2020-09-26   17:11:47
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Jöns Svanbergsimmet 25 m

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Lördag 30/9 kl. 9.00

Heatlista Gren 8
Heatlista 
 
  Tävling  Jöns Svanberg 25m    Utskriftsdatum  30 september 2017   
  Tävlingsort  Uppsala    Utskriftstid  08:58   
  Arrangör  Upsala Simsällskap         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  30 september 2017         
 
 
 
Gren 8, 200m Medley Flickor  Finaler (6) 
Heat 1 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
77  Maja Ahlén  2006  AO6206  UPSALA S    25m   
127  Alva Stadell  2006  AO7206  UPSALA S    25m   
120  Nora Högström  2007  AG1807  UPSALA S    50m  3:50.32 
108  Miski Hagi Shire  2005  BG1405  UPSALA S    25m  3:44.40 
154  Ebba Lundqvist  2007  AA1807  UPSALA S    50m  3:48.33 
79  Ella Andersson  2007  AA6207  UPSALA S    50m  4:21.36 
130  Ida Svensson  2006  AU7806  UPSALA S    25m   
               

 
Heat 2 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
33  Hanna Wahlqvist  2004  AP4604  LUDVIKA SS    50m  3:30.95 
155  Lovis Lång  2005  AM4205  UPSALA S    25m  3:24.63 
86  Matilda Bohman  2002  AP0802  UPSALA S    25m  3:17.72 
21  Anna Papp  2001  BT1801  HUDIKSVALL    50m  3:10.64 
Vera Stefanovic  2006  AF4806  BOLLNÄS SS    25m  3:11.60 
175  Olivia Punga  2005  BA9405  UPSALA S    25m  3:21.73 
133  Nike Söderström  2007  AG2607  UPSALA S    25m  3:25.03 
139  Hilma Wahlström  2006  AB8806  UPSALA S    25m  3:31.40 

 
Heat 3 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
15  Agnes Edvinsson  2006  AP5606  HARNÄS SKU    25m  3:07.10 
84  Alma Bergqvist  2005  AC5205  UPSALA S    25m  3:02.21 
129  Joanna Sundqvist  2005  AH7605  UPSALA S    50m  3:01.59 
98  Kajsa Franzén  2004  AC7204  UPSALA S    25m  2:57.78 
38  Bonnie Ingemarson  2002  BU6202  NORRTÄLJE    25m  2:58.46 
168  Alva Olsson  2002  BS5802  UPSALA S    25m  3:01.85 
78  Emma Alfredeen  2003  AS7803  UPSALA S    25m  3:02.25 
128  Elsa Stjerna  2004  AX5604  UPSALA S    25m  3:10.58 

 
Heat 4 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
85  Linnea Bergqvist  2003  AT0203  UPSALA S    25m  2:55.74 
190  Geshin Zarei  2003  AB9603  UPSALA S    25m  2:55.12 
163  Lisen Myrelid  2005  AD0805  UPSALA S    25m  2:53.46 
44  Emma Pettersson  2001  AV2201  NORRTÄLJE    25m  2:53.35 
60  Veronika Hiram  2004  AK7204  SÖDERTÖRN    25m  2:53.41 
101  Ive Fröman  2003  AL8803  UPSALA S    25m  2:54.09 
Alicia Budden  2004  AA5404  BÅLSTA SK    25m  2:55.19 
14  Tuva Blomdahl  2004  BO6204  HARNÄS SKU    25m  2:56.18 

 
Heat 5 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
12  Linnea Kroon  2003  BM0203  SK ENA    25m  2:52.83 
115  Matilda Holmström  2005  AF9205  UPSALA S    25m  2:51.70 
164  Malla Myrelid  2002  AQ0202  UPSALA S    50m  2:51.20 
171  Klara Pettersson  2004  AU6204  UPSALA S    25m  2:46.48 
66  Elin Lundgren  2003  AW2603  SÖDERTÖRN    25m  2:48.24 
200  Amanda Nilsson  2002  BS9202  SÖDERTÖRN    25m  2:51.59 
50  Rebecka Axelmalm  2003  BG7603  SÖDERTÖRN    25m  2:52.64 
162  Malva Morell  2004  BG2604  UPSALA S    25m  2:53.31 

 
Heat 6 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
100  Tova Franzén  2001  AK9601  UPSALA S    25m  2:43.86 
188  Amanda Viksten  2004  AK8604  UPSALA S    25m  2:41.80 
74  Alwa Widmark  2002  AN4402  SÖDERTÖRN    25m  2:41.26 
51  Olivia Bäckström  2005  AM0205  SÖDERTÖRN    25m  2:31.69 
71  Klara Possman  2003  BA6803  SÖDERTÖRN    25m  2:39.42 
114  Vera Hermansson  2003  AY1603  UPSALA S    25m  2:41.28 
187  Jeanna Wiell  2001  BB9201  UPSALA S    25m  2:43.23 
25  Tyra Strömbom  2004  AM3804  HUDIKSVALL    25m  2:46.18 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  30 september 2017 
Licensierad till: Upsala Simsällskap  Utskriftstid  08:58 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner