Startliste for Harboe Water Games 2017
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 25
|
Stævne navn |
Harboe Water Games 2017 |
|
Udskriftsdato |
25 juni 2017 |
|
|
Stævne by |
Slagelse |
|
Udskriftstidspunkt |
08:10 |
|
|
Arrangør |
Slagelse Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
24 juni 2017 |
|
|
|
|
Løb 25, 200m Frisvømning Damer |
Finaler (11) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
158 |
1 |
Asta Maria R. Jensen |
2007 |
0742AE |
NÆSTVED |
|
25m |
|
68 |
2 |
Rebecca Skov Vinding |
2007 |
0716AL |
KALUNDBORG |
|
25m |
|
285 |
3 |
Victoria Petersen |
2008 |
0854AD |
HERLUFSHOL |
|
25m |
|
331 |
4 |
Sascha Haste |
2007 |
0706AC |
RINGSTED |
|
25m |
|
423 |
5 |
Frida Lauridsen |
2005 |
0514AO |
SLAGELSE |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
153 |
1 |
Iben Lund Nielsen |
2006 |
0636AM |
NÆSTVED |
|
25m |
|
350 |
2 |
Cecilie Møller |
2005 |
0588AR |
RINGSTED |
|
25m |
3:31.19 |
321 |
3 |
Anna Steen Petersen |
2007 |
0706AH |
KØGE |
|
25m |
3:28.92 |
324 |
4 |
Rebekka Roed |
2007 |
0732AA |
KØGE |
|
25m |
3:29.07 |
196 |
5 |
Maja Damkjær Bartels |
2006 |
0656AL |
GLADSAXE |
|
25m |
3:40.10 |
409 |
6 |
Dzejla Alibasic |
2005 |
0552AU |
SLAGELSE |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
180 |
1 |
Mille Dige From |
2004 |
0438AW |
HØRSHOLM |
|
50m |
3:21.73 |
178 |
2 |
Astrid Hjuler Britze |
2006 |
0684AE |
HØRSHOLM |
|
25m |
3:15.77 |
340 |
3 |
Mathilde Klintby |
2004 |
0492AZ |
RINGSTED |
|
25m |
3:14.16 |
302 |
4 |
Silje Kjærsgaard |
2005 |
0576AO |
KØGE |
|
25m |
3:14.34 |
320 |
5 |
Astrid Foldberg Pedersen |
2005 |
0506AT |
KØGE |
|
25m |
3:20.18 |
30 |
6 |
Nadja Sofie Larsen |
2003 |
0414BA |
DRAGSHOLM |
|
25m |
3:24.03 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
174 |
1 |
Mathilde Ludvigsen |
2006 |
0616AM |
NÆSTVED |
|
25m |
3:07.35 |
199 |
2 |
Silje Nygaard Engedal |
2007 |
0768AE |
GLADSAXE |
|
25m |
3:05.66 |
420 |
3 |
Sigrid B. Kristensen |
2004 |
0408AJ |
SLAGELSE |
|
25m |
3:02.96 |
381 |
4 |
Laura Kroman |
2004 |
0444AW |
KORSÖR |
|
25m |
3:04.16 |
179 |
5 |
Amalie Busch Erhardi |
2006 |
0602AL |
HØRSHOLM |
|
50m |
3:05.90 |
313 |
6 |
Anna Hjorth Christensen |
2006 |
0652AI |
KØGE |
|
25m |
3:12.02 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
8 |
1 |
Maria Hardis |
2004 |
0434BA |
DRAGSHOLM |
|
25m |
3:02.79 |
169 |
2 |
Marie Donstrup |
2004 |
0412AV |
NÆSTVED |
|
25m |
2:56.92 |
142 |
3 |
Filippa Walløe |
2005 |
0502AC |
KVIK |
|
25m |
2:54.42 |
49 |
4 |
Martha Bødker Thomsen |
2005 |
0586AH |
TRITON B |
|
50m |
2:56.79 |
171 |
5 |
Katrine Mørkeberg |
2004 |
0424AJ |
NÆSTVED |
|
50m |
3:02.46 |
396 |
6 |
Josefine Meng Langhorn |
2006 |
0676AO |
SK-SYD |
|
25m |
3:02.82 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
38 |
1 |
Esther Haudrum Larsen |
2005 |
0574AK |
TRITON B |
|
50m |
2:53.44 |
168 |
2 |
Thea Torndal Jensen |
2004 |
0456AJ |
NÆSTVED |
|
50m |
2:51.65 |
134 |
3 |
Mathilde Pihl |
2005 |
0522AK |
KVIK |
|
25m |
2:50.04 |
286 |
4 |
Mille Scheel |
2003 |
0318AW |
HERLUFSHOL |
|
25m |
2:50.85 |
188 |
5 |
Alba Vendelboe-Schack |
2005 |
0594AJ |
HØRSHOLM |
|
50m |
2:52.83 |
26 |
6 |
Ella Rasmussen |
2004 |
0472AL |
DRAGSHOLM |
|
50m |
2:53.64 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
296 |
1 |
Klara-Sofie Bollmann |
2006 |
0676AA |
KØGE |
|
25m |
2:48.90 |
263 |
2 |
Emmanuella Nygaard |
2003 |
0392AV |
HERLEV |
|
25m |
2:48.61 |
400 |
3 |
Ida Marie Bundgaard Ravn |
2004 |
0488AV |
SK-SYD |
|
25m |
2:47.37 |
126 |
4 |
Laura Kristensen |
2004 |
0424AW |
KVIK |
|
25m |
2:48.13 |
93 |
5 |
Martine Damborg |
2007 |
0742AF |
KVIK |
|
25m |
2:48.82 |
186 |
6 |
Emma Philip |
2005 |
0538AN |
HØRSHOLM |
|
50m |
2:49.84 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
397 |
1 |
Signe Bagge Møller |
2004 |
0414AW |
SK-SYD |
|
25m |
2:46.29 |
305 |
2 |
Julie Brix Østergaard |
2006 |
0616AE |
KØGE |
|
25m |
2:42.30 |
298 |
3 |
Sophia Christensen |
2003 |
0326BD |
KØGE |
|
25m |
2:39.44 |
394 |
4 |
Ida Kjølby |
2003 |
0398BB |
SK-SYD |
|
25m |
2:41.44 |
287 |
5 |
Anne-Sofie Løhr Simonsen |
2004 |
0462AO |
HERLUFSHOL |
|
25m |
2:45.00 |
244 |
6 |
Anna Lind Petersen |
2004 |
0488AE |
HASLEV |
|
25m |
2:47.03 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
129 |
1 |
Freja Madsen |
2004 |
0404AW |
KVIK |
|
50m |
2:37.51 |
303 |
2 |
Emma Olivia Nymand |
2003 |
0312BD |
KØGE |
|
25m |
2:35.24 |
53 |
3 |
Ida Lund Järund |
2003 |
0316AO |
FR.VÆRK |
|
25m |
2:34.14 |
35 |
4 |
Emilie Wilms Jensen |
2006 |
0658AB |
TRITON B |
|
25m |
2:35.02 |
262 |
5 |
Clara Kongsfelt |
2003 |
0354AX |
HERLEV |
|
25m |
2:37.24 |
54 |
6 |
Maja Hallberg Langkilde |
2004 |
0498AL |
FR.VÆRK |
|
25m |
2:37.78 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
392 |
1 |
Anastasia Hansen |
2002 |
0256BC |
SK-SYD |
|
25m |
2:31.39 |
256 |
2 |
Ida Hebeltoft |
2003 |
0378AD |
HERLEV |
|
50m |
2:27.54 |
366 |
3 |
Cathrine Wismann |
2002 |
0264AS |
RINGSTED |
|
50m |
2:25.32 |
55 |
4 |
Luna Trojlsgaard |
2004 |
0482AN |
FR.VÆRK |
|
25m |
2:26.68 |
229 |
5 |
Emmely Andersen |
2001 |
0154AM |
HASLEV |
|
25m |
2:29.90 |
371 |
6 |
Maja Wiegaard Hansen |
2002 |
0256AV |
KORSÖR |
|
25m |
2:34.07 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
239 |
1 |
Nicole Jensen |
1996 |
9656AB |
HASLEV |
|
25m |
2:24.62 |
367 |
2 |
Josephine Wismann |
2002 |
0236AS |
RINGSTED |
|
25m |
2:20.30 |
51 |
3 |
Kaja Aunstrup |
1998 |
9846AD |
FR.VÆRK |
|
25m |
2:15.02 |
20 |
4 |
Felina Noe |
2002 |
0252AR |
DRAGSHOLM |
|
25m |
2:17.98 |
412 |
5 |
Victoria Christoffersen |
2002 |
0284AQ |
SLAGELSE |
|
50m |
2:21.68 |
29 |
6 |
Laura Sørensen |
2001 |
0102BC |
DRAGSHOLM |
|
25m |
2:25.06 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 |
Udskriftsdato |
25 juni 2017 |
Licens til Slagelse Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
08:10 |
|