Program för UGP 3 2017, Eskilstuna
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 2
|
Tävling |
Ungdoms GP 3 2017 Eskilstuna |
|
Utskriftsdatum |
02 juni 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Eskilstuna |
|
Utskriftstid |
18:31 |
|
|
Arrangör |
Eskilstuna Simklubb |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
03 juni 2017 |
|
|
|
|
Gren 2, 100m Fjärilsim Herrar |
Finaler (5) |
Sponsor: UGP |
|
Beräknad start 10:28 |
Heat 1 (5) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
89 |
3 |
Oscar Björstam |
2003 |
AH2703 |
KARLSKO SF |
|
50m |
|
216 |
4 |
Anton Svennberg |
2002 |
AV3702 |
ÖSA |
|
50m |
1:42.15 |
177 |
5 |
Jonathan Holmberg |
2000 |
AT1300 |
VÄSTERÅS |
|
50m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
96 |
1 |
Gabriel Hökemyr |
2002 |
AV0502 |
KARLSKO SF |
|
25m |
1:36.93 |
205 |
2 |
William Forsström |
2002 |
AM0902 |
ÖSA |
|
25m |
1:26.33 |
60 |
3 |
Henrik Tran |
2004 |
AC0704 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:21.96 |
124 |
4 |
Axel Andersson |
2004 |
AQ0304 |
LINDESBERG |
|
25m |
1:21.26 |
235 |
5 |
Oliver Hjalmarsson Sarlind |
2003 |
AN7503 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:21.43 |
95 |
6 |
Noel Hodberg |
2002 |
AS7302 |
KARLSKO SF |
|
25m |
1:22.58 |
203 |
7 |
Markus Engström |
2001 |
AN5701 |
ÖSA |
|
25m |
1:27.81 |
113 |
8 |
Elias Sjölander |
2003 |
AO3903 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:37.38 |
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
187 |
0 |
Isak Rehnman |
2004 |
AI5304 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:20.01 |
112 |
1 |
Axel Rönnquist |
2001 |
AR2101 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:18.07 |
34 |
2 |
Evert Jonsson |
2003 |
AA0303 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
1:15.97 |
38 |
3 |
Fredrik Karlsson |
2004 |
AB7104 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:13.88 |
167 |
4 |
Linus Björk |
2002 |
AB6902 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:13.49 |
6 |
5 |
Marcus Tägtström |
2002 |
AE8702 |
BORLÄNGE |
|
25m |
1:13.82 |
165 |
6 |
Adi Ramovic |
2004 |
AG9304 |
UPSALA S |
|
25m |
1:15.16 |
27 |
7 |
Josef Faraj |
2002 |
AS4502 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
1:17.49 |
142 |
8 |
Lukas Lundberg |
2004 |
AD0104 |
MOTALA SS |
|
25m |
1:18.40 |
111 |
9 |
Ludvig Mathisen |
2003 |
AD7903 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:21.25 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
193 |
0 |
Lucas Sterling |
2004 |
AC6704 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:11.59 |
146 |
1 |
Jakob Hanson |
2002 |
AJ4902 |
SALA SS |
|
25m |
1:10.58 |
118 |
2 |
Kevin Grahn |
2003 |
AH9103 |
KATRINEHOL |
|
25m |
1:09.53 |
70 |
3 |
Tim Hansson |
2001 |
AM7101 |
FALUN |
|
25m |
1:07.73 |
78 |
4 |
Carl Hansson |
2003 |
AE9703 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:07.48 |
141 |
5 |
Elliot Fielder |
2003 |
AD2303 |
MOTALA SS |
|
25m |
1:07.70 |
176 |
6 |
Per Granlund |
2002 |
AH9502 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:09.33 |
164 |
7 |
Johan Ljunggren |
2001 |
AN6101 |
UPSALA S |
|
25m |
1:09.79 |
147 |
8 |
Joel Larsson |
2001 |
AP9301 |
SALA SS |
|
25m |
1:11.22 |
100 |
9 |
Philip Löfbom |
2003 |
AC0903 |
KARLSKO SF |
|
25m |
1:13.39 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
140 |
0 |
Henrik Eriksson |
2002 |
AJ6902 |
MOTALA SS |
|
50m |
1:05.82 |
130 |
1 |
Lukas Hill |
1999 |
AH6999 |
SS MORA |
|
25m |
1:04.69 |
155 |
2 |
Edwin Nystrand |
2002 |
AE8902 |
SALA SS |
|
25m |
1:04.25 |
90 |
3 |
Igor Blagojevic |
2000 |
AG5700 |
KARLSKO SF |
|
50m |
1:02.09 |
131 |
4 |
Edvin Persson |
1999 |
AI9399 |
SS MORA |
|
25m |
57.66 |
79 |
5 |
Jakob Källquist |
2001 |
AC0901 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:01.44 |
154 |
6 |
Elias Nordgren |
2001 |
AE2101 |
SALA SS |
|
25m |
1:03.41 |
166 |
7 |
Mikael Söderberg |
2003 |
AA9303 |
UPSALA S |
|
25m |
1:04.63 |
212 |
8 |
Michal Laszewski |
2002 |
AC4902 |
ÖSA |
|
25m |
1:04.89 |
120 |
9 |
Emil Kernen |
2002 |
AC7702 |
KATRINEHOL |
|
25m |
1:05.90 |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 |
Utskriftsdatum |
02 juni 2017 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb |
Utskriftstid |
18:31 |
|