Startliste for GSC medleykonkurrence 2017
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
30092017
Løb 10, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2002-2003 |
1 | 160 | Tullberg Alexander | 2003 | BIRKERØD | 0377AA | 50 m | 2:03.26 | |
2 | 258 | Trandum Christopher G. | 2003 | GENTOFTE | 0313AI | 25 m | 2:04.84 | |
3 | 159 | Rekling Christoffer | 2003 | BIRKERØD | 0363AE | 25 m | 2:07.29 | |
4 | 151 | Boutrup Christian | 2003 | BIRKERØD | 0337AA | 50 m | 2:09.41 | |
5 | 129 | Larsen Daniel Garne | 2003 | ALLERØD | 0373AA | 25 m | 2:10.53 | |
6 | 103 | Kragh Valdemar Ditlev | 2003 | LYNGBY | 0337AD | 25 m | 2:13.74 | |
7 | 23 | Hiort Marcus | 2003 | GLADSAXE | 0307AH | 50 m | 2:13.96 | |
8 | 154 | Hoffmann Andreas | 2003 | BIRKERØD | 0325AH | 25 m | 2:15.46 | |
9 | 5 | Bred Noah | 2003 | GLADSAXE | 0399AE | 25 m | 2:18.11 | |
10 | 97 | Brockdorff Anders Lundin | 2003 | LYNGBY | 0301AE | 25 m | 2:21.19 | |
11 | 1 | Aarestrup Zilas | 2003 | GLADSAXE | 0385AG | 50 m | 2:21.71 | |
12 | 221 | Skinhøj Christoffer | 2003 | GENTOFTE | 0313AD | 50 m | 2:25.41 | |
13 | 133 | Mindested Frederik Bach | 2003 | ALLERØD | 0327AC | 25 m | 2:26.56 | |
14 | 202 | Jensen Leonard Steen | 2003 | GENTOFTE | 0339AI | 25 m | 2:27.47 | |
15 | 219 | Riisager Harald | 2003 | GENTOFTE | 0371AD | 25 m | 2:28.11 | |
16 | 130 | Legaard Jakob | 2003 | ALLERØD | 0317AC | 25 m | 2:28.99 | |
17 | 6 | Breinholt Emil | 2003 | GLADSAXE | 0311AE | 50 m | 2:32.55 | |
18 | 110 | Hartig-Larsen Gustav | 2003 | KORSØR | 0379AN | 25 m | 2:38.94 | |
19 | 184 | Balle Karl August B. | 2003 | GENTOFTE | 0385AB | 25 m | 2:47.64 | |
20 | 254 | Hvidt Anders | 2002 | GENTOFTE | 0271AN | 25 m | 2:17.84 | EXT |
21 | 253 | Gudmand-Høyer Thor | 2002 | GENTOFTE | 0239AD | 25 m | 2:20.63 | EXT |
Årg. 2004-2004 |
1 | 161 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 50 m | 2:19.08 | |
2 | 205 | Larsen Oskar Luckow | 2004 | GENTOFTE | 0443AA | 50 m | 2:20.22 | |
3 | 149 | Beck Jonathan | 2004 | BIRKERØD | 0497AA | 25 m | 2:20.88 | |
4 | 22 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 25 m | 2:21.13 | |
5 | 162 | Ølshøj William | 2004 | BIRKERØD | 0415AC | 25 m | 2:22.68 | |
6 | 26 | Krogh-Olsen Niels | 2004 | GLADSAXE | 0449AK | 25 m | 2:25.05 | |
7 | 109 | Hansen Tobias Wiegaard | 2004 | KORSØR | 0489AH | 25 m | 2:27.05 | |
8 | 185 | Birn-Bringgaard Valdemar | 2004 | GENTOFTE | 0495AL | 50 m | 2:28.67 | |
9 | 152 | Boyer Oscar | 2004 | BIRKERØD | 0429AD | 25 m | 2:31.20 | |
10 | 134 | Naver Mads | 2004 | ALLERØD | 0405AH | 50 m | 2:32.31 | |
11 | 17 | Fessel Silas | 2004 | GLADSAXE | 0467AD | 25 m | 2:34.37 | |
12 | 108 | Forsbæk Johannes | 2004 | KORSØR | 0483AP | 25 m | 2:34.40 | |
13 | 155 | Liechti Mads | 2004 | BIRKERØD | 0491AN | 50 m | 2:35.58 | |
14 | 187 | Clausen Oskar | 2004 | GENTOFTE | 0461AQ | 50 m | 2:35.82 | |
15 | 28 | Leth William | 2004 | GLADSAXE | 0427AH | 50 m | 2:38.15 | |
16 | 7 | Bruhn Mathias Bartholin | 2004 | GLADSAXE | 0425AP | 50 m | 2:39.98 | |
17 | 124 | Agerskov William Leander | 2004 | ALLERØD | 0411AK | 50 m | 2:45.14 | |
18 | 148 | Arfelt Villads | 2004 | BIRKERØD | 0417AL | 25 m | 2:45.28 | |
19 | 195 | Griffin Alexander | 2004 | GENTOFTE | 0451AL | 25 m | 2:50.00 | |
20 | 201 | Hyldig William Hoffmann | 2004 | GENTOFTE | 0471AQ | 25 m | 2:50.00 | |
21 | 31 | Maarbjerg Vilhelm Thieden | 2004 | GLADSAXE | 0407AE | 25 m | 2:53.23 | |
22 | 210 | Lundsby Frederik Stubbe | 2004 | GENTOFTE | 0417AE | 25 m | 2:53.25 | |
23 | 127 | Bornemann Victor | 2004 | ALLERØD | 0489AD | 50 m | 2:57.00 | |
24 | 115 | Nielsen Noah Vester | 2004 | KORSØR | 0439AL | 25 m | 2:58.78 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 30 september 2017 |
Licens til Gladsaxe Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:34 |