2021-04-18   04:50:21
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för UGP 3 2017, Täby

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Lördag Pass 1

3_S
Gren 3, 100m Bröstsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
903  Björkén Julia  2001  VÄSBY SS  AL1601  25 m  1:11.77   
1115  Bergström Jennifer  2002  ÅKERSBERGA  AA9402  50 m  1:17.26  EFT 
853  Hedlund Smilla  2001  TÄBY SIM  BH5801  25 m  1:17.39   
895  Albertsson Astrid  2000  VÄSBY SS  AF5400  25 m  1:18.50   
971  Viberg Cecilia  2003  LIDINGÖ SK  AU1603  25 m  1:18.59   
1095  Hansson Tora  2002  SKURU IK  AW6802  25 m  1:18.95   
937  Åkerman Hanna  2004  VÄSBY SS  AJ0204  25 m  1:19.88   
1023  Arvehed Moa  2003  JÄRFÄLLA S  AT7803  50 m  1:20.03   
1034  Iwarson Josefine  2003  JÄRFÄLLA S  AT1603  25 m  1:20.26   
10  862  Lindberg Izabelle  2003  TÄBY SIM  AX6603  25 m  1:20.40   
11  1036  Larsson Louise  2002  JÄRFÄLLA S  AH2802  50 m  1:21.07   
12  856  Isacson Kristina  2001  TÄBY SIM  BH5601  25 m  1:21.52   
13  889  Tavemark Maria  2001  TÄBY SIM  BA9601  25 m  1:21.79   
14  972  Angerfelt Tea  2004  TYRESÖ SS  AJ7404  25 m  1:22.56   
15  1040  Lindqvist Elin  2004  JÄRFÄLLA S  AP7204  25 m  1:23.09   
16  840  Ellbrant Engla  2004  TÄBY SIM  AK2204  25 m  1:23.44   
17  1056  Tsirona Ioanna  2004  JÄRFÄLLA S  AE2404  25 m  1:23.89   
18  1049  Policastro Rebecca  2003  JÄRFÄLLA S  AI2403  25 m  1:24.01   
19  901  Bergman Elin  2003  VÄSBY SS  AI8203  25 m  1:24.39   
20  921  Pettersson Tove  2004  VÄSBY SS  AF0204  25 m  1:25.21   
21  849  Grindberg Saga  2003  TÄBY SIM  AX5603  25 m  1:25.27   
22  988  Parsons Emma  2002  TYRESÖ SS  BF8802  25 m  1:25.65   
23  830  Alin Stella  2002  TÄBY SIM  BC1802  25 m  1:25.71   
24  909  Kantecki Oliwia  2003  VÄSBY SS  AE7203  25 m  1:26.05   
25  975  Björkman Sofia  2002  TYRESÖ SS  AL8802  25 m  1:26.60   
26  928  Stromberg Ebba  2002  VÄSBY SS  AV7402  25 m  1:27.13   
27  861  Larsson Dina  2004  TÄBY SIM  AN1804  25 m  1:28.01   
28  882  Sommar Emma  2004  TÄBY SIM  BA5604  25 m  1:28.22   
29  1058  Zetterlund Linnea  2003  JÄRFÄLLA S  AO5403  50 m  1:28.74   
30  931  Takala Amanda  2004  VÄSBY SS  AP3804  25 m  1:28.78   
31  835  Bergvall Emelie  2003  TÄBY SIM  BC4603  25 m  1:28.82   
32  1029  Göthberg Felicia  2004  JÄRFÄLLA S  AW4204  25 m  1:29.59   
33  992  Tottie-Håkansson Filippa  2003  TYRESÖ SS  AX9803  25 m  1:29.86   
34  1021  Andersson Josefin  2003  JÄRFÄLLA S  AZ5603  25 m  1:30.31   
35  1045  Mattila Linnea  2003  JÄRFÄLLA S  BH1203  50 m  1:30.43   
36  906  Fantenberg Lovisa  2004  VÄSBY SS  AS3604  25 m  1:31.24   
37  1028  Granberg Felicia  2002  JÄRFÄLLA S  AT3602  25 m  1:31.38   
38  836  Bolling Filippa  2004  TÄBY SIM  BA8404  25 m  1:31.76   
39  887  Takolander Nina  2003  TÄBY SIM  AX0803  25 m  1:31.90   
40  1119  Bäckström Elsa  2004  SKURU IK  au3204  25 m  1:32.43   
41  886  Svensson Ida  2002  TÄBY SIM  BR3402  25 m  1:33.37   
42  837  Borgfors Amanda  2004  TÄBY SIM  AS1804  25 m  1:34.73   
43  929  Svensson Olivia  2003  VÄSBY SS  CA4203  50 m  1:35.12   
44  687  Lindbom Tova  2002  DANDERYD  BV8802  25 m  1:35.23   
45  873  Plunkett Kore Danaë  2003  TÄBY SIM  AX1803  25 m  1:35.91   
46  967  Järvinen Linda  2003  LIDINGÖ SK  CB6803  50 m  1:37.33   
47  979  Hedman Ebba  2003  TYRESÖ SS  BL3203  25 m  1:37.80   
48  1103  Persson Isabelle  2004  SKURU IK  AC7604  25 m  1:38.60   
49  1030  Hansen Sofia  2004  JÄRFÄLLA S  AL9604  25 m  1:38.74   
50  863  Lingham Maja  2004  TÄBY SIM  BC8204  25 m  1:39.24   
51  934  Velin Rebecca  2004  VÄSBY SS  AJ1204  25 m  1:39.45   
52  839  Davies Alice  2004  TÄBY SIM  BH5404  25 m  1:40.31   
53  1108  Thylin Annie  2002  SKURU IK  BQ9402  25 m  1:40.45   
54  908  Garbrant Stella  2004  VÄSBY SS  BH2204  25 m  1:42.75   
55  989  Ridhagen Elma  2004  TYRESÖ SS  BS9804  25 m  1:43.92   
56  963  Engström Eleonora  2004  LIDINGÖ SK  AR9404  25 m  1:45.55   
57  910  Krekula Mimmi  2003  VÄSBY SS  AZ3403  50 m  1:46.92   
58  962  Carlberg Hanna  2003  LIDINGÖ SK  BF1803  50 m  1:47.66   
59  1060  Andersson Jennifer  2003  HELLAS SK  BX7403  25 m  1:47.98   
60  982  Ledo Antunes Philippa  2004  TYRESÖ SS  BR7804  25 m  1:48.21   
61  899  Azarian Diana  2003  VÄSBY SS  AV6803  25 m  1:49.47   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  10 juni 2017 
Licensierad till: Täby Sim  Utskriftstid  08:09 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner