2020-02-23   16:01:40
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för UGP 3 2017, Täby

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

9_S
Gren 9, 200m Medley Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
1032  Hanson Robin  2001  JÄRFÄLLA S  AA2701  25 m  2:04.90   
734  Karlsson Adam  2000  NORRTÄLJE  AK5900  25 m  2:17.59   
875  Roosmark Lukas  2002  TÄBY SIM  AI1702  25 m  2:22.21   
867  Muzikants Wilhelm  2001  TÄBY SIM  AJ2901  25 m  2:24.31   
874  Pöllänen Andres  2001  TÄBY SIM  AM5901  25 m  2:24.73   
869  Nordén Axel  2001  TÄBY SIM  AO3301  25 m  2:26.31   
828  Ahlqvist Erik  2001  TÄBY SIM  AT7501  50 m  2:29.43   
1110  Åkerblom Lukas  2002  SKURU IK  AO2302  25 m  2:29.81   
1051  Sandh Markus  2002  JÄRFÄLLA S  AZ1302  25 m  2:31.48   
10  1047  Nykvist Marcus  2004  JÄRFÄLLA S  AB1504  25 m  2:32.38   
11  883  Stein Tor  2003  TÄBY SIM  AR2903  25 m  2:33.33   
12  876  Rune Isac  2003  TÄBY SIM  AM9503  50 m  2:33.51   
13  891  Westholm Hugo  2004  TÄBY SIM  AI2904  25 m  2:38.29   
14  736  Skyving Rasmus  2003  NORRTÄLJE  AB2703  25 m  2:38.71   
15  1044  Malmberg Nils  2004  JÄRFÄLLA S  AI3504  25 m  2:39.57   
16  894  Ahlström Ludvig  2002  VÄSBY SS  AK8302  25 m  2:40.16   
17  925  Simonsson Ivar  2002  VÄSBY SS  AO9502  25 m  2:40.94   
18  923  Rathnasiri Kevin  2003  VÄSBY SS  AJ0103  25 m  2:41.38   
19  733  Karell Victor  2003  NORRTÄLJE  AF7103  50 m  2:42.49   
20  1100  Malmfors Morgan  2002  SKURU IK  AJ6702  25 m  2:44.92   
21  834  Bergström Alexander  2002  TÄBY SIM  AP2502  25 m  2:44.96   
22  690  Sundström Curstedt Johan  2002  DANDERYD  AT3902  25 m  2:45.96   
23  880  Seel Simon  2003  TÄBY SIM  AO0903  50 m  2:46.12   
24  902  Bergman Erik  2004  VÄSBY SS  AC1104  25 m  2:46.15   
25  919  Olsson Anton  2001  VÄSBY SS  AO0301  25 m  2:47.26   
26  848  Gabrielsson Liam  2003  TÄBY SIM  AK5503  25 m  2:48.80   
27  1059  Zetterqvist John  2004  JÄRFÄLLA S  AH6504  25 m  2:50.33   
28  1048  Parsa Arian  2002  JÄRFÄLLA S  AD3302  25 m  2:50.71   
29  966  Hasselberg Fredrik  2001  LIDINGÖ SK  AY8101  50 m  2:51.65   
30  1042  Lundgren Sid  2003  JÄRFÄLLA S  AF2303  25 m  2:52.15   
31  976  Brunn Simon  2004  TYRESÖ SS  AH9704  25 m  2:53.63   
32  1105  Sartor Gustav  2003  SKURU IK  AR8903  25 m  2:54.14   
33  1113  Bäckström Victor  2003  SKURU IK  aq1303  50 m  2:56.52   
34  1104  Randqvist Charles  2001  SKURU IK  AY0701  25 m  3:05.89   
35  888  Tarish Edward  2003  TÄBY SIM  AX9703  25 m  3:06.29   
36  1061  Nors Petter  1999  HELLAS SK  AX7999  25 m  3:08.09   
37  914  Lövefors Ivar  2003  VÄSBY SS  AY4903  50 m  3:12.72   
38  851  Hanna Jousef  2003  TÄBY SIM  AS3503  25 m  3:13.50   
39  926  Simonsson Ragnar  2004  VÄSBY SS  AM1904  25 m  3:35.05   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  10 juni 2017 
Licensierad till: Täby Sim  Utskriftstid  08:09 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner