2020-04-02   08:25:43
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Sundsvall Arena Cup 2017

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 4

31_S
Gren 31, 200m Frisim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
90  Muzito Joyce  2001  SUNDSVALL  BT4401  25 m  2:12.86   
86  Lundblom Amelia  1999  SUNDSVALL  AF3499  25 m  2:16.34   
148  Sälg Ingrid  2002  UMEÅ SS  AH1802  25 m  2:18.43   
114  Sundström Melina  2002  SUNDSVALL  AP8202  25 m  2:19.52   
28  Jakobsson Maja  2000  NJURUNDA  AM7800  25 m  2:19.93   
Norén-Vosfeldt Cornelia  2001  HÄRNÖSAND  AE3401  25 m  2:20.42   
103  Pettersson Nathalie  2002  SUNDSVALL  BP4602  25 m  2:22.28   
189  Nordström Isabel  2001  SS04  BH1801  25 m  2:22.97   
157  Boije Sofia  2003  SK ÄGIR  BC2803  50 m  2:24.39   
10  165  Forsberg Isa  2002  SK ÄGIR  BB5202  25 m  2:24.99   
11  169  Jakobsson Filippa  2003  SK ÄGIR  AY0603  50 m  2:27.81   
12  77  Gustafsson Astrid  2002  SUNDSVALL  AZ7602  50 m  2:28.12   
13  179  Zachrisson Selma  2003  SK ÄGIR  AS6803  50 m  2:28.26   
14  142  Henriksson Wilma  2001  UMEÅ SS  BM9601  25 m  2:28.69   
15  116  Svedberg Lena  2004  SUNDSVALL  AV6804  25 m  2:28.89   
16  145  Norling Tindra  2003  UMEÅ SS  BH7203  50 m  2:30.14   
17  29  Jonasson Hanna  2004  NJURUNDA  AR0604  50 m  2:30.15   
18  162  Eriksson Alice  2004  SK ÄGIR  BQ0604  25 m  2:31.35   
19  52  Lindström Märta  2002  SKELLEFTEÅ  AC8202  25 m  2:31.46   
20  43  Tjernström Lova  2004  NJURUNDA  AC1204  25 m  2:31.82   
21  168  Jakobsson Agnes  2005  SK ÄGIR  AF2805  25 m  2:32.30   
22  193  Öhlund Linnea  2001  DOROTEA IF  BW1201  25 m  2:34.63   
23  183  Candelius Lisa  2003  SS04  AT9803  25 m  2:35.74   
24  85  Lindkvist Sofia  2002  SUNDSVALL  BL2602  25 m  2:36.72   
25  211  Rehnstedt Tove  2005  SK ÄGIR  AT7405  25 m  2:37.25   
26  147  Svedjeland Isolde  2002  UMEÅ SS  AL3202  25 m  2:37.34   
27  54  Lundström Ebba  2001  SKELLEFTEÅ  BC7801  25 m  2:37.86   
28  41  Sundholm Ida  2005  NJURUNDA  AG2205  25 m  2:39.08   
29  37  Persson Saga  2003  NJURUNDA  AI1203  25 m  2:39.84   
30  96  Norlander Nova  2004  SUNDSVALL  AV3804  25 m  2:40.13   
31  104  Rautiainen Nadja  2004  SUNDSVALL  AR0204  25 m  2:40.50   
32  27  Grönlund Isabelle  2004  NJURUNDA  AR7604  50 m  2:40.76   
33  160  Enarsson Alma  2003  SK ÄGIR  BR4603  25 m  2:43.17   
34  59  Engström Linnea  2004  SOLLEFTEÅ  AM8404  25 m  2:45.42   
35  134  Åström Cornelia  2002  TIMRÅ SK  BE5802  25 m  2:46.95   
36  105  Renström Halling Clara  2004  SUNDSVALL  AQ8804  25 m  2:47.66   
37  33  Lindblom Ebba  2004  NJURUNDA  AR8404  25 m  2:48.52   
38  34  Lundblad Lovisa  2003  NJURUNDA  AM1203  25 m  2:48.57   
39  190  Voigt Sofia  2003  SS04  BF0803  25 m  2:48.90   
40  158  Boson Amanda  2004  SK ÄGIR  BG8804  25 m  2:51.29   
41  83  Lind Cecilia  2002  SUNDSVALL  BD8402  50 m  2:51.90   
42  139  Johnsson Lilly  2005  UMEÅ SS  AE6405  25 m  2:53.38   
43  75  Ericson Olivia  2006  SUNDSVALL  AB8406  25 m  2:53.41   
44  177  Wesslau Ella  2004  SK ÄGIR  BQ7404  25 m  2:58.88   
45  21  Fjellgren Stephanie  2004  NJURUNDA  BL2204  50 m  3:00.01   
46  156  Björk Hedberg Ina  2004  SK ÄGIR  AY2404  50 m  3:00.55   
47  30  Jönsson Elin  2004  NJURUNDA  AQ4804  50 m  3:00.79   
48  Berglund Moa  2004  HÄRNÖSAND  BB8204  25 m  3:01.31   
49  23  Fridlund Alva  2004  NJURUNDA  BE9404  25 m  3:01.80   
50  163  Flodin Moa  2003  SK ÄGIR  BX3803  25 m  3:05.82   
51  39  Rolandsen Tyra  2003  NJURUNDA  AH6603  50 m  3:06.11   
52  178  Wikström Arwen  2006  SK ÄGIR  AT0606  50 m  3:06.99   
53  56  Andersson Maija  2005  SOLLEFTEÅ  AV1405  25 m  3:07.09   
54  10  Widell Ronja  2004  HÄRNÖSAND  BM3204  25 m  3:11.61   
55  135  Åström Isabelle  2004  TIMRÅ SK  AJ2404  25 m  3:11.90   
56  Vestman Kristina  2004  HÄRNÖSAND  AN3404  25 m  3:12.91   
57  159  Brynger Lovisa  2003  SK ÄGIR  BM1203  50 m  3:13.00   
58  173  Nyberg Ida  2004  SK ÄGIR  BB1204  25 m  3:14.95   
59  18  Clarin Elin  2005  NJURUNDA  AG7205  25 m  3:19.61   
60  67  Burman Agnes  2004  SUNDSVALL  BA9804  25 m  3:31.20   
61  111  Sjödin Alva  2006  SUNDSVALL  AG8806  50 m  3:31.75   
62  57  Domeij Signe  2005  SOLLEFTEÅ  AI5805  25 m  3:41.19   
63  13  Alamaa Tea  2006  NJURUNDA  AH3206  50 m     
64  19  Edin Wilja  2006  NJURUNDA  AR0606  50 m     
65  38  Persson Tova  2005  NJURUNDA  AR5205  50 m     
66  102  Pettersson Agnes  2004  SUNDSVALL  BE0404  50 m     
67  124  Öberg Anna  2006  SUNDSVALL  AB9406  50 m     
68  171  Lindberg Love-Lee  2003  SK ÄGIR  BX1403  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  06 september 2017 
Licensierad till: Sundsvalls Simsällskap  Utskriftstid  06:20 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner