Startliste for GTI Cup
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 10
|
Stævne navn |
GTI Cup |
|
Udskriftsdato |
23 september 2017 |
|
|
Stævne by |
Greve |
|
Udskriftstidspunkt |
08:07 |
|
|
Arrangør |
Startfællesskabet GTI |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
23 september 2017 |
|
|
|
|
Løb 10, 200m Medley Damer |
Finaler (10) |
Vejledende starttid 09:59 |
Heat 1 (10) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
619 |
1 |
Sarah Ankjær Pedersen |
2006 |
0686AJ |
GTI |
|
25m |
|
587 |
2 |
Sabrina Meldgaard Pejø |
2006 |
0626AJ |
GTI |
|
25m |
|
576 |
3 |
Mathilde Willumsen |
2006 |
0634AI |
GTI |
|
25m |
|
48 |
4 |
Signe Schnabelrauch |
2006 |
0606AP |
VATCPH-STT |
|
25m |
4:23.21 |
709 |
5 |
Anna Blom Bygum |
2006 |
0682AI |
VEST |
|
25m |
|
592 |
6 |
Nicole Damhøj Andersen |
2006 |
0674AN |
GTI |
|
25m |
|
740 |
7 |
Wilma Nørgaard |
2006 |
0666AG |
VEST |
|
25m |
|
601 |
8 |
Annika Frederiksen |
2007 |
0766AI |
GTI |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
50 |
1 |
Amalie Møller |
2007 |
0762AK |
VATCPH-STT |
|
25m |
4:12.76 |
733 |
2 |
Philippa Mitchell |
2006 |
0638AG |
VEST |
|
25m |
4:04.81 |
623 |
3 |
Sophie Amalie Rasmussen |
2006 |
0692AJ |
GTI |
|
25m |
3:50.29 |
29 |
4 |
Camilla Erdal |
2002 |
0226AJ |
VATCPH-STT |
|
25m |
3:40.97 |
49 |
5 |
Maja Hansen |
2006 |
0652AE |
VATCPH-STT |
|
25m |
3:41.31 |
517 |
6 |
Anna Fiona Nybøll |
2007 |
0736AF |
GSK |
|
25m |
3:52.16 |
34 |
7 |
Sofia Mohammadi |
2005 |
0552AW |
VATCPH-STT |
|
25m |
4:10.81 |
51 |
8 |
Malou Nabe |
2006 |
0684AM |
VATCPH-STT |
|
25m |
4:16.06 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
750 |
1 |
Maya Amstrup Riis |
2007 |
0708AA |
VEST |
|
25m |
3:35.81 |
738 |
2 |
Marie Nissov-Johansen |
2006 |
0626AD |
VEST |
|
25m |
3:30.98 |
503 |
3 |
Katharina Beyer Hansen |
2006 |
0674AH |
GSK |
|
25m |
3:25.93 |
743 |
4 |
Natascha Packert-Frandsen |
2005 |
0588AJ |
VEST |
|
25m |
3:17.79 |
372 |
5 |
Caroline Rygaard Hansen |
2006 |
0632AL |
SOLRØD |
|
25m |
3:20.65 |
580 |
6 |
Alberte Crone Larsen |
2006 |
0682AK |
GTI |
|
25m |
3:28.82 |
608 |
7 |
Frida Caroline Knudsen |
2007 |
0754AG |
GTI |
|
25m |
3:31.44 |
513 |
8 |
Regitze Rosenkrantz |
2006 |
0692AG |
GSK |
|
25m |
3:39.27 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
31 |
1 |
Emilia Høffer |
2001 |
0176BD |
VATCPH-STT |
|
25m |
3:14.36 |
565 |
2 |
Mathilde Svendsen |
2004 |
0472AQ |
GTI |
|
25m |
3:10.55 |
549 |
3 |
Frida Høj Andersen |
2005 |
0504AL |
GTI |
|
25m |
3:07.44 |
80 |
4 |
Anna Mundt Karup |
2005 |
0594AC |
HOLBÆK |
|
25m |
3:05.01 |
256 |
5 |
Emma F. Rouse |
2004 |
0412AJ |
HELSINGØR |
|
25m |
3:06.29 |
701 |
6 |
Ella Gohr Metz |
2005 |
0542AS |
VEST |
|
25m |
3:09.94 |
578 |
7 |
Emilia Gotfredsen |
2005 |
0562AE |
GTI |
|
25m |
3:13.83 |
579 |
8 |
Elisabeth Augusta Englev |
2006 |
0604AE |
GTI |
|
25m |
3:17.16 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
392 |
1 |
Julie Silberg |
2002 |
0264AD |
SOLRØD |
|
25m |
3:04.56 |
97 |
2 |
Alberte Pedersen |
2006 |
0618AB |
HOLBÆK |
|
25m |
3:00.33 |
269 |
3 |
Ulrikke Juul Søeborg |
2003 |
0366AJ |
HELSINGØR |
|
25m |
2:57.37 |
559 |
4 |
Annika Britt Larsen |
2005 |
0586AD |
GTI |
|
25m |
2:56.79 |
564 |
5 |
Clara Schmedes |
2004 |
0478AI |
GTI |
|
25m |
2:57.02 |
391 |
6 |
Anne Sepstrup-Skjoldner |
2005 |
0548AJ |
SOLRØD |
|
25m |
2:59.72 |
70 |
7 |
Maja Buck |
2004 |
0456AP |
HOLBÆK |
|
25m |
3:03.05 |
512 |
8 |
Leonora M Postgaard |
2006 |
0666AD |
GSK |
|
25m |
3:04.98 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
665 |
1 |
Marike Nevermann |
2003 |
0354AQ |
FARUM |
|
25m |
2:50.93 |
754 |
2 |
Amalie V. Sørensen |
2002 |
0274AC |
VEST |
|
25m |
2:49.83 |
486 |
3 |
Thea Pedersen |
2003 |
0364AL |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:47.43 |
402 |
4 |
Annika Lundin Brockdorff |
2003 |
0306AG |
LYNGBY |
|
25m |
2:46.67 |
262 |
5 |
Ellen A. Skov |
2003 |
0328AW |
HELSINGØR |
|
25m |
2:47.07 |
223 |
6 |
Amalie Kolstrup-Timm |
2003 |
0314AK |
HELSINGØR |
|
25m |
2:47.49 |
88 |
7 |
Mie Mørkedal |
2003 |
0324AD |
HOLBÆK |
|
25m |
2:50.28 |
659 |
8 |
Karoline K. Larsen |
2004 |
0484AJ |
FARUM |
|
25m |
2:55.04 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
166 |
1 |
Freja Møller |
2004 |
0442AF |
A6 |
|
25m |
2:44.85 |
418 |
2 |
Anna Myhre Rottensten |
2003 |
0326AW |
LYNGBY |
|
25m |
2:43.24 |
93 |
3 |
Nynne Nørlem |
2002 |
0268AF |
HOLBÆK |
|
25m |
2:41.76 |
413 |
4 |
Cathrine Toftelund Larsen |
2003 |
0306AO |
LYNGBY |
|
25m |
2:40.38 |
267 |
5 |
Pil Sylvander |
2003 |
0386AN |
HELSINGØR |
|
25m |
2:40.90 |
209 |
6 |
Linnea Hietala |
2004 |
0442AE |
HELSINGØR |
|
25m |
2:41.88 |
550 |
7 |
Nicoline H. Baadsgaard |
2004 |
0464AK |
GTI |
|
25m |
2:44.70 |
250 |
8 |
Emmely Östman Pedersen |
2005 |
0588AN |
HELSINGØR |
|
25m |
2:46.16 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
408 |
1 |
Maria Hagen |
2003 |
0316AK |
LYNGBY |
|
25m |
2:38.47 |
208 |
2 |
Amanda Hietala |
2002 |
0204AK |
HELSINGØR |
|
25m |
2:36.36 |
702 |
3 |
Caroline Wiuff Jensen |
2004 |
0492AD |
VEST |
|
25m |
2:35.57 |
422 |
4 |
Ella Stenholt |
2003 |
0398AP |
LYNGBY |
|
25m |
2:34.05 |
421 |
5 |
Claudia Sperling |
2002 |
0222AL |
LYNGBY |
|
25m |
2:34.60 |
265 |
6 |
Freja Stenbækgård |
2003 |
0306AJ |
HELSINGØR |
|
25m |
2:36.08 |
482 |
7 |
Emilia Naledi Madonsela |
2003 |
0394AV |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:36.60 |
637 |
8 |
Sarah Sejr Aagaard |
2000 |
0048AF |
FARUM |
|
25m |
2:39.58 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
114 |
1 |
Frederikke Marie Hansen |
2003 |
0358AH |
GLADSAXE |
|
25m |
2:33.80 |
200 |
2 |
Sofie Villum Færch |
2002 |
0286AQ |
HELSINGØR |
|
25m |
2:31.85 |
456 |
3 |
Victoria Vorm |
2001 |
0104AF |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:28.93 |
442 |
4 |
Emma Maagøe |
1999 |
9996AH |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:26.64 |
263 |
5 |
Freja A. Skov |
2000 |
0078AA |
HELSINGØR |
|
25m |
2:26.66 |
543 |
6 |
Cecilie Daluiso Salmonsen |
2001 |
0108AH |
GTI |
|
25m |
2:29.63 |
399 |
7 |
Sofia Norre Bendt |
2003 |
0316AG |
LYNGBY |
|
25m |
2:33.10 |
752 |
8 |
Natascha Bonnén Sjøgren |
2000 |
0032AG |
VEST |
|
25m |
2:34.00 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
420 |
1 |
Thea Laurberg Simonsen |
1997 |
9744AK |
LYNGBY |
|
25m |
2:23.88 |
107 |
2 |
Victoria Bierre |
2000 |
0022AS |
GLADSAXE |
|
25m |
2:22.08 |
401 |
3 |
Emma Bjørnholdt |
2000 |
0034AM |
LYNGBY |
|
25m |
2:20.91 |
448 |
4 |
Maria Grandt |
1998 |
9806AF |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:12.65 |
414 |
5 |
Jessica Yu Mortensen |
2000 |
0072AG |
LYNGBY |
|
25m |
2:20.55 |
444 |
6 |
Vera Staun Hansen |
1999 |
9938AO |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:21.74 |
111 |
7 |
Freja Gram |
1999 |
9962AL |
GLADSAXE |
|
25m |
2:22.56 |
101 |
8 |
Kirstine Mørk Rasmussen |
2003 |
0352AQ |
HOLBÆK |
|
25m |
2:26.61 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 |
Udskriftsdato |
23 september 2017 |
Licens til GTI |
Udskriftstidspunkt |
08:07 |
|