Startliste for GTI Cup
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Lørdag
Seedede heat Løb 11
|
Stævne navn |
GTI Cup |
|
Udskriftsdato |
23 september 2017 |
|
|
Stævne by |
Greve |
|
Udskriftstidspunkt |
08:07 |
|
|
Arrangør |
Startfællesskabet GTI |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
23 september 2017 |
|
|
|
|
Løb 11, 100m Frisvømning Herrer |
Finaler (19) |
Vejledende starttid 10:00 |
Heat 1 (19) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
54 |
3 |
Mathias Bæklund Thygesen |
2005 |
|
VATCPH-STT |
|
25m |
|
201 |
4 |
Anders Rye Gefke |
2008 |
0855AB |
HELSINGØR |
|
25m |
|
53 |
5 |
Magnus Bæklund Thygesen |
2003 |
|
VATCPH-STT |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
237 |
2 |
Luca de Masi |
2008 |
0877AD |
HELSINGØR |
|
25m |
|
611 |
3 |
Sebastian Crone Larsen |
2008 |
|
GTI |
|
25m |
|
241 |
4 |
Peter Mortensen |
2005 |
0501AO |
HELSINGØR |
|
25m |
|
76 |
5 |
Furkan Guler |
2005 |
|
HOLBÆK |
|
25m |
|
624 |
6 |
William Zuk Rasmussen |
2008 |
0801AE |
GTI |
|
25m |
|
254 |
7 |
Nicklas Reinstrup |
2006 |
0655AD |
HELSINGØR |
|
25m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
617 |
1 |
Tristan Hovedskov Nielsen |
2007 |
0741AH |
GTI |
|
25m |
|
679 |
2 |
August Thygesen |
2007 |
0709AG |
VEST |
|
25m |
2:04.20 |
181 |
3 |
Laurits Højgaard Allin |
2006 |
0659AI |
HELSINGØR |
|
25m |
1:51.40 |
597 |
4 |
Alex Leander Dabelsteen |
2006 |
0699AG |
GTI |
|
25m |
1:45.06 |
374 |
5 |
Niels-Peter Hjortshøj |
2006 |
0677AK |
SOLRØD |
|
25m |
1:50.14 |
683 |
6 |
Matil Kelm |
2007 |
0751AF |
VEST |
|
25m |
1:55.55 |
620 |
7 |
Philip Kriwat Petersen |
2007 |
0723AH |
GTI |
|
25m |
2:06.33 |
207 |
8 |
Andreas Frommelt Hertz |
2008 |
0835AB |
HELSINGØR |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
681 |
1 |
Jacob Hwaiz |
2007 |
0723AG |
VEST |
|
25m |
1:39.80 |
678 |
2 |
Arthur Kvist Andreassen |
2007 |
0741AF |
VEST |
|
25m |
1:39.19 |
605 |
3 |
Frederik William Holm |
2007 |
0727AE |
GTI |
|
25m |
1:38.35 |
767 |
4 |
Asger Hvilsom |
2007 |
0799AA |
HELSINGØR |
|
25m |
1:36.37 |
508 |
5 |
Anton Serizawa |
2006 |
0677AH |
GSK |
|
25m |
1:36.49 |
243 |
6 |
Marcus Munk |
2007 |
0757AB |
HELSINGØR |
|
25m |
1:38.95 |
230 |
7 |
Oliver Luiten |
2006 |
0609AF |
HELSINGØR |
|
25m |
1:39.25 |
682 |
8 |
Peter Damsø |
2007 |
0761AF |
VEST |
|
25m |
1:44.13 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
509 |
1 |
Alexander Oxenbøll |
2006 |
0669AL |
GSK |
|
25m |
1:36.19 |
510 |
2 |
Oscar Serizawa |
2006 |
0657AH |
GSK |
|
25m |
1:33.75 |
159 |
3 |
Frederik Lund Hirsbak |
2004 |
0481AB |
A6 |
|
25m |
1:32.73 |
195 |
4 |
Jonas Holm Clausen |
2006 |
0603AK |
HELSINGØR |
|
25m |
1:29.98 |
81 |
5 |
Frej Matias Krog |
2007 |
0737AG |
HOLBÆK |
|
25m |
1:31.67 |
593 |
6 |
Victor Bjørneborg |
2007 |
0729AD |
GTI |
|
25m |
1:33.34 |
27 |
7 |
William F. Pilgaard |
2006 |
0677AD |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:35.74 |
25 |
8 |
Jonas Lykke Hergaard |
2007 |
0733AC |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:36.32 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
92 |
1 |
Oscar Norlander |
2006 |
0647AL |
HOLBÆK |
|
25m |
1:28.19 |
210 |
2 |
Gustav Hillestrøm |
2004 |
0437AO |
HELSINGØR |
|
25m |
1:27.77 |
741 |
3 |
Mauritz Otzen |
2005 |
0515AN |
VEST |
|
25m |
1:27.55 |
502 |
4 |
Xander Ravn Grønholt |
2006 |
0697AG |
GSK |
|
25m |
1:27.05 |
751 |
5 |
Josef Shukri |
2006 |
0653AD |
VEST |
|
25m |
1:27.41 |
71 |
6 |
Victor Buck |
2007 |
0711AF |
HOLBÆK |
|
25m |
1:27.65 |
52 |
7 |
Bjarke Søndergaard Jensen |
2004 |
0493AR |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:27.95 |
44 |
8 |
Victor Schnabelrauch |
2003 |
0331AS |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:28.34 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
505 |
1 |
Anders Thøgersen |
2005 |
0527AE |
GSK |
|
25m |
1:25.75 |
598 |
2 |
Mark Dimon |
2006 |
0667AJ |
GTI |
|
25m |
1:25.48 |
499 |
3 |
Rasmus Egholm |
2006 |
0647AG |
GSK |
|
25m |
1:23.53 |
46 |
4 |
William Jensen |
2002 |
0209AF |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:22.31 |
506 |
5 |
Kasper Jægerskou |
2006 |
0643AG |
GSK |
|
25m |
1:23.12 |
393 |
6 |
Thor Bjørn Skinne |
2003 |
0363AQ |
SOLRØD |
|
25m |
1:24.95 |
26 |
7 |
Simon Hejbroch |
2006 |
0633AE |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:25.61 |
588 |
8 |
Mathias W. Rasmussen |
2005 |
0519AE |
GTI |
|
25m |
1:26.52 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
222 |
1 |
Jens Christian Koefoed |
2006 |
0639AF |
HELSINGØR |
|
25m |
1:21.91 |
734 |
2 |
William Mitchell |
2004 |
0493AH |
VEST |
|
25m |
1:19.93 |
760 |
3 |
Sigurd Chistopher Vickery |
2005 |
0567AE |
VEST |
|
25m |
1:17.59 |
773 |
4 |
Linus Heinrichsen |
2006 |
0693AE |
HELSINGØR |
|
25m |
1:17.37 |
259 |
5 |
Teodor Roed Schøning |
2005 |
0585AA |
HELSINGØR |
|
25m |
1:17.38 |
763 |
6 |
Axel Føns Voss |
2005 |
0517AL |
VEST |
|
25m |
1:18.24 |
718 |
7 |
Hugo Haakansson |
2006 |
0609AA |
VEST |
|
25m |
1:21.31 |
712 |
8 |
Rodi Cetinkaya |
2006 |
0651AH |
VEST |
|
25m |
1:22.07 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
21 |
1 |
Frederik Rasmussen |
2005 |
0531AF |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:17.33 |
736 |
2 |
Theodor Møller |
2005 |
0533AA |
VEST |
|
25m |
1:16.78 |
661 |
3 |
Andreas Velschow Malmolin |
2005 |
0541AE |
FARUM |
|
25m |
1:15.69 |
91 |
4 |
Mikkel Nielsen |
2004 |
0403AC |
HOLBÆK |
|
25m |
1:14.36 |
240 |
5 |
Lucas T. Mortensen |
2004 |
0431AN |
HELSINGØR |
|
25m |
1:15.20 |
20 |
6 |
Peter K. M. Petersen |
2006 |
0665AD |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:16.51 |
500 |
7 |
Viktor Fenger-Grøn |
2006 |
0619AG |
GSK |
|
25m |
1:16.96 |
746 |
8 |
Erik Rasmussen |
2006 |
0695AD |
VEST |
|
25m |
1:17.37 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
100 |
1 |
Gustav Mørk Rasmussen |
2005 |
0563AJ |
HOLBÆK |
|
25m |
1:13.07 |
573 |
2 |
Villads Brasch Jensen |
2004 |
0419AK |
GTI |
|
25m |
1:12.89 |
40 |
3 |
Mikkel Brundert Hansen |
2002 |
0247AT |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:12.24 |
22 |
4 |
Sune Vergmann |
2005 |
0595AH |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:10.89 |
571 |
5 |
Mads Mørkhøj Hartington |
2006 |
0645AA |
GTI |
|
25m |
1:12.00 |
368 |
6 |
Benjamin Koch Oltman Ande |
2004 |
0425AQ |
SOLRØD |
|
25m |
1:12.73 |
728 |
7 |
Carl Emil Ljungdahl |
2006 |
0625AB |
VEST |
|
25m |
1:13.03 |
584 |
8 |
Cilas Madsen |
2005 |
0557AB |
GTI |
|
25m |
1:14.25 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
696 |
1 |
Daniel Bornhøft Nielsen |
2004 |
0471AD |
VEST |
|
25m |
1:08.64 |
657 |
2 |
Mats Krüger |
2004 |
0497AI |
FARUM |
|
25m |
1:07.59 |
42 |
3 |
Oliver Skadhauge |
2002 |
0297AG |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:06.64 |
260 |
4 |
Eigil Sigfusson |
2004 |
0421AJ |
HELSINGØR |
|
25m |
1:06.21 |
45 |
5 |
Kristoffer Rasmusen |
2000 |
0087AM |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:06.29 |
158 |
6 |
Emil Witzner Hansen |
2004 |
0475AD |
A6 |
|
25m |
1:07.32 |
180 |
7 |
Julius Højgaard Allin |
2003 |
0361AN |
HELSINGØR |
|
25m |
1:08.24 |
75 |
8 |
Simon Rytter Eliasen |
2003 |
0319AE |
HOLBÆK |
|
25m |
1:10.57 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
266 |
1 |
Alexander Stærkær |
2002 |
0287AN |
HELSINGØR |
|
25m |
1:05.07 |
98 |
2 |
Alexander E. Pedersen |
2002 |
0255AQ |
HOLBÆK |
|
25m |
1:04.88 |
650 |
3 |
Benjamin Hougaard |
2003 |
0327AM |
FARUM |
|
25m |
1:04.42 |
570 |
4 |
Oscar Isberg |
2004 |
0433AC |
GTI |
|
25m |
1:04.35 |
720 |
5 |
Mikkel Hemmingsen |
2002 |
0283AK |
VEST |
|
25m |
1:04.39 |
769 |
6 |
Anders K. Kortegaard |
2004 |
0471AB |
A6 |
|
25m |
1:04.84 |
695 |
7 |
Esben Rasmussen |
2004 |
0413AJ |
VEST |
|
25m |
1:04.90 |
203 |
8 |
Bjørn Cramer Hansen |
2004 |
0467AJ |
HELSINGØR |
|
25m |
1:05.91 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
490 |
1 |
Joshua P. Sidebotham |
2003 |
0343AQ |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:03.84 |
638 |
2 |
Simon Als-Nielsen |
2003 |
0383AG |
FARUM |
|
25m |
1:03.48 |
385 |
3 |
Mathias Petersen |
1999 |
9945AU |
SOLRØD |
|
25m |
1:03.15 |
4 |
4 |
Michael Elliks |
2002 |
0207AP |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:02.89 |
38 |
5 |
Rasmus Emil Poulsen |
2001 |
0167AQ |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:03.14 |
376 |
6 |
Morten Kilhof |
2000 |
0037AJ |
SOLRØD |
|
25m |
1:03.26 |
495 |
7 |
Noah Koefoed Weiss |
2003 |
0381AC |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:03.72 |
85 |
8 |
Oliver Lystlund |
2003 |
0363AA |
HOLBÆK |
|
25m |
1:04.12 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
566 |
1 |
Emil Søby |
2004 |
0443AF |
GTI |
|
25m |
1:02.61 |
554 |
2 |
Nicolai D. B. Hansen |
2004 |
0423AG |
GTI |
|
25m |
1:02.38 |
2 |
3 |
Simon Bergendorff |
2002 |
0285AR |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:02.29 |
694 |
4 |
Tobias Davidsen |
2003 |
0329AD |
VEST |
|
25m |
1:01.68 |
257 |
5 |
Jesper Schiødt |
2001 |
0107AK |
HELSINGØR |
|
25m |
1:01.87 |
538 |
6 |
Casper Koch |
2002 |
0227AF |
GTI |
|
25m |
1:02.36 |
226 |
7 |
Thorvald Bomholt Larsen |
2003 |
0389AL |
HELSINGØR |
|
25m |
1:02.41 |
247 |
8 |
Valdemar Menck Nielsen |
2005 |
0577AC |
HELSINGØR |
|
25m |
1:02.82 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
258 |
1 |
Adrian Roed Schøning |
2000 |
0039AA |
HELSINGØR |
|
25m |
1:01.56 |
66 |
2 |
Sebastian Bonde |
2002 |
0271AE |
HOLBÆK |
|
25m |
1:01.31 |
648 |
3 |
Christian Ong Hansen |
2001 |
0129AI |
FARUM |
|
25m |
1:00.86 |
73 |
4 |
Silas Bøjsen |
2002 |
0223AF |
HOLBÆK |
|
25m |
1:00.45 |
653 |
5 |
Frederik Jørgensen |
2003 |
0393AL |
FARUM |
|
25m |
1:00.80 |
465 |
6 |
Jeppe Seelig Larsen |
2002 |
0245AL |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:01.22 |
562 |
7 |
Nicklas Plank |
2004 |
0463AN |
GTI |
|
25m |
1:01.48 |
39 |
8 |
Patrick S. Hansen |
2000 |
0089AT |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:01.63 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
253 |
1 |
Johan Heeno Rasmussen |
2002 |
0259AG |
HELSINGØR |
|
25m |
59.84 |
483 |
2 |
Frede Meincke |
2002 |
0275AC |
HOVEDSTAD |
|
25m |
59.58 |
37 |
3 |
Marcus Munkholm |
2001 |
0169AC |
VATCPH-STT |
|
25m |
58.83 |
723 |
4 |
Lucas Jensen |
2001 |
0183AM |
VEST |
|
25m |
58.60 |
464 |
5 |
Jens Bomgaard |
2002 |
0273AG |
HOVEDSTAD |
|
25m |
58.72 |
539 |
6 |
Kevin Liang |
2002 |
0215AI |
GTI |
|
25m |
59.04 |
531 |
7 |
Mads Baltzer |
2002 |
0251AG |
GTI |
|
25m |
59.75 |
568 |
8 |
Nickolas Kofoed Thestrup |
2003 |
0345AC |
GTI |
|
25m |
59.89 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
664 |
1 |
Rasmus Thode Møller |
2002 |
0281AR |
FARUM |
|
25m |
58.37 |
99 |
2 |
Frederik Pedersen |
2002 |
0261AO |
HOLBÆK |
|
25m |
57.65 |
227 |
3 |
Villads Bomholt Larsen |
2001 |
0137AM |
HELSINGØR |
|
25m |
56.74 |
274 |
4 |
Emil Tönshoff |
2000 |
0097AL |
HELSINGØR |
|
25m |
55.66 |
537 |
5 |
Jacob Funch Jørgensen |
1999 |
9951AG |
GTI |
|
25m |
55.83 |
382 |
6 |
Theodor L Munch-Jensen |
2002 |
0215AL |
SOLRØD |
|
25m |
57.16 |
407 |
7 |
Gustav Fabiansen |
2002 |
0215AH |
LYNGBY |
|
25m |
57.81 |
534 |
8 |
Mads Enghave |
2002 |
0227AA |
GTI |
|
25m |
58.38 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
660 |
1 |
Malthe Letting |
2001 |
0111AB |
FARUM |
|
25m |
55.08 |
459 |
2 |
Linus Koefoed Weiss |
1999 |
9969AJ |
HOVEDSTAD |
|
25m |
54.71 |
108 |
3 |
Christian Crone |
2001 |
0147AB |
GLADSAXE |
|
25m |
53.95 |
242 |
4 |
Julius Munk |
2000 |
0055AA |
HELSINGØR |
|
25m |
53.85 |
94 |
5 |
Mads Ottosen |
1997 |
9745AH |
HOLBÆK |
|
25m |
53.89 |
104 |
6 |
Mads Toft |
2001 |
0175AL |
HOLBÆK |
|
25m |
54.48 |
190 |
7 |
Felix Burmester |
1999 |
9913AC |
HELSINGØR |
|
25m |
54.84 |
409 |
8 |
Mads Ejdrup Hansen |
1999 |
9971AL |
LYNGBY |
|
25m |
55.23 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
118 |
1 |
Frederik Riedel Lentz |
2001 |
0187AN |
GLADSAXE |
|
25m |
53.23 |
130 |
2 |
Rasmus Steenberg |
2000 |
0021AB |
GLADSAXE |
|
25m |
52.58 |
462 |
3 |
Giano Grillo |
1998 |
9827AL |
HOVEDSTAD |
|
25m |
50.11 |
669 |
4 |
Frederik Siem Pedersen |
1991 |
9155AC |
FARUM |
|
25m |
47.61 |
642 |
5 |
Kevin Witt Christensen |
1995 |
9595AF |
FARUM |
|
25m |
49.04 |
67 |
6 |
Simon Brixner |
2000 |
0001AL |
HOLBÆK |
|
25m |
52.47 |
423 |
7 |
William Textor Broch |
2001 |
0157AD |
LYNGBY |
|
25m |
52.94 |
72 |
8 |
Markus Bøjsen |
1999 |
9987AE |
HOLBÆK |
|
25m |
53.71 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 |
Udskriftsdato |
23 september 2017 |
Licens til GTI |
Udskriftstidspunkt |
08:07 |
|