2020-02-28   11:34:03
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för UGP 3 2017, Täby

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

14_S
Gren 14, 200m Frisim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
1027  Fröde Simon  2003  JÄRFÄLLA S  AB0303  25 m  2:01.08   
1026  Fröde Elias  2001  JÄRFÄLLA S  AE9901  25 m  2:03.15   
850  Halldén Victor  2000  TÄBY SIM  AP7300  25 m  2:03.34   
734  Karlsson Adam  2000  NORRTÄLJE  AK5900  25 m  2:05.50   
1057  Westberg Pontus  2000  JÄRFÄLLA S  AS9500  25 m  2:08.07   
828  Ahlqvist Erik  2001  TÄBY SIM  AT7501  25 m  2:08.46   
875  Roosmark Lukas  2002  TÄBY SIM  AI1702  25 m  2:08.71   
874  Pöllänen Andres  2001  TÄBY SIM  AM5901  25 m  2:08.76   
912  Lindholm Christopher  2002  VÄSBY SS  AQ1702  25 m  2:09.18   
10  1093  Flykt-Rosén Axel  2002  SKURU IK  AQ5102  25 m  2:09.61   
11  867  Muzikants Wilhelm  2001  TÄBY SIM  AJ2901  25 m  2:09.98   
12  1054  Thörn Linus  2002  JÄRFÄLLA S  AN6102  25 m  2:11.19   
13  925  Simonsson Ivar  2002  VÄSBY SS  AO9502  25 m  2:11.91   
14  844  Forsberg Anton  2001  TÄBY SIM  AM4901  25 m  2:12.14   
15  1110  Åkerblom Lukas  2002  SKURU IK  AO2302  25 m  2:12.19   
16  892  Åstrand Erik  2003  TÄBY SIM  AO2903  25 m  2:12.20   
17  869  Nordén Axel  2001  TÄBY SIM  AO3301  25 m  2:12.29   
18  1051  Sandh Markus  2002  JÄRFÄLLA S  AZ1302  25 m  2:12.50   
19  1031  Hanson Rasmus  2003  JÄRFÄLLA S  AB1303  25 m  2:13.38   
20  1088  Allberg Johan  2002  SKURU IK  AH7502  25 m  2:14.26   
21  736  Skyving Rasmus  2003  NORRTÄLJE  AB2703  25 m  2:15.23   
22  1107  Sjöborg Noah  2001  SKURU IK  AY9501  50 m  2:17.77   
23  1092  Eskilsson Edvin  2002  SKURU IK  AR8102  25 m  2:18.03   
24  829  Ahlqvist Gustav  2003  TÄBY SIM  AK6503  25 m  2:18.34   
25  1047  Nykvist Marcus  2004  JÄRFÄLLA S  AB1504  25 m  2:19.06   
26  872  Persson Taylor Isac  2003  TÄBY SIM  AE6903  50 m  2:19.67   
27  1042  Lundgren Sid  2003  JÄRFÄLLA S  AF2303  25 m  2:20.74   
28  894  Ahlström Ludvig  2002  VÄSBY SS  AK8302  50 m  2:22.32   
29  919  Olsson Anton  2001  VÄSBY SS  AO0301  50 m  2:22.79   
30  691  Wickström Linus  2003  DANDERYD  AK8303  25 m  2:23.08   
31  1106  Sjöborg Adam  2001  SKURU IK  AY8501  25 m  2:23.43   
32  1044  Malmberg Nils  2004  JÄRFÄLLA S  AI3504  25 m  2:24.98   
33  1048  Parsa Arian  2002  JÄRFÄLLA S  AD3302  25 m  2:25.35   
34  690  Sundström Curstedt Johan  2002  DANDERYD  AT3902  25 m  2:26.58   
35  1109  Vatani Siavash  2003  SKURU IK  AP0503  25 m  2:26.74   
36  880  Seel Simon  2003  TÄBY SIM  AO0903  50 m  2:27.88   
37  1059  Zetterqvist John  2004  JÄRFÄLLA S  AH6504  25 m  2:29.18   
38  832  Alonso David  2003  TÄBY SIM  AS6703  50 m  2:31.42   
39  976  Brunn Simon  2004  TYRESÖ SS  AH9704  25 m  2:31.57   
40  1113  Bäckström Victor  2003  SKURU IK  aq1303  50 m  2:36.66   
41  848  Gabrielsson Liam  2003  TÄBY SIM  AK5503  25 m  2:40.67   
42  926  Simonsson Ragnar  2004  VÄSBY SS  AM1904  50 m  2:44.64   
43  914  Lövefors Ivar  2003  VÄSBY SS  AY4903  50 m  2:44.80   
44  1061  Nors Petter  1999  HELLAS SK  AX7999  25 m  2:45.85   
45  851  Hanna Jousef  2003  TÄBY SIM  AS3503  50 m  2:46.84   
46  985  Lundvall Love  2004  TYRESÖ SS  AK8504  25 m  3:07.92   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  10 juni 2017 
Licensierad till: Täby Sim  Utskriftstid  08:09 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner