2020-02-27   03:42:40
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Lödde Cup 2017

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Start 9.00

13_S
Gren 13, 100m Medley Damer 
 
Sponsor: Sparbanken Skåne 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
144  Ranevi Louise  1999  SK LÖDDE  AI3299  25 m  1:08.07   
289  Lagnerup Isabella  2000  SK SYDSIM  AS7800  25 m  1:10.53   
62  Nilsson Sara  1998  SS IDEN  AF3498  25 m  1:11.00   
141  Persson Emma  1999  SK LÖDDE  AM7299  25 m  1:11.01   
290  Liljekvist Matilda  2004  SK SYDSIM  AD7204  25 m  1:12.24   
150  Smideberg Isabel  2004  SK LÖDDE  AJ7804  25 m  1:12.88   
Nilsson Josefin  1999  ESLÖVS SS  AK4899  25 m  1:13.02   
149  Skog Olivia  2002  SK LÖDDE  AI1602  25 m  1:14.65   
24  Lackegård Elin  2000  SK HAJEN  AR9600  25 m  1:15.02   
10  43  Svensson Malin  1999  SK HAJEN  AE5499  25 m  1:15.62   
11  309  Ostreus Lina  2002  SK SYDSIM  AV4202  25 m  1:16.29   
12  33  Nilsson Hanna  2000  SK HAJEN  AR1800  25 m  1:16.43   
13  271  Eek Emilia  2001  SK SYDSIM  AP0401  25 m  1:16.50   
14  19  Henriksson Julia  2005  SK HAJEN  AQ5405  25 m  1:17.48   
15  264  Szczesniak Kinga  2001  SK STIMMET  AL5801  25 m  1:18.24   
16  296  Melin Johanna  2003  SK SYDSIM  AL7403  25 m  1:18.89   
17  341  Rödin Klara  2003  VELLINGE-N  AE2603  25 m  1:19.56   
18  275  Gravrogk-Linde Serena  2000  SK SYDSIM  AM8600  25 m  1:20.64   
19  104  Andersson Milla  2003  SK LÖDDE  AX4203  25 m  1:20.92   
20  121  Husby Hanne  2004  SK LÖDDE  AF5804  25 m  1:21.56   
21  28  Mårtensson Alma  2004  SK HAJEN  AD6604  25 m  1:21.62   
22  372  Ljungerud Leah  2006  ÄNGELHOLM  AC8406  25 m  1:22.27   
23  301  Napierski Michelle  2001  SK SYDSIM  BN4801  25 m  1:22.59   
24  88  Pettersson My  2006  LANDSKRONA  AF2206  25 m  1:25.31   
25  262  Ottosson Annie  2002  SK STIMMET  AT8802  25 m  1:25.82   
26  136  Nilsson Julia  2004  SK LÖDDE  AF7804  25 m  1:26.13   
27  12  Bitzén Alice  2006  SK HAJEN  AE3606  25 m  1:27.30   
28  233  Berild Andersen Mathilde  2004  SJÖBO SS  BF5204  25 m  1:27.97   
29  52  Blomkvist Amanda  2007  SS IDEN  AD0607  25 m  1:28.68   
30  241  Lagerholm-Nord Lykke  2006  SJÖBO SS  AH6406  25 m  1:29.14   
31  305  Nölev Mila  2002  SK SYDSIM  BH0402  25 m  1:29.34   
32  89  Röiseth Ella  2005  LANDSKRONA  AE0805  25 m  1:29.37   
33  71  Ekberg Moa  2006  LANDSKRONA  AF4406  25 m  1:29.52   
34  183  Olsson Olivia  2004  POSEIDON  AL1804  25 m  1:31.25   
35  189  Sandberg Mira  2004  POSEIDON  BS8204  25 m  1:31.58   
36  90  Siversson Tova  2005  LANDSKRONA  AE4805  25 m  1:31.61   
37  193  Stridh Emelie  2004  POSEIDON  AW3404  25 m  1:31.90   
38  76  Jensen Maja  2006  LANDSKRONA  BA4606  25 m  1:32.20   
39  92  Strandh Yasmine  2006  LANDSKRONA  AB7406  25 m  1:32.48   
40  251  Fagerström Moa  2003  SK STIMMET  AN4803  25 m  1:32.74   
41  47  Vikman Siri  2003  SK HAJEN  BL7803  25 m  1:34.15   
42  70  Djuric Isabella  2004  LANDSKRONA  BJ1204  25 m  1:34.59   
43  237  Jönsson Sofie  2007  SJÖBO SS  AI9607  25 m  1:34.62   
44  164  Costa Caesar Linnea  2006  POSEIDON  AW7606  25 m  1:34.92   
45  240  Kryger Emilia  2004  SJÖBO SS  BR6804  25 m  1:35.76   
46  122  Husby Ida  2006  SK LÖDDE  AF1406  25 m  1:36.92   
47  15  Egard Ellen  2003  SK HAJEN  CA1403  25 m  1:38.21   
48  194  Toth Hedda  2007  POSEIDON  AJ6807  25 m  1:40.68   
49  175  Klasholm Alice  2004  POSEIDON  BS5204  25 m  1:41.22   
50  134  Martinsson Emma  2004  SK LÖDDE  AZ6204  25 m  1:42.18   
51  106  Andréasson Hedda  2004  SK LÖDDE  AZ1204  25 m  1:43.51   
52  87  Persson-Giribaldi Isabelle  2005  LANDSKRONA  BL1205  25 m  1:43.68   
53  173  Khan-Amidy Sofie  2007  POSEIDON  AP5407  25 m  1:43.95   
54  342  Rödin Maja  2006  VELLINGE-N  AN0606  25 m  1:44.00   
55  105  Andréasson Ella  2005  SK LÖDDE  BG1605  25 m  1:44.12   
56  178  Lång Rune Cecila  2005  POSEIDON  BH4605  25 m  1:46.17   
57  182  Masoumi Hanna  2007  POSEIDON  AD6807  25 m  1:55.38   
58  171  Hörup Louise  2004  POSEIDON  BN4204  25 m  1:57.15   
59  108  Berg Vilda  2007  SK LÖDDE  AC9407  25 m  2:02.01   
60  196  Zetterström Ella  2005  POSEIDON  BH2805  25 m  2:02.53   
61  124  Keldebäk Julia  2005  SK LÖDDE  BG2405  25 m     
62  195  Wedelsbäck Rebecka  2005  POSEIDON  BJ4205  25 m     
63  245  Palm Mimmi  2005  SJÖBO SS  BA2805  25 m     
64  391  Hedman Emilia  2003  SK LAXEN  BE6803  25 m  1:17.67  EFT 
65  393  Dihle Filippa  2003  SK LÖDDE  AR6203  25 m  1:21.12  EFT 
66  287  Kiceec Maja  2006  SK SYDSIM  AL9806  25 m  1:35.67  EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  06 oktober 2017 
Licensierad till: Simklubben Lödde  Utskriftstid  22:11 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner