2020-04-04   20:24:22
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Sundsvall Arena Cup 2017

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 4

Heatlista Gren 29
Heatlista 
 
  Tävling  Sundsvall Arena Cup 2017    Utskriftsdatum  10 september 2017   
  Tävlingsort  Sundsvall    Utskriftstid  13:29   
  Arrangör  Sundsvalls Simsällskap         
  Bassäng  50m         
  Tävlingsdatum  09 september 2017         
 
 
 
Gren 29, 100m Fjärilsim Damer  Finaler (4) 
Sponsor: Eurocon Engineering 
 
Heat 1 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
               
168  Agnes Jakobsson  2005  AF2805  SK ÄGIR    50m   
144  Agnes Löfgren  2005  AT3805  UMEÅ SS    25m  1:49.32 
56  Maija Andersson  2005  AV1405  SOLLEFTEÅ    25m  1:51.68 
10  Ronja Widell  2004  BM3204  HÄRNÖSAND    50m   
               
               

 
Heat 2 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
Ella Heed  2005  AR4205  HÄRNÖSAND    25m  1:46.51 
156  Ina Björk Hedberg  2004  AY2404  SK ÄGIR    25m  1:40.63 
139  Lilly Johnsson  2005  AE6405  UMEÅ SS    50m  1:34.50 
50  Ellen Larsson  2001  BR7801  SKELLEFTEÅ    25m  1:24.67 
Ida Eriksson  2005  AZ9805  HÄRNÖSAND    25m  1:30.29 
147  Isolde Svedjeland  2002  AL3202  UMEÅ SS    25m  1:38.27 
30  Elin Jönsson  2004  AQ4804  NJURUNDA    25m  1:44.02 
149  Tyra Östberg  2004  BD2804  UMEÅ SS    50m  1:46.80 

 
Heat 3 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
32  Lotta Larsson Wermelin  2002  AB4202  NJURUNDA    25m  1:20.18 
154  Elina Lehtinen  2003  AN7603  Ö-VIKS ASS    25m  1:17.43 
169  Filippa Jakobsson  2003  AY0603  SK ÄGIR    50m  1:16.95 
28  Maja Jakobsson  2000  AM7800  NJURUNDA    25m  1:14.79 
97  Emma Norlin  2002  AF9602  SUNDSVALL    25m  1:16.43 
29  Hanna Jonasson  2004  AR0604  NJURUNDA    25m  1:17.02 
142  Wilma Henriksson  2001  BM9601  UMEÅ SS    25m  1:18.03 
143  Nellie Luthman  2002  AP7802  UMEÅ SS    25m  1:21.90 

 
Heat 4 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
103  Nathalie Pettersson  2002  BP4602  SUNDSVALL    25m  1:13.18 
119  Sofie Tolf  2002  AN1402  SUNDSVALL    25m  1:09.57 
125  Elise Öberg  2002  AE8402  SUNDSVALL    25m  1:08.24 
Moa Berglund  2004  BB8204  HÄRNÖSAND    50m  38.17 
90  Joyce Muzito  2001  BT4401  SUNDSVALL    25m  1:04.78 
187  Emma Lundmark  2003  AT1803  SS04    25m  1:09.53 
166  Ebba Hann  2004  AN6804  SK ÄGIR    25m  1:09.75 
152  Maja Byström  2003  BS3603  Ö-VIKS ASS    50m  1:13.82 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  10 september 2017 
Licensierad till: Sundsvalls Simsällskap  Utskriftstid  13:29 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner