2020-02-25   02:08:43
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Lödde Cup 2017

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Start 9.00

11_S
Gren 11, 200m Frisim Damer 
 
Sponsor: Linnea&Basilika 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
333  Larsson Ida  2002  VELLINGE-N  AL8202  25 m  2:13.09   
141  Persson Emma  1999  SK LÖDDE  AM7299  25 m  2:14.24   
Nilsson Josefin  1999  ESLÖVS SS  AK4899  25 m  2:16.08   
157  Åsberg Carolina  2002  SK LÖDDE  AJ1802  25 m  2:19.28   
361  Flodmark Klara  2001  ÄNGELHOLM  AE4201  25 m  2:20.50   
33  Nilsson Hanna  2000  SK HAJEN  AR1800  25 m  2:23.44   
309  Ostreus Lina  2002  SK SYDSIM  AV4202  25 m  2:23.76   
43  Svensson Malin  1999  SK HAJEN  AE5499  25 m  2:23.95   
341  Rödin Klara  2003  VELLINGE-N  AE2603  25 m  2:25.10   
10  290  Liljekvist Matilda  2004  SK SYDSIM  AD7204  25 m  2:25.45   
11  373  Palmquist Emma  2000  ÄNGELHOLM  AS1400  25 m  2:25.89   
12  346  Skoglund Alice  2003  VELLINGE-N  BO5603  25 m  2:27.29   
13  296  Melin Johanna  2003  SK SYDSIM  AL7403  25 m  2:27.34   
14  366  Hellzén Ebba  2003  ÄNGELHOLM  AE3603  25 m  2:27.96   
15  271  Eek Emilia  2001  SK SYDSIM  AP0401  25 m  2:29.53   
16  367  Jarbsjö Bianca  2003  ÄNGELHOLM  AI6603  25 m  2:33.04   
17  331  Kamper-Johnsson Mathilda  2002  VELLINGE-N  AW9602  25 m  2:33.69   
18  89  Röiseth Ella  2005  LANDSKRONA  AE0805  25 m  2:42.07   
19  159  Andersson Medhanie Johanna  2005  POSEIDON  AG0405  25 m  2:43.16   
20  90  Siversson Tova  2005  LANDSKRONA  AE4805  25 m  2:46.72   
21  269  Christiansen Jennie  2004  SK SYDSIM  AL3204  25 m  2:47.33   
22  70  Djuric Isabella  2004  LANDSKRONA  BJ1204  25 m  2:49.29   
23  356  Andersson Emmie  2003  ÄNGELHOLM  AR1403  25 m  2:57.52   
24  71  Ekberg Moa  2006  LANDSKRONA  AF4406  25 m  3:00.82   
25  88  Pettersson My  2006  LANDSKRONA  AF2206  25 m  3:04.45   
26  245  Palm Mimmi  2005  SJÖBO SS  BA2805  25 m  3:06.12   
27  122  Husby Ida  2006  SK LÖDDE  AF1406  25 m  3:12.19   
28  87  Persson-Giribaldi Isabelle  2005  LANDSKRONA  BL1205  25 m  3:17.04   
29  301  Napierski Michelle  2001  SK SYDSIM  BN4801  50 m  3:21.59   
30  372  Ljungerud Leah  2006  ÄNGELHOLM  AC8406  25 m  3:28.43   
31  76  Jensen Maja  2006  LANDSKRONA  BA4606  25 m     
32  178  Lång Rune Cecila  2005  POSEIDON  BH4605  25 m     
33  195  Wedelsbäck Rebecka  2005  POSEIDON  BJ4205  25 m     
34  196  Zetterström Ella  2005  POSEIDON  BH2805  25 m     
35  237  Jönsson Sofie  2007  SJÖBO SS  AI9607  25 m     
36  240  Kryger Emilia  2004  SJÖBO SS  BR6804  25 m     
37  241  Lagerholm-Nord Lykke  2006  SJÖBO SS  AH6406  25 m     
38  371  Larsson Anna  2006  ÄNGELHOLM  AM1806  25 m     
39  393  Dihle Filippa  2003  SK LÖDDE  AR6203  25 m  2:25.21  EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  06 oktober 2017 
Licensierad till: Simklubben Lödde  Utskriftstid  22:11 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner