2020-02-23   16:06:45
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för UGP 3 2017, Täby

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

13_S
Gren 13, 100m Frisim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
1032  Hanson Robin  2001  JÄRFÄLLA S  AA2701  25 m  50.28   
734  Karlsson Adam  2000  NORRTÄLJE  AK5900  25 m  54.41   
1027  Fröde Simon  2003  JÄRFÄLLA S  AB0303  25 m  54.99   
850  Halldén Victor  2000  TÄBY SIM  AP7300  25 m  55.93   
1026  Fröde Elias  2001  JÄRFÄLLA S  AE9901  25 m  56.72   
1020  Almvret Erik  2002  JÄRFÄLLA S  AD6702  25 m  57.39   
1101  Malmström Lukas  2003  SKURU IK  AF5303  25 m  57.43   
875  Roosmark Lukas  2002  TÄBY SIM  AI1702  25 m  57.58   
1093  Flykt-Rosén Axel  2002  SKURU IK  AQ5102  25 m  57.65   
10  987  Norman Oscar  1999  TYRESÖ SS  AK5599  25 m  57.99   
11  1057  Westberg Pontus  2000  JÄRFÄLLA S  AS9500  25 m  58.80   
12  874  Pöllänen Andres  2001  TÄBY SIM  AM5901  50 m  59.20   
13  828  Ahlqvist Erik  2001  TÄBY SIM  AT7501  25 m  59.46   
14  869  Nordén Axel  2001  TÄBY SIM  AO3301  25 m  59.74   
15  1046  Nykvist Linus  2001  JÄRFÄLLA S  AH3701  25 m  59.76   
16  1110  Åkerblom Lukas  2002  SKURU IK  AO2302  25 m  1:00.32   
17  829  Ahlqvist Gustav  2003  TÄBY SIM  AK6503  25 m  1:00.77   
18  892  Åstrand Erik  2003  TÄBY SIM  AO2903  25 m  1:00.79   
19  1044  Malmberg Nils  2004  JÄRFÄLLA S  AI3504  25 m  1:00.95   
20  1051  Sandh Markus  2002  JÄRFÄLLA S  AZ1302  25 m  1:01.21   
21  1031  Hanson Rasmus  2003  JÄRFÄLLA S  AB1303  25 m  1:01.30   
22  898  Areblad Linus  2004  VÄSBY SS  AI9504  25 m  1:01.82   
23  1092  Eskilsson Edvin  2002  SKURU IK  AR8102  25 m  1:01.95   
24  872  Persson Taylor Isac  2003  TÄBY SIM  AE6903  25 m  1:02.30   
25  1107  Sjöborg Noah  2001  SKURU IK  AY9501  25 m  1:02.37   
26  978  Falk Shane  2002  TYRESÖ SS  AP8502  25 m  1:02.49   
27  883  Stein Tor  2003  TÄBY SIM  AR2903  25 m  1:02.53   
28  1047  Nykvist Marcus  2004  JÄRFÄLLA S  AB1504  25 m  1:02.71   
29  1106  Sjöborg Adam  2001  SKURU IK  AY8501  25 m  1:02.87   
30  736  Skyving Rasmus  2003  NORRTÄLJE  AB2703  25 m  1:03.42   
31  923  Rathnasiri Kevin  2003  VÄSBY SS  AJ0103  25 m  1:03.62   
32  1042  Lundgren Sid  2003  JÄRFÄLLA S  AF2303  25 m  1:04.19   
33  894  Ahlström Ludvig  2002  VÄSBY SS  AK8302  50 m  1:04.28   
34  993  Törnqvist Elias  1999  TYRESÖ SS  AL8999  25 m  1:04.42   
35  986  Lundwall Tim  2001  TYRESÖ SS  AP7301  25 m  1:04.45   
36  977  Dahlin Oliver  2002  TYRESÖ SS  AV8502  25 m  1:04.68   
37  690  Sundström Curstedt Johan  2002  DANDERYD  AT3902  25 m  1:05.10   
38  1100  Malmfors Morgan  2002  SKURU IK  AJ6702  25 m  1:05.28   
39  865  Lörinc Simon  2003  TÄBY SIM  AK8503  25 m  1:05.50   
40  966  Hasselberg Fredrik  2001  LIDINGÖ SK  AY8101  50 m  1:05.79   
41  915  Malmborg William  2003  VÄSBY SS  AW8503  50 m  1:05.89   
42  832  Alonso David  2003  TÄBY SIM  AS6703  25 m  1:06.01   
43  1048  Parsa Arian  2002  JÄRFÄLLA S  AD3302  25 m  1:06.02   
44  834  Bergström Alexander  2002  TÄBY SIM  AP2502  25 m  1:06.22   
45  733  Karell Victor  2003  NORRTÄLJE  AF7103  50 m  1:06.37   
46  732  Broström Oscar  2002  NORRTÄLJE  AX8502  25 m  1:06.54   
47  1059  Zetterqvist John  2004  JÄRFÄLLA S  AH6504  25 m  1:06.54   
48  880  Seel Simon  2003  TÄBY SIM  AO0903  50 m  1:06.59   
49  1104  Randqvist Charles  2001  SKURU IK  AY0701  50 m  1:06.71   
50  976  Brunn Simon  2004  TYRESÖ SS  AH9704  25 m  1:07.50   
51  902  Bergman Erik  2004  VÄSBY SS  AC1104  25 m  1:07.93   
52  1089  Bergman Nils  2001  SKURU IK  AX2901  25 m  1:08.26   
53  888  Tarish Edward  2003  TÄBY SIM  AX9703  25 m  1:08.31   
54  1113  Bäckström Victor  2003  SKURU IK  aq1303  50 m  1:08.52   
55  1105  Sartor Gustav  2003  SKURU IK  AR8903  25 m  1:09.83   
56  932  Tittelbach Adrian  2001  VÄSBY SS  AI2901  25 m  1:09.91   
57  1097  Hägbom Anton  2002  SKURU IK  AT9302  25 m  1:11.53   
58  1061  Nors Petter  1999  HELLAS SK  AX7999  25 m  1:12.67   
59  851  Hanna Jousef  2003  TÄBY SIM  AS3503  25 m  1:14.21   
60  926  Simonsson Ragnar  2004  VÄSBY SS  AM1904  25 m  1:14.34   
61  914  Lövefors Ivar  2003  VÄSBY SS  AY4903  50 m  1:16.04   
62  985  Lundvall Love  2004  TYRESÖ SS  AK8504  25 m  1:23.69   
63  1064  Trolin Leo  2003  HELLAS SK  AY1103  25 m  1:24.27   
64  933  Van De Beek Oskar  2004  VÄSBY SS  AM0904  25 m  1:26.79   
65  893  Abdrahmanova Isak  2004  VÄSBY SS  AU9304  50 m     
66  980  Hedman Pontus  2002  TYRESÖ SS  BA3102  50 m     
67  981  Kanth Anton  2004  TYRESÖ SS  AV8304  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  10 juni 2017 
Licensierad till: Täby Sim  Utskriftstid  08:09 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner