2020-11-29   00:06:26
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Lödde Cup 2017

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Start 9.00

Heatlista Gren 9
Heatlista 
 
  Tävling  Lödde Cup    Utskriftsdatum  08 oktober 2017   
  Tävlingsort  Löddeköpinge    Utskriftstid  14:04   
  Arrangör  SK Lödde         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  07 oktober 2017         
 
 
 
Gren 9, 100m Bröstsim Damer  Finaler (6) 
Sponsor: Kävlinge Zoo 
 
Heat 1 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
124  Julia Keldebäk  2005  BG2405  SK LÖDDE    50m  2:20.60 
342  Maja Rödin  2006  AN0606  VELLINGE-N    25m  1:49.22 
87  Isabelle Persson-Giribaldi  2005  BL1205  LANDSKRONA    25m  1:56.74 
               
               

 
Heat 2 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
106  Hedda Andréasson  2004  AZ1204  SK LÖDDE    25m  1:47.69 
12  Alice Bitzén  2006  AE3606  SK HAJEN    50m  1:45.92 
76  Maja Jensen  2006  BA4606  LANDSKRONA    25m  1:47.44 
92  Yasmine Strandh  2006  AB7406  LANDSKRONA    25m  1:48.43 
               

 
Heat 3 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
Ella Andersson  2006  AH8406  ESLÖVS SS    25m  1:42.01 
88  My Pettersson  2006  AF2206  LANDSKRONA    25m  1:39.12 
134  Emma Martinsson  2004  AZ6204  SK LÖDDE    25m  1:37.81 
371  Anna Larsson  2006  AM1806  ÄNGELHOLM    25m  1:38.99 
233  Mathilde Berild Andersen  2004  BF5204  SJÖBO SS    50m  1:41.62 
105  Ella Andréasson  2005  BG1605  SK LÖDDE    25m  1:45.67 

 
Heat 4 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
90  Tova Siversson  2005  AE4805  LANDSKRONA    25m  1:37.00 
54  Elin Hansen  2000  AV6600  SS IDEN    25m  1:32.28 
39  Lova Persson  2004  AD7604  SK HAJEN    25m  1:30.71 
301  Michelle Napierski  2001  BN4801  SK SYDSIM    25m  1:32.01 
372  Leah Ljungerud  2006  AC8406  ÄNGELHOLM    25m  1:34.39 
89  Ella Röiseth  2005  AE0805  LANDSKRONA    25m  1:37.44 

 
Heat 5 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
361  Klara Flodmark  2001  AE4201  ÄNGELHOLM    25m  1:29.56 
146  Victoria Segerdahl  2001  AS1801  SK LÖDDE    25m  1:26.97 
136  Julia Nilsson  2004  AF7804  SK LÖDDE    25m  1:25.72 
264  Kinga Szczesniak  2001  AL5801  SK STIMMET    25m  1:26.32 
37  Olivia Pantzar  2004  AG5404  SK HAJEN    25m  1:28.51 
28  Alma Mårtensson  2004  AD6604  SK HAJEN    25m  1:30.08 

 
Heat 6 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
271  Emilia Eek  2001  AP0401  SK SYDSIM    25m  1:24.34 
149  Olivia Skog  2002  AI1602  SK LÖDDE    25m  1:19.79 
144  Louise Ranevi  1999  AI3299  SK LÖDDE    25m  1:12.32 
289  Isabella Lagnerup  2000  AS7800  SK SYDSIM    25m  1:16.48 
356  Emmie Andersson  2003  AR1403  ÄNGELHOLM    25m  1:20.70 
121  Hanne Husby  2004  AF5804  SK LÖDDE    25m  1:24.98 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  08 oktober 2017 
Licensierad till: Simklubben Lödde  Utskriftstid  14:04 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner