 |
1023 |
6 |
Moa Arvehed |
2003 |
AT7803 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
1:18.42 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
1096 |
1 |
Felicia Heintz |
2004 |
AU8204 |
SKURU IK |
|
25m |
1:14.55 |
972 |
2 |
Tea Angerfelt |
2004 |
AJ7404 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
1:14.13 |
1035 |
3 |
Cassandra Larsson |
2000 |
AR5600 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:13.03 |
990 |
4 |
Matilda Ringbom |
2003 |
AX6803 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
1:14.09 |
901 |
5 |
Elin Bergman |
2003 |
AI8203 |
VÄSBY SS |
|
50m |
1:14.27 |
1040 |
6 |
Elin Lindqvist |
2004 |
AP7204 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
1:15.51 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
904 |
1 |
Tuva Björkén |
2003 |
AC0603 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:12.60 |
896 |
2 |
Ebba Andersson |
2001 |
AL2601 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:12.42 |
1049 |
3 |
Rebecca Policastro |
2003 |
AI2403 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:11.83 |
884 |
4 |
Thilda Ström |
2003 |
AT5803 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:12.36 |
1090 |
5 |
Victoria Danielsson |
2002 |
BP6802 |
SKURU IK |
|
25m |
1:12.44 |
1036 |
6 |
Louise Larsson |
2002 |
AH2802 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:12.61 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
917 |
1 |
Jennifer Nyblom |
2003 |
AC1603 |
VÄSBY SS |
|
50m |
1:11.31 |
871 |
2 |
Johanna Persson |
2001 |
AY6601 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:11.04 |
903 |
3 |
Julia Björkén |
2001 |
AL1601 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:10.23 |
1041 |
4 |
Lilly Lundgren |
2002 |
AC7402 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
1:10.99 |
897 |
5 |
Tova Andersson |
2001 |
AH8201 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:11.07 |
1053 |
6 |
Elin Södersten |
2000 |
AI5800 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:11.33 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
1116 |
1 |
Josefin Ossmyr |
1999 |
AS0299 |
TYRESÖ SS |
|
50m |
1:09.99 |
842 |
2 |
Jennie Ewerbring |
2003 |
AT6603 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:08.84 |
1050 |
3 |
Linnéa Sandh |
2000 |
BS1400 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:05.38 |
1055 |
4 |
Dimitra Tsirona |
2002 |
AP3602 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:08.37 |
857 |
5 |
Alexandra Jensen |
2001 |
BG6801 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:09.57 |
885 |
6 |
Amanda Strömdahl |
2000 |
AL7400 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:10.12 |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 |
Utskriftsdatum |
11 juni 2017 |
Licensierad till: Täby Sim |
Utskriftstid |
08:11 |
|