Startliste for KVIK Ã…rgangs Cup 2017
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 31
|
Stævne navn |
KVIK Årgang |
|
Udskriftsdato |
03 december 2017 |
|
|
Stævne by |
Kastrup |
|
Udskriftstidspunkt |
09:14 |
|
|
Arrangør |
Svømmeklubben KVIK Kastrup |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
01 december 2017 |
|
|
|
|
Løb 31, 200m Frisvømning Damer |
Finaler (10) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
178 |
1 |
Signe Schnabelrauch |
2006 |
0606AP |
STT |
|
25m |
|
281 |
2 |
Sophie Harborg Fuchs |
2007 |
0762AJ |
KVIK |
|
25m |
|
366 |
3 |
Maja Andersen |
2007 |
0748AP |
VI39 |
|
25m |
|
170 |
4 |
Rosa Cornelia Barrisøe |
2006 |
0686AL |
STT |
|
25m |
|
280 |
5 |
Isabella Fam |
2006 |
0622AN |
KVIK |
|
25m |
|
226 |
6 |
Lykke Gøtterup Jensen |
2004 |
0418AQ |
VEST |
|
25m |
2:36.49 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
365 |
1 |
Anna Andersen |
2007 |
0732AK |
VI39 |
|
25m |
|
393 |
2 |
Isabella El Nagdy |
2005 |
0526AY |
HØRSHOLM |
|
25m |
|
171 |
3 |
Maja Hansen |
2006 |
0652AE |
STT |
|
25m |
3:36.15 |
118 |
4 |
Camille Hedvig Miolane |
2007 |
0768AI |
A6 |
|
25m |
4:31.84 |
370 |
5 |
Sofie Larsen |
2006 |
0632AQ |
VI39 |
|
25m |
|
372 |
6 |
Maja Lollike |
2007 |
0752AK |
VI39 |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
114 |
1 |
K-Lee Hansen |
2007 |
0756AE |
A6 |
|
25m |
3:15.52 |
109 |
2 |
Anna Dietrichsen |
2006 |
0694AB |
A6 |
|
25m |
3:12.45 |
380 |
3 |
Ella Nikoline Borg |
2005 |
0504AP |
HØRSHOLM |
|
25m |
3:09.19 |
55 |
4 |
Laura Cecilie Salling |
2006 |
0678AE |
LYNGBY |
|
25m |
3:10.06 |
386 |
5 |
Mille Dige From |
2004 |
0438AW |
HØRSHOLM |
|
25m |
3:15.30 |
16 |
6 |
Amalie Carlsen Risager |
2006 |
0604AG |
TRITON B |
|
25m |
3:21.37 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
44 |
1 |
Marie Juul-Olsen |
2004 |
0426AW |
LYNGBY |
|
25m |
3:04.76 |
311 |
2 |
Molly Namensen |
2006 |
0684AJ |
KVIK |
|
25m |
3:01.59 |
265 |
3 |
Amalie Backhausen |
2006 |
0676AL |
KVIK |
|
25m |
2:57.54 |
234 |
4 |
Ida Jacobsen |
2005 |
0528AD |
VEST |
|
25m |
3:01.00 |
111 |
5 |
Lucca Frydendahl |
2008 |
0812AB |
A6 |
|
25m |
3:03.06 |
363 |
6 |
Emilie Hartvig-Olsen |
2006 |
0634AH |
VI39 |
|
25m |
3:07.37 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
237 |
1 |
Natascha Packert-Frandsen |
2005 |
0588AJ |
VEST |
|
25m |
2:55.11 |
52 |
2 |
Alma Olivarius |
2005 |
0532AF |
LYNGBY |
|
25m |
2:50.63 |
85 |
3 |
Jasmine Løkkegaard |
2006 |
0604AB |
GLADSAXE |
|
25m |
2:44.93 |
235 |
4 |
Ella Gohr Metz |
2005 |
0542AS |
VEST |
|
25m |
2:48.00 |
251 |
5 |
Anna Østerby |
2005 |
0554AJ |
GSK |
|
25m |
2:53.97 |
99 |
6 |
Henriette Roos |
2006 |
0602AB |
GLADSAXE |
|
25m |
2:56.67 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
395 |
1 |
Emma Philip |
2005 |
0538AN |
HØRSHOLM |
|
25m |
2:40.28 |
70 |
2 |
Monika Dragieva |
2006 |
0688AH |
GLADSAXE |
|
25m |
2:39.35 |
112 |
3 |
Mille Frydendahl |
2006 |
0684AB |
A6 |
|
25m |
2:38.82 |
102 |
4 |
Josefine Staudt |
2005 |
0538AE |
GLADSAXE |
|
25m |
2:38.91 |
399 |
5 |
Alba Vendelboe-Schack |
2005 |
0594AJ |
HØRSHOLM |
|
25m |
2:39.56 |
239 |
6 |
Julie Dahl |
2004 |
0418AN |
GSK |
|
25m |
2:41.10 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
107 |
1 |
SIF Bramm |
2006 |
0624AE |
A6 |
|
25m |
2:32.20 |
406 |
2 |
Caroline Koch |
2005 |
0536AC |
KVIK |
|
25m |
2:31.96 |
40 |
3 |
Asta Højberg |
2005 |
0546AB |
LYNGBY |
|
25m |
2:31.69 |
126 |
4 |
Silja Brage |
2005 |
0544AL |
A6 |
|
25m |
2:31.90 |
362 |
5 |
Sarah Gudme |
2007 |
0738AE |
VI39 |
|
25m |
2:32.17 |
24 |
6 |
Anastasia Smirnov |
2004 |
0458AE |
LYNGBY |
|
25m |
2:38.23 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
388 |
1 |
Caroline Salskov Jensen |
2005 |
0526AB |
HØRSHOLM |
|
50m |
2:31.38 |
387 |
2 |
Kaya Vennick Haugbølle |
2004 |
0418AB |
HØRSHOLM |
|
50m |
2:30.58 |
381 |
3 |
Mathilde Edele Borg |
2004 |
0446AP |
HØRSHOLM |
|
50m |
2:29.16 |
17 |
4 |
Kathrine Bang Rubak |
2004 |
0486AE |
TRITON B |
|
25m |
2:30.41 |
230 |
5 |
Anne Sofie Devantier |
2004 |
0406AG |
VEST |
|
25m |
2:30.82 |
105 |
6 |
Ellen Marie Ulrich-Jørgen |
2005 |
0544AA |
GLADSAXE |
|
25m |
2:31.62 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
401 |
1 |
Mille Maxwell Berthou |
2005 |
0534AA |
KVIK |
|
25m |
2:28.03 |
19 |
2 |
Sophie Lærke Sandell |
2005 |
0524AD |
TRITON B |
|
25m |
2:27.14 |
410 |
3 |
Alma Heyn Stage |
2004 |
0462AC |
KVIK |
|
25m |
2:23.71 |
137 |
4 |
Maya Hauerberg Terp |
2005 |
0564AA |
A6 |
|
25m |
2:25.78 |
404 |
5 |
Emma Karoline Guldberg |
2005 |
0578AK |
KVIK |
|
25m |
2:27.50 |
11 |
6 |
Emilie Wilms Jensen |
2006 |
0658AB |
TRITON B |
|
25m |
2:28.29 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
41 |
1 |
Laura Borre Jacobsen |
2004 |
0488AD |
LYNGBY |
|
25m |
2:23.32 |
104 |
2 |
Viktoria Freja Sørensen |
2004 |
0476AA |
GLADSAXE |
|
25m |
2:21.83 |
64 |
3 |
Sara Damkjær Bartels |
2004 |
0478AC |
GLADSAXE |
|
25m |
2:16.78 |
248 |
4 |
Laura L. Hørning |
2004 |
0456AC |
GSK |
|
25m |
2:17.81 |
39 |
5 |
Fiona Andrea Have |
2004 |
0402AG |
LYNGBY |
|
25m |
2:22.04 |
409 |
6 |
Elisabeth Roskær |
2004 |
0464AC |
KVIK |
|
25m |
2:23.41 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 |
Udskriftsdato |
03 december 2017 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
Udskriftstidspunkt |
09:14 |
|