2021-12-04   08:18:40
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program för UGP 3 2017, Täby

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Söndag Pass 4

23_S
Gren 23, 400m Frisim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Fdd  Frening  Licens  Bassng  Anmtid  Status 









 
1032  Hanson Robin  2001  JRFLLA S  AA2701  25 m  3:54.72   
1027  Frde Simon  2003  JRFLLA S  AB0303  25 m  4:15.42   
1026  Frde Elias  2001  JRFLLA S  AE9901  25 m  4:20.93   
850  Halldn Victor  2000  TBY SIM  AP7300  25 m  4:23.19   
828  Ahlqvist Erik  2001  TBY SIM  AT7501  25 m  4:32.17   
875  Roosmark Lukas  2002  TBY SIM  AI1702  25 m  4:33.06   
912  Lindholm Christopher  2002  VSBY SS  AQ1702  50 m  4:33.64   
1054  Thrn Linus  2002  JRFLLA S  AN6102  25 m  4:36.66   
925  Simonsson Ivar  2002  VSBY SS  AO9502  25 m  4:37.80   
10  1031  Hanson Rasmus  2003  JRFLLA S  AB1303  25 m  4:39.25   
11  869  Nordn Axel  2001  TBY SIM  AO3301  25 m  4:41.25   
12  892  strand Erik  2003  TBY SIM  AO2903  25 m  4:43.06   
13  1051  Sandh Markus  2002  JRFLLA S  AZ1302  25 m  4:43.19   
14  1047  Nykvist Marcus  2004  JRFLLA S  AB1504  25 m  4:43.50   
15  736  Skyving Rasmus  2003  NORRTLJE  AB2703  25 m  4:46.56   
16  883  Stein Tor  2003  TBY SIM  AR2903  25 m  4:48.36   
17  829  Ahlqvist Gustav  2003  TBY SIM  AK6503  25 m  4:51.29   
18  1110  kerblom Lukas  2002  SKURU IK  AO2302  25 m  4:51.86   
19  894  Ahlstrm Ludvig  2002  VSBY SS  AK8302  50 m  4:56.32   
20  1088  Allberg Johan  2002  SKURU IK  AH7502  25 m  4:56.74   
21  1042  Lundgren Sid  2003  JRFLLA S  AF2303  25 m  4:57.74   
22  902  Bergman Erik  2004  VSBY SS  AC1104  25 m  5:01.41   
23  1044  Malmberg Nils  2004  JRFLLA S  AI3504  25 m  5:04.03   
24  919  Olsson Anton  2001  VSBY SS  AO0301  50 m  5:06.44   
25  690  Sundstrm Curstedt Johan  2002  DANDERYD  AT3902  25 m  5:13.03   
26  1059  Zetterqvist John  2004  JRFLLA S  AH6504  25 m  5:13.13   
27  1048  Parsa Arian  2002  JRFLLA S  AD3302  25 m  5:15.54   
28  1109  Vatani Siavash  2003  SKURU IK  AP0503  25 m  5:17.68   
29  880  Seel Simon  2003  TBY SIM  AO0903  50 m  5:22.61   
30  926  Simonsson Ragnar  2004  VSBY SS  AM1904  25 m  5:34.72   
31  868  Nilsson Samuel  2003  TBY SIM  AR9703  25 m  5:46.58   
32  914  Lvefors Ivar  2003  VSBY SS  AY4903  50 m  5:54.92   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  10 juni 2017 
Licensierad till: Tby Sim  Utskriftstid  08:09 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner