Startliste for GSC medleykonkurrence 2017
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
30092017
Seedede heat Løb 10
|
Stævne navn |
GSC Medleykonkurrence |
|
Udskriftsdato |
30 september 2017 |
|
|
Stævne by |
Søborg |
|
Udskriftstidspunkt |
07:38 |
|
|
Arrangør |
GSC |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
30 september 2017 |
|
|
|
|
Løb 10, 200m Frisvømning Herrer |
Finaler (6) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
115 |
2 |
Noah Vester Nielsen |
2004 |
0439AL |
KORSØR |
|
25m |
2:58.78 |
210 |
3 |
Frederik Stubbe Lundsby |
2004 |
0417AE |
GENTOFTE |
|
25m |
2:53.25 |
201 |
4 |
William Hoffmann Hyldig |
2004 |
0471AQ |
GENTOFTE |
|
25m |
2:50.00 |
31 |
5 |
Vilhelm Thieden Maarbjerg |
2004 |
0407AE |
GLADSAXE |
|
25m |
2:53.23 |
127 |
6 |
Victor Bornemann |
2004 |
0489AD |
ALLERØD |
|
50m |
2:57.00 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
184 |
1 |
Karl August B. Balle |
2003 |
0385AB |
GENTOFTE |
|
25m |
2:47.64 |
124 |
2 |
William Leander Agerskov |
2004 |
0411AK |
ALLERØD |
|
50m |
2:45.14 |
110 |
3 |
Gustav Hartig-Larsen |
2003 |
0379AN |
KORSØR |
|
25m |
2:38.94 |
187 |
4 |
Oskar Clausen |
2004 |
0461AQ |
GENTOFTE |
|
50m |
2:35.82 |
28 |
5 |
William Leth |
2004 |
0427AH |
GLADSAXE |
|
50m |
2:38.15 |
7 |
6 |
Mathias Bartholin Bruhn |
2004 |
0425AP |
GLADSAXE |
|
50m |
2:39.98 |
148 |
7 |
Villads Arfelt |
2004 |
0417AL |
BIRKERØD |
|
25m |
2:45.28 |
195 |
8 |
Alexander Griffin |
2004 |
0451AL |
GENTOFTE |
|
25m |
2:50.00 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
108 |
1 |
Johannes Forsbæk |
2004 |
0483AP |
KORSØR |
|
25m |
2:34.40 |
6 |
2 |
Emil Breinholt |
2003 |
0311AE |
GLADSAXE |
|
50m |
2:32.55 |
152 |
3 |
Oscar Boyer |
2004 |
0429AD |
BIRKERØD |
|
25m |
2:31.20 |
219 |
4 |
Harald Riisager |
2003 |
0371AD |
GENTOFTE |
|
25m |
2:28.11 |
130 |
5 |
Jakob Legaard |
2003 |
0317AC |
ALLERØD |
|
25m |
2:28.99 |
134 |
6 |
Mads Naver |
2004 |
0405AH |
ALLERØD |
|
50m |
2:32.31 |
17 |
7 |
Silas Fessel |
2004 |
0467AD |
GLADSAXE |
|
25m |
2:34.37 |
155 |
8 |
Mads Liechti |
2004 |
0491AN |
BIRKERØD |
|
50m |
2:35.58 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
133 |
1 |
Frederik Bach Mindested |
2003 |
0327AC |
ALLERØD |
|
25m |
2:26.56 |
1 |
2 |
Zilas Aarestrup |
2003 |
0385AG |
GLADSAXE |
|
50m |
2:21.71 |
253 |
3 |
Thor Gudmand-Høyer |
2002 |
0239AD |
GENTOFTE |
|
25m |
2:20.63 |
254 |
4 |
Anders Hvidt |
2002 |
0271AN |
GENTOFTE |
|
25m |
2:17.84 |
5 |
5 |
Noah Bred |
2003 |
0399AE |
GLADSAXE |
|
25m |
2:18.11 |
97 |
6 |
Anders Lundin Brockdorff |
2003 |
0301AE |
LYNGBY |
|
25m |
2:21.19 |
221 |
7 |
Christoffer Skinhøj |
2003 |
0313AD |
GENTOFTE |
|
50m |
2:25.41 |
202 |
8 |
Leonard Steen Jensen |
2003 |
0339AI |
GENTOFTE |
|
25m |
2:27.47 |
|
|
Heat 5 (6) (Årg. 2004-2004) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
109 |
1 |
Tobias Wiegaard Hansen |
2004 |
0489AH |
KORSØR |
|
25m |
2:27.05 |
162 |
2 |
William Ølshøj |
2004 |
0415AC |
BIRKERØD |
|
25m |
2:22.68 |
149 |
3 |
Jonathan Beck |
2004 |
0497AA |
BIRKERØD |
|
25m |
2:20.88 |
161 |
4 |
Alexander Vergereau |
2004 |
0447AA |
BIRKERØD |
|
50m |
2:19.08 |
205 |
5 |
Oskar Luckow Larsen |
2004 |
0443AA |
GENTOFTE |
|
50m |
2:20.22 |
22 |
6 |
Carl Krabbe Heldgaard |
2004 |
0431AI |
GLADSAXE |
|
25m |
2:21.13 |
26 |
7 |
Niels Krogh-Olsen |
2004 |
0449AK |
GLADSAXE |
|
25m |
2:25.05 |
185 |
8 |
Valdemar Birn-Bringgaard |
2004 |
0495AL |
GENTOFTE |
|
50m |
2:28.67 |
|
|
Heat 6 (6) (Årg. 2002-2003) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
23 |
1 |
Marcus Hiort |
2003 |
0307AH |
GLADSAXE |
|
50m |
2:13.96 |
129 |
2 |
Daniel Garne Larsen |
2003 |
0373AA |
ALLERØD |
|
25m |
2:10.53 |
159 |
3 |
Christoffer Rekling |
2003 |
0363AE |
BIRKERØD |
|
25m |
2:07.29 |
160 |
4 |
Alexander Tullberg |
2003 |
0377AA |
BIRKERØD |
|
50m |
2:03.26 |
258 |
5 |
Christopher G. Trandum |
2003 |
0313AI |
GENTOFTE |
|
25m |
2:04.84 |
151 |
6 |
Christian Boutrup |
2003 |
0337AA |
BIRKERØD |
|
50m |
2:09.41 |
103 |
7 |
Valdemar Ditlev Kragh |
2003 |
0337AD |
LYNGBY |
|
25m |
2:13.74 |
154 |
8 |
Andreas Hoffmann |
2003 |
0325AH |
BIRKERØD |
|
25m |
2:15.46 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 |
Udskriftsdato |
30 september 2017 |
Licens til Gladsaxe Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
07:38 |
|