2020-02-25   02:13:50
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Lödde Cup 2017

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Start 9.00

Heatlista Gren 5
Heatlista 
 
  Tävling  Lödde Cup    Utskriftsdatum  08 oktober 2017   
  Tävlingsort  Löddeköpinge    Utskriftstid  14:04   
  Arrangör  SK Lödde         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  07 oktober 2017         
 
 
 
Gren 5, 100m Ryggsim Damer  Finaler (5) 
Sponsor: Linnea&Basilika 
 
Heat 1 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
124  Julia Keldebäk  2005  BG2405  SK LÖDDE    25m  2:10.51 
287  Maja Kiceec  2006  AL9806  SK SYDSIM    25m  1:38.78 
52  Amanda Blomkvist  2007  AD0607  SS IDEN    50m  1:33.68 
134  Emma Martinsson  2004  AZ6204  SK LÖDDE    25m  1:38.16 
87  Isabelle Persson-Giribaldi  2005  BL1205  LANDSKRONA    50m  1:40.60 
122  Ida Husby  2006  AF1406  SK LÖDDE    25m   

 
Heat 2 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
301  Michelle Napierski  2001  BN4801  SK SYDSIM    25m  1:29.01 
136  Julia Nilsson  2004  AF7804  SK LÖDDE    25m  1:26.71 
33  Hanna Nilsson  2000  AR1800  SK HAJEN    50m  1:25.50 
92  Yasmine Strandh  2006  AB7406  LANDSKRONA    50m  1:25.74 
71  Moa Ekberg  2006  AF4406  LANDSKRONA    25m  1:26.96 
106  Hedda Andréasson  2004  AZ1204  SK LÖDDE    25m  1:32.83 

 
Heat 3 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
12  Alice Bitzén  2006  AE3606  SK HAJEN    25m  1:24.69 
89  Ella Röiseth  2005  AE0805  LANDSKRONA    25m  1:22.71 
121  Hanne Husby  2004  AF5804  SK LÖDDE    25m  1:21.11 
372  Leah Ljungerud  2006  AC8406  ÄNGELHOLM    25m  1:21.62 
88  My Pettersson  2006  AF2206  LANDSKRONA    25m  1:24.22 
90  Tova Siversson  2005  AE4805  LANDSKRONA    50m  1:25.24 

 
Heat 4 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
37  Olivia Pantzar  2004  AG5404  SK HAJEN    25m  1:18.81 
19  Julia Henriksson  2005  AQ5405  SK HAJEN    25m  1:16.70 
Josefin Nilsson  1999  AK4899  ESLÖVS SS    25m  1:14.84 
150  Isabel Smideberg  2004  AJ7804  SK LÖDDE    25m  1:15.71 
373  Emma Palmquist  2000  AS1400  ÄNGELHOLM    25m  1:17.93 
275  Serena Gravrogk-Linde  2000  AM8600  SK SYDSIM    25m  1:19.21 

 
Heat 5 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
149  Olivia Skog  2002  AI1602  SK LÖDDE    25m  1:12.65 
24  Elin Lackegård  2000  AR9600  SK HAJEN    25m  1:10.18 
141  Emma Persson  1999  AM7299  SK LÖDDE    25m  1:07.18 
289  Isabella Lagnerup  2000  AS7800  SK SYDSIM    25m  1:09.59 
290  Matilda Liljekvist  2004  AD7204  SK SYDSIM    25m  1:10.29 
361  Klara Flodmark  2001  AE4201  ÄNGELHOLM    25m  1:14.76 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  08 oktober 2017 
Licensierad till: Simklubben Lödde  Utskriftstid  14:04 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner