Program for DM/JDM 2017, Mellansvenska
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Heatlista Gren 41
|
Tvling |
DM-JDM (25M) 2017 Mellansvensk |
|
Utskriftsdatum |
15 oktober 2017 |
|
|
Tvlingsort |
Vsters |
|
Utskriftstid |
14:02 |
|
|
Arrangr |
Vsters Simsllskap |
|
|
|
|
|
Bassng |
25m |
|
|
|
|
|
Tvlingsdatum |
14 oktober 2017 |
|
|
|
|
Gren 41, 100m Ryggsim Damer |
Finaler (6) |
Distriktrekord Seniorer: Emma Svensson (1992) 1:00.43 2011-11-24 |
Distriktrekord Juniorer: Emma Svensson (1992) 1:00.43 2011-11-24 |
|
Berknad start 16:04 |
Heat 1 (6) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
281 |
3 |
Tilda Wik |
2001 |
AX5401 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:13.92 |
365 |
4 |
Saga Borker |
2004 |
AN1604 |
SANDVIKEN |
|
25m |
1:17.84 |
279 |
5 |
Wilma Wennerberg |
2001 |
AG3201 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:18.33 |
266 |
6 |
Lovisa Laine |
2005 |
AB9405 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:23.43 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
300 |
1 |
Frida Florn |
2004 |
AB1404 |
GVLE SS |
|
25m |
1:15.80 |
248 |
2 |
Lovisa Knigsson |
2002 |
BM5602 |
SK ENA |
|
25m |
1:15.11 |
429 |
3 |
Felicia Rogell |
2003 |
AQ6603 |
VSTERS |
|
50m |
1:14.72 |
305 |
4 |
Lovisa Sved |
2000 |
AH5800 |
GVLE SS |
|
50m |
1:14.04 |
304 |
5 |
Helmi Swanson |
2004 |
AB6604 |
GVLE SS |
|
25m |
1:14.15 |
262 |
6 |
Walda Jonsson |
2001 |
AC2601 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:14.95 |
430 |
7 |
Ebba Rydberg |
2001 |
AN1401 |
VSTERS |
|
25m |
1:15.73 |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
280 |
1 |
Stella Verner |
2003 |
AF6403 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
1:13.98 |
387 |
2 |
Matilda Lantz |
2002 |
AP6802 |
UPSALA S |
|
25m |
1:13.37 |
383 |
3 |
Salma Gabot |
2001 |
AN1801 |
UPSALA S |
|
25m |
1:12.93 |
356 |
4 |
Ida Lindblom |
2001 |
BJ8201 |
SALA SS |
|
25m |
1:12.35 |
312 |
5 |
Elin Hkansson |
1997 |
BL4697 |
KARLSKO SF |
|
25m |
1:12.44 |
359 |
6 |
Lisa Nystrand |
2006 |
AA1206 |
SALA SS |
|
25m |
1:12.99 |
308 |
7 |
Stina Andersson |
2002 |
AG2202 |
KARLSKO SF |
|
25m |
1:13.86 |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
299 |
1 |
Clara Florn |
2002 |
AL6202 |
GVLE SS |
|
25m |
1:12.02 |
468 |
2 |
Elsa Jansson |
2002 |
AB7202 |
HK SIM |
|
25m |
1:11.45 |
326 |
3 |
Clara Gustavson |
2003 |
BA4403 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:11.16 |
265 |
4 |
Amanda Kullman |
2000 |
AN3400 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:10.84 |
294 |
5 |
Ronja Rantanen |
1999 |
AH0899 |
FALUN |
|
25m |
1:10.85 |
351 |
6 |
Elvira Dalin |
2003 |
AO8803 |
SALA SS |
|
25m |
1:11.18 |
272 |
7 |
Clara Lnnberg |
2001 |
AF9801 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:11.96 |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
316 |
1 |
Elin Nilsson |
2001 |
BU9401 |
KARLSKO SF |
|
25m |
1:10.76 |
333 |
2 |
Michaela Thyberg |
2000 |
AL6600 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:10.34 |
324 |
3 |
Linna Englund |
2003 |
AI5403 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:09.04 |
334 |
4 |
Michelle Trff |
2002 |
BE0602 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:08.85 |
455 |
5 |
Magdalena Hagsten Skarda |
2003 |
AO6603 |
SA |
|
25m |
1:08.89 |
419 |
6 |
Julia Holmberg |
2002 |
AE4402 |
VSTERS |
|
25m |
1:09.63 |
411 |
7 |
Hanna Degerlund |
2004 |
AX9404 |
VSTERS |
|
25m |
1:10.73 |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
451 |
1 |
Emma Cullberg |
2002 |
BA8202 |
SA |
|
25m |
1:08.40 |
251 |
2 |
Sofia Bjlevik |
1999 |
AT8299 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:07.17 |
432 |
3 |
Filippa Sterling |
2002 |
AE7402 |
VSTERS |
|
25m |
1:06.19 |
408 |
4 |
Hannah Brunzell |
2001 |
AP6801 |
VSTERS |
|
25m |
1:02.54 |
420 |
5 |
Edith Jernstedt |
2002 |
AG1202 |
VSTERS |
|
25m |
1:04.35 |
344 |
6 |
Rebecka sth |
1999 |
AE3699 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
1:07.05 |
270 |
7 |
Rebecka Loikala |
2000 |
AS7700 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:07.89 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
15 oktober 2017 |
Licensierad till: Vsters Simsllskap |
Utskriftstid |
14:02 |
|