Program for Bockstensdoppet 2017
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Gren 106, 50m Frisim Damer |
Sponsor: Basement Design |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 550 | Lönnberg Smilla | 2001 | SKK | AQ0801 | 25 m | 27.35 | |
2 | 761 | Andersson Felicia | 1997 | UDDEVALLA | AA2297 | 25 m | 27.89 | |
3 | 856 | Oseland Aurora | 2000 | Haldens SK | 50 m | 28.02 | ||
4 | 308 | Olsson Ebba | 2001 | MARIESTAD | AM7201 | 25 m | 28.27 | |
5 | 442 | Andersson Nellie | 2000 | SK 1970 | AZ7800 | 25 m | 28.31 | |
6 | 357 | Lindholm Sofia | 1993 | MASS | AM1693 | 50 m | 28.35 | |
7 | 554 | Segerström Nora | 2002 | SKK | BM0802 | 25 m | 28.38 | |
8 | 538 | Eriksson Amanda | 2001 | SKK | AH9801 | 25 m | 28.44 | |
9 | 915 | Holberg Lisa | 2002 | Bærum | 50 m | 28.49 | ||
10 | 871 | Hoffart Ylva | 2001 | Bærum | 50 m | 28.57 | ||
11 | 159 | Lindén Tove | 2002 | KARLSKRONA | AH8702 | 25 m | 28.82 | |
12 | 889 | Johannessen Ella Kristine | 2002 | Bærum | 50 m | 28.82 | ||
13 | 841 | Foss Gudrun Rødbotten | 2000 | Ås IL | 50 m | 28.83 | ||
14 | 529 | Stigsson Klara | 2001 | SK STIMMET | AL0201 | 25 m | 28.85 | |
15 | 376 | Skogsberg Elvira | 2001 | MASS | AI2801 | 25 m | 28.97 | |
16 | 131 | Strand Sara | 2002 | JÄRFÄLLA S | AQ1802 | 25 m | 29.07 | |
17 | 464 | Kramer Linn | 2001 | SKÖVDE SS | AD8801 | 25 m | 29.17 | |
18 | 76 | Ramallo Solveig | 1993 | GÖTEBORG | BX2693 | 25 m | 29.26 | |
19 | 44 | Ekstedt Christina | 1996 | GÖTEBORG | AM2296 | 25 m | 29.28 | |
20 | 840 | Dannemark Siri Therese | 2000 | Ås IL | 50 m | 29.33 | ||
21 | 532 | Alte Klara | 2002 | SKK | AX1602 | 25 m | 29.36 | |
22 | 625 | Hedström Maja | 2001 | VARBERG | AI0201 | 25 m | 29.43 | |
23 | 156 | Gladher Disa | 2002 | KARLSKRONA | AA2202 | 25 m | 29.51 | |
24 | 551 | Nordström Elsa | 2001 | SKK | AV9401 | 25 m | 29.51 | |
25 | 606 | Balslev Clara | 2001 | VARBERG | AE7601 | 25 m | 29.52 | |
26 | 555 | Selander Siri | 1999 | SKK | AU1899 | 25 m | 29.60 | |
27 | 862 | Haugland Halvorsen Thyra | 2002 | Haldens SK | 50 m | 29.69 | ||
28 | 295 | Torén Matilda | 2001 | LIDKÖPING | AO1601 | 25 m | 29.71 | |
29 | 160 | Nilsson Aurora | 2002 | KARLSKRONA | AL9602 | 25 m | 29.80 | |
30 | 266 | Pålsson Therese | 2001 | SK LAXEN | BJ4401 | 25 m | 29.81 | |
31 | 872 | Hillesøy Astrid | 2001 | Bærum | 50 m | 30.01 | ||
32 | 700 | Svensson Lovisa | 2002 | VÄRNAMO SS | AH6802 | 25 m | 30.06 | |
33 | 27 | Nilsson Josefin | 1999 | ESLÖVS SS | AK4899 | 25 m | 30.11 | |
34 | 868 | Syversveen Lie Karin | 2001 | Bærum | 50 m | 30.16 | ||
35 | 573 | Norlin Emma | 2002 | SUNDSVALL | AF9602 | 25 m | 30.18 | |
36 | 558 | Tibblin Wahnberg Liv | 2002 | SKK | AX5602 | 25 m | 30.32 | |
37 | 344 | Hopmark Tina | 2002 | MASS | BE9602 | 25 m | 30.38 | |
38 | 299 | Eni Matilda | 2002 | MARIESTAD | AF0402 | 25 m | 30.47 | |
39 | 73 | Olsson Sissy | 2001 | GÖTEBORG | BH1601 | 50 m | 30.54 | |
40 | 278 | Wahlbeck Elsa | 2002 | SK LAXEN | AM4202 | 25 m | 30.56 | |
41 | 72 | Olesen Ellinor | 2002 | GÖTEBORG | AS8202 | 50 m | 30.63 | |
42 | 562 | Åsbrink Hanna | 2002 | SKK | AX4602 | 25 m | 30.64 | |
43 | 285 | Wollentz Julia | 2002 | SK LAXEN | AO1202 | 25 m | 30.77 | |
44 | 367 | Petersson Magdalena | 2002 | MASS | AA6602 | 25 m | 30.77 | |
45 | 320 | Bergman Amayah | 2002 | MASS | BD1202 | 25 m | 30.79 | |
46 | 489 | Jansson Kristin | 2001 | SPÅRVÄGEN | BC4601 | 25 m | 30.79 | |
47 | 35 | Berggren Andrea | 2000 | GÖTEBORG | BC5800 | 25 m | 30.96 | |
48 | 74 | Palmér Hanna | 2002 | GÖTEBORG | BR1602 | 25 m | 31.00 | |
49 | 151 | Alexandersson Tufva | 2002 | KARLSKRONA | AV9202 | 25 m | 31.00 | |
50 | 667 | Bothén Malin | 2002 | VELLINGE-N | BQ4802 | 50 m | 31.01 | |
51 | 890 | Dahl Elde Nora | 2002 | Bærum | 50 m | 31.07 | ||
52 | 569 | Gustafsson Astrid | 2002 | SUNDSVALL | AZ7602 | 50 m | 31.23 | |
53 | 847 | Reklev Enya Raanaas | 2000 | Ås IL | 50 m | 31.29 | ||
54 | 582 | Back Sofie | 1999 | TYRESÖ SS | AU0699 | 50 m | 31.40 | |
55 | 315 | Åhling Wilma | 2002 | MARIESTAD | AU6802 | 25 m | 31.41 | |
56 | 681 | Svensson Elin | 2002 | VELLINGE-N | AW3802 | 50 m | 31.44 | |
57 | 754 | Exerman Lina | 2002 | ÄLMHULT | BA3402 | 25 m | 31.54 | |
58 | 594 | Öberg Wilma | 2001 | TYRESÖ SS | BG9201 | 50 m | 31.68 | |
59 | 314 | Wallengren Sofia | 2002 | MARIESTAD | AW3202 | 25 m | 31.75 | |
60 | 571 | Lindkvist Sofia | 2002 | SUNDSVALL | BL2602 | 25 m | 31.75 | |
61 | 755 | Haglund Wilma | 2002 | ÄLMHULT | BV6802 | 25 m | 31.75 | |
62 | 162 | Nyblom Astrid | 2002 | KARLSKRONA | AV6402 | 25 m | 32.07 | |
63 | 404 | Löfdahl Amanda | 2001 | S 77 | AQ0201 | 25 m | 32.13 | |
64 | 707 | Barmark Jardelid Emmy | 2002 | VÄSBY SS | BH2602 | 50 m | 32.23 | |
65 | 510 | Sundqvist Clara | 2001 | SPÅRVÄGEN | AU4801 | 25 m | 32.35 | |
66 | 388 | Söderberg Ella | 2001 | MASS | BH0601 | 25 m | 32.66 | |
67 | 338 | Gustafsson Agnes | 2002 | MASS | AT1602 | 25 m | 33.03 | |
68 | 109 | Granberg Felicia | 2002 | JÄRFÄLLA S | AT3602 | 50 m | 33.08 | |
69 | 593 | Öberg Sandra | 2001 | TYRESÖ SS | BG0401 | 50 m | 33.29 | |
70 | 477 | Eriksson Alexandra | 2002 | SPÅRVÄGEN | BM8602 | 25 m | 33.42 | |
71 | 407 | Olofsson Ellen | 2000 | S 77 | BK3600 | 25 m | 33.44 | |
72 | 9 | Falk Anna | 2001 | BORLÄNGE | BN9401 | 25 m | 33.61 | |
73 | 13 | Lövstrand Emilia | 2002 | BORLÄNGE | AY8602 | 25 m | 34.61 | |
74 | 197 | Hildebrand Ida | 2002 | KUNGÄLV | AL1602 | 25 m | 35.38 | |
75 | 194 | Antonsson Malva | 2002 | KUNGÄLV | BU5402 | 25 m | 35.56 | |
76 | 824 | Jarl Ellen | 2002 | FALKENBERG | BX4602 | 50 m | 38.74 | |
77 | 59 | Johansson Liv | 2002 | GÖTEBORG | BO0802 | 50 m | ||
78 | 342 | Holm Ulrika | 1996 | MASS | AC1896 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.14 | Utskriftsdatum | 29 juni 2017 |
Licensierad till: Varberg Sim | Utskriftstid | 15:27 |