2020-04-04   20:55:24
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Jöns Svanbergsimmet 25 m

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Lördag 30/9 kl. 9.00

Heatlista Gren 2
Heatlista 
 
  Tävling  Jöns Svanberg 25m    Utskriftsdatum  30 september 2017   
  Tävlingsort  Uppsala    Utskriftstid  08:58   
  Arrangör  Upsala Simsällskap         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  30 september 2017         
 
 
 
Gren 2, 50m Frisim Flickor  Finaler (8) 
Heat 1 (8) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
               
184  Tea Wetterbom  2006  BF4406  UPSALA S    25m   
186  Elvira Wiell  2007  AA4807  UPSALA S    25m  51.75 
201  Gabrielle Paul  2004    UPSALA S    25m   
               
               
               

 
Heat 2 (8) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
131  Märta Säfsten  2006  BD4806  UPSALA S    25m  50.47 
106  Maj Grimnell  2007  AQ7607  UPSALA S    25m  48.76 
92  Linnea Ekman  2004  BM0804  UPSALA S    25m  45.23 
137  Anni Uljas  2007  AG4807  UPSALA S    25m  44.99 
136  Alice Törnkvist  2004  BE2804  UPSALA S    25m  45.19 
161  Homa Molatefi  2005  AF8805  UPSALA S    25m  48.51 
167  Eleonora Nygårds  2005  AX9205  UPSALA S    25m  49.75 
               

 
Heat 3 (8) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
79  Ella Andersson  2007  AA6207  UPSALA S    25m  44.32 
127  Alva Stadell  2006  AO7206  UPSALA S    25m  42.69 
130  Ida Svensson  2006  AU7806  UPSALA S    50m  42.22 
120  Nora Högström  2007  AG1807  UPSALA S    25m  40.95 
82  Sara Axelsson  2006  AY1406  UPSALA S    25m  41.78 
158  Alva Marhold  2007  AL5407  UPSALA S    25m  42.52 
147  Edith Lindhagen  2004  BF3204  UPSALA S    25m  44.28 
157  Shilan Malek  2004  BE2204  UPSALA S    25m  44.63 

 
Heat 4 (8) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
108  Miski Hagi Shire  2005  BG1405  UPSALA S    25m  38.24 
151  Lucia Lindqvist Rovira  2004  BM5604  UPSALA S    50m  37.69 
Sofia Ingemansson  2004  AC9204  BÅLSTA SK    25m  36.44 
128  Elsa Stjerna  2004  AX5604  UPSALA S    25m  35.19 
Vera Stefanovic  2006  AF4806  BOLLNÄS SS    25m  35.23 
83  Felicia Bergman  2005  AX6205  UPSALA S    50m  36.48 
134  Linnea Taflin  2002  BG2602  UPSALA S    25m  38.20 
182  Helena Wang  2003  BQ2403  UPSALA S    25m  39.38 

 
Heat 5 (8) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
15  Agnes Edvinsson  2006  AP5606  HARNÄS SKU    25m  34.16 
135  Matilda Tukler  2004  AU0404  UPSALA S    25m  34.04 
20  Ebba-Lotta Staaf  2004  BO6404  HARNÄS SKU    50m  33.34 
38  Bonnie Ingemarson  2002  BU6202  NORRTÄLJE    25m  32.98 
53  Felicia Camacho  2004  BL9404  SÖDERTÖRN    50m  33.07 
75  Evangelia Vlachou  2005  AF5605  SÖDERTÖRN    25m  33.77 
45  Linnea Sjöström  2005  BO9805  NORRTÄLJE    25m  34.08 
195  Nora Mosavi  2000  AT7600  UPSALA S    25m  35.13 

 
Heat 6 (8) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
98  Kajsa Franzén  2004  AC7204  UPSALA S    25m  32.64 
44  Emma Pettersson  2001  AV2201  NORRTÄLJE    25m  32.51 
164  Malla Myrelid  2002  AQ0202  UPSALA S    50m  32.13 
10  Emily Sandberg  2004  AH2204  BÅLSTA SK    25m  32.00 
88  Lisa Carlsson  1999  AU5299  UPSALA S    25m  32.07 
39  Linnea Jonsson  2002  AJ0602  NORRTÄLJE    25m  32.35 
17  Ella Lindblad  2003  BW0603  HARNÄS SKU    25m  32.57 
21  Anna Papp  2001  BT1801  HUDIKSVALL    25m  32.76 

 
Heat 7 (8) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
Alicia Budden  2004  AA5404  BÅLSTA SK    25m  31.22 
Alma Norgren  2004  AR6404  BÅLSTA SK    25m  30.98 
165  Julia Norlin  1998  AG0498  UPSALA S    25m  30.47 
71  Klara Possman  2003  BA6803  SÖDERTÖRN    25m  30.06 
43  Amanda Malmsten  2000  AT8600  NORRTÄLJE    25m  30.45 
200  Amanda Nilsson  2002  BS9202  SÖDERTÖRN    25m  30.78 
190  Geshin Zarei  2003  AB9603  UPSALA S    25m  31.02 
14  Tuva Blomdahl  2004  BO6204  HARNÄS SKU    50m  31.91 

 
Heat 8 (8) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
142  Matilda Lantz  2002  AP6802  UPSALA S    25m  29.60 
31  Anna Krysén  2003  AC2403  LUDVIKA SS    50m  29.11 
47  Alva Westling  1999  AE4299  NORRTÄLJE    25m  28.93 
34  Rebecka Östh  1999  AE3699  LUDVIKA SS    25m  27.66 
72  Signe Rönn  2001  BS9201  SÖDERTÖRN    25m  28.27 
49  Michelle Aspberg  2002  AT8402  SÖDERTÖRN    25m  29.00 
156  Jonna Löding  2002  BE4202  UPSALA S    50m  29.18 
104  Salma Gabot  2001  AN1801  UPSALA S    25m  29.88 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  30 september 2017 
Licensierad till: Upsala Simsällskap  Utskriftstid  08:58 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner