2022-05-27   17:18:33
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program för UGP 3 2017, Täby

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Lördag Pass 1

Heatlista Gren 3
Heatlista 
 
  Tvling  UGP 3 - 2017    Utskriftsdatum  10 juni 2017   
  Tvlingsort  Tby    Utskriftstid  08:15   
  Arrangr  Tby sim och Stockholms simfrbund         
  Bassng  50m         
  Tvlingsdatum  10 juni 2017         
 
 
 
Gren 3, 100m Brstsim Damer  Finaler (11) 
Heat 1 (11) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
               
899  Diana Azarian  2003  AV6803  VSBY SS    25m  1:49.47 
1060  Jennifer Andersson  2003  BX7403  HELLAS SK    25m  1:47.98 
982  Philippa Ledo Antunes  2004  BR7804  TYRES SS    25m  1:48.21 
               
               

 
Heat 2 (11) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
               
910  Mimmi Krekula  2003  AZ3403  VSBY SS    50m  1:46.92 
989  Elma Ridhagen  2004  BS9804  TYRES SS    25m  1:43.92 
963  Eleonora Engstrm  2004  AR9404  LIDING SK    25m  1:45.55 
962  Hanna Carlberg  2003  BF1803  LIDING SK    50m  1:47.66 
               

 
Heat 3 (11) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
1108  Annie Thylin  2002  BQ9402  SKURU IK    25m  1:40.45 
934  Rebecca Velin  2004  AJ1204  VSBY SS    25m  1:39.45 
1030  Sofia Hansen  2004  AL9604  JRFLLA S    25m  1:38.74 
863  Maja Lingham  2004  BC8204  TBY SIM    25m  1:39.24 
839  Alice Davies  2004  BH5404  TBY SIM    25m  1:40.31 
908  Stella Garbrant  2004  BH2204  VSBY SS    25m  1:42.75 

 
Heat 4 (11) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
979  Ebba Hedman  2003  BL3203  TYRES SS    25m  1:37.80 
873  Kore Dana Plunkett  2003  AX1803  TBY SIM    25m  1:35.91 
929  Olivia Svensson  2003  CA4203  VSBY SS    50m  1:35.12 
687  Tova Lindbom  2002  BV8802  DANDERYD    25m  1:35.23 
967  Linda Jrvinen  2003  CB6803  LIDING SK    50m  1:37.33 
1103  Isabelle Persson  2004  AC7604  SKURU IK    25m  1:38.60 

 
Heat 5 (11) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
886  Ida Svensson  2002  BR3402  TBY SIM    25m  1:33.37 
887  Nina Takolander  2003  AX0803  TBY SIM    25m  1:31.90 
1028  Felicia Granberg  2002  AT3602  JRFLLA S    25m  1:31.38 
836  Filippa Bolling  2004  BA8404  TBY SIM    25m  1:31.76 
1119  Elsa Bckstrm  2004  au3204  SKURU IK    25m  1:32.43 
837  Amanda Borgfors  2004  AS1804  TBY SIM    25m  1:34.73 

 
Heat 6 (11) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
1045  Linnea Mattila  2003  BH1203  JRFLLA S    50m  1:30.43 
992  Filippa Tottie-Hkansson  2003  AX9803  TYRES SS    25m  1:29.86 
835  Emelie Bergvall  2003  BC4603  TBY SIM    25m  1:28.82 
1029  Felicia Gthberg  2004  AW4204  JRFLLA S    25m  1:29.59 
1021  Josefin Andersson  2003  AZ5603  JRFLLA S    25m  1:30.31 
906  Lovisa Fantenberg  2004  AS3604  VSBY SS    25m  1:31.24 

 
Heat 7 (11) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
1058  Linnea Zetterlund  2003  AO5403  JRFLLA S    50m  1:28.74 
861  Dina Larsson  2004  AN1804  TBY SIM    25m  1:28.01 
975  Sofia Bjrkman  2002  AL8802  TYRES SS    25m  1:26.60 
928  Ebba Stromberg  2002  AV7402  VSBY SS    25m  1:27.13 
882  Emma Sommar  2004  BA5604  TBY SIM    25m  1:28.22 
931  Amanda Takala  2004  AP3804  VSBY SS    25m  1:28.78 

 
Heat 8 (11) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
830  Stella Alin  2002  BC1802  TBY SIM    25m  1:25.71 
849  Saga Grindberg  2003  AX5603  TBY SIM    25m  1:25.27 
901  Elin Bergman  2003  AI8203  VSBY SS    25m  1:24.39 
921  Tove Pettersson  2004  AF0204  VSBY SS    25m  1:25.21 
988  Emma Parsons  2002  BF8802  TYRES SS    25m  1:25.65 
909  Oliwia Kantecki  2003  AE7203  VSBY SS    25m  1:26.05 

 
Heat 9 (11) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
1056  Ioanna Tsirona  2004  AE2404  JRFLLA S    25m  1:23.89 
1040  Elin Lindqvist  2004  AP7204  JRFLLA S    25m  1:23.09 
889  Maria Tavemark  2001  BA9601  TBY SIM    25m  1:21.79 
972  Tea Angerfelt  2004  AJ7404  TYRES SS    25m  1:22.56 
840  Engla Ellbrant  2004  AK2204  TBY SIM    25m  1:23.44 
1049  Rebecca Policastro  2003  AI2403  JRFLLA S    25m  1:24.01 

 
Heat 10 (11) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
1036  Louise Larsson  2002  AH2802  JRFLLA S    50m  1:21.07 
1034  Josefine Iwarson  2003  AT1603  JRFLLA S    25m  1:20.26 
937  Hanna kerman  2004  AJ0204  VSBY SS    25m  1:19.88 
1023  Moa Arvehed  2003  AT7803  JRFLLA S    50m  1:20.03 
862  Izabelle Lindberg  2003  AX6603  TBY SIM    25m  1:20.40 
856  Kristina Isacson  2001  BH5601  TBY SIM    25m  1:21.52 

 
Heat 11 (11) 
 
ID  Bana  Namn  Fdd  Licens  Frening    Bassng  Tid 
 
971  Cecilia Viberg  2003  AU1603  LIDING SK    25m  1:18.59 
853  Smilla Hedlund  2001  BH5801  TBY SIM    25m  1:17.39 
903  Julia Bjrkn  2001  AL1601  VSBY SS    25m  1:11.77 
1115  Jennifer Bergstrm  2002  AA9402  KERSBERGA    50m  1:17.26 
895  Astrid Albertsson  2000  AF5400  VSBY SS    25m  1:18.50 
1095  Tora Hansson  2002  AW6802  SKURU IK    25m  1:18.95 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  10 juni 2017 
Licensierad till: Tby Sim  Utskriftstid  08:15 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner