2020-02-23   12:54:32
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Burger King Swim 2017

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 1

5_S
Gren 5, 50m Frisim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
65  Bahtagic Melisa  2005  OSKARSHAMN  AC7405  25 m  30.88   
114  Ihreborn Hilma  2005  VÄRNAMO SS  AW7205  50 m  31.39   
72  Fransson Johanna  2004  OSKARSHAMN  AT6404  50 m  32.17   
123  Nyberg Felicia  2004  VÄRNAMO SS  AC0204  25 m  32.68   
121  Mirkhan Nina  2006  VÄRNAMO SS  AD3806  25 m  32.80   
10  Welinder Linnéa  2005  ALVESTA SS  AQ0805  25 m  32.83   
93  Thom Amanda  2005  SMÅLANDSST  AV8405  25 m  32.96   
98  Haraldsson Linnea  2005  HVETLANDA  AG6605  50 m  33.52   
20  Seppälä Annie  2004  ANDERSTORP  BD6804  25 m  34.36   
10  122  Nichitelea Mara  2006  VÄRNAMO SS  AM3406  25 m  34.38   
11  132  Stensson Ella  2005  VÄRNAMO SS  AC1605  50 m  35.24   
12  97  Franzen Saga  2006  HVETLANDA  AD2206  50 m  35.27   
13  117  Jansson Emelie  2006  VÄRNAMO SS  AF0606  50 m  35.32   
14  29  Andersson Elly  2005  LJUNGBY SS  AA2605  50 m  35.93   
15  34  Davidsson Maria  2005  LJUNGBY SS  AE9805  50 m  37.02   
16  53  Szilvester Evelin  2006  LJUNGBY SS  AF2806  25 m  37.03   
17  70  Ekström Ida  2005  OSKARSHAMN  AG3805  25 m  37.05   
18  105  Bälter Siri  2004  VÄRNAMO SS  AB6804  25 m  37.68   
19  64  Almquist Julia  2007  OSKARSHAMN  AD4407  25 m  37.77   
20  90  Eriksson Majken  2005  SMÅLANDSST  AV9605  25 m  37.91   
21  102  Odeén Cornelia  2005  HVETLANDA  AE8405  25 m  38.42   
22  44  Kovacs Boglarka  2006  LJUNGBY SS  AT4806  25 m  38.44   
23  16  Kemper Ebba  2004  ANDERSTORP  BA6404  25 m  38.47   
24  116  Janjic Iwa  2006  VÄRNAMO SS  AL0606  25 m  38.57   
25  55  Ziraki Meihri  2005  LJUNGBY SS  BF7605  25 m  38.89   
26  152  Karp Emma  2006  ÖLANDS SK  BE2806  25 m  39.46   
27  35  Erös Filippa  2005  LJUNGBY SS  BI5605  25 m  39.48   
28  120  Mann Ingrid  2007  VÄRNAMO SS  AA0407  25 m  39.90   
29  Svensson Emilia  2005  ALVESTA SS  AW7605  25 m  40.25   
30  42  Karlsson Frida  2005  LJUNGBY SS  AP1605  25 m  40.49   
31  62  Pehrsson Agnes  2007  MARKARYD  AK3207  25 m  40.60   
32  33  Carlsson Emilia  2007  LJUNGBY SS  AB8407  25 m  41.13   
33  41  Karlson Ellen  2005  LJUNGBY SS  AP3605  25 m  41.86   
34  68  Carmström Amanda  2005  OSKARSHAMN  AJ5205  25 m  42.03   
35  18  Liljedahl Hilma  2006  ANDERSTORP  AX1206  25 m  42.14   
36  91  Karlsson Elsa  2006  SMÅLANDSST  AZ0406  25 m  42.17   
37  Lundborg Alwa  2005  ALVESTA SS  AW2605  25 m  42.19   
38  136  Usurelu Sabina  2004  VÄRNAMO SS  BT8204  25 m  42.37   
39  77  Nyström Alica  2005  OSKARSHAMN  AS8205  25 m  42.48   
40  100  Henrysson Ida  2007  HVETLANDA  AB2807  25 m  42.50   
41  43  Karlsson Hanna  2005  LJUNGBY SS  AP2605  25 m  42.60   
42  67  Blickfors Klara  2006  OSKARSHAMN  AQ6206  25 m  42.71   
43  15  Johansson-Magnusson Lovis  2007  ANDERSTORP  AI3207  25 m  42.93   
44  149  Eriksson Li Karin  2006  ÖLANDS SK  BG8806  25 m  43.00   
45  75  Lagström Alfrida  2006  OSKARSHAMN  AK4406  25 m  43.26   
46  78  Olsson - Lindqvist Fidelie  2008  OSKARSHAMN  AC6608  25 m  43.48   
47  22  Svensson Ebba  2004  ANDERSTORP  BT7204  25 m  43.90   
48  94  Thom Ida  2007  SMÅLANDSST  AF8407  25 m  43.92   
49  129  Rönnäng Ella  2005  VÄRNAMO SS  AW6205  25 m  44.23   
50  Nilsson Meja  2007  ALVESTA SS  AE9607  25 m  44.35   
51  45  Lam Monika  2006  LJUNGBY SS  AT5806  25 m  45.75   
52  74  Karlsson Josefine  2008  OSKARSHAMN  AE2408  25 m  46.28   
53  110  Forsberg Linnea  2004  VÄRNAMO SS  BW4204  25 m  46.99   
54  89  Eriksson Lotten  2008  SMÅLANDSST  AJ4208  25 m  47.54   
55  46  Larsson-Refónd Vera  2006  LJUNGBY SS  AT3806  25 m  47.68   
56  135  Törefors Saga  2006  VÄRNAMO SS  BD8206  25 m  48.72   
57  39  Ilyes Vilma  2008  LJUNGBY SS  AH6408  25 m  52.83   
58  69  Carmström Julia  2007  OSKARSHAMN  AR1407  25 m  56.81   
59  81  Uhre Eija  2008  OSKARSHAMN  AC7608  25 m  59.22   
60  63  Almquist Felicia  2010  OSKARSHAMN  AA9210  25 m  1:00.50   
61  95  Berner Jonna  2005  HVETLANDA  BM1405  25 m  1:10.09   
62  Lundborg Tuva  2008  ALVESTA SS  AH0408  25 m     
63  17  Klingvall Lova  2007  ANDERSTORP  AZ6607  25 m     
64  19  Robertsson Ida  2007  ANDERSTORP  AZ1807  25 m     
65  26  Kemper Ellen  2007  ANDERSTORP  AI6207  25 m     
66  30  Angeskog Ebba  2007  LJUNGBY SS  AS0407  25 m     
67  54  Ziraki Mahdia  2008  LJUNGBY SS  AI0208  25 m     
68  92  Kayal Emily  2004  SMÅLANDSST  BZ1204  25 m     
69  103  Anghelescu Daria  2007  VÄRNAMO SS  AZ5807  25 m     
70  106  Cornea Bianca Maria  2005  VÄRNAMO SS  BS1605  25 m     
71  107  Cvitanovic Anna  2008  VÄRNAMO SS  AN6608  25 m     
72  108  Dahlberg Elsa  2008  VÄRNAMO SS  AL8608  25 m     
73  111  Gustafsson Svea  2008  VÄRNAMO SS  AN3808  25 m     
74  119  Johansson Felicia  2007  VÄRNAMO SS  BA2207  25 m     
75  125  Parvin Nora  2006  VÄRNAMO SS  BK4406  25 m     
76  147  Corkovic Ivona  2006  ÖLANDS SK  BE1606  25 m     
77  151  Holmer Filippa  2006  ÖLANDS SK  BE0806  25 m     
78  153  Larsson Elsa  2007  ÖLANDS SK  AU8207  25 m     
79  154  Lundgren Amanda  2006  ÖLANDS SK  BE1806  25 m     
80  156  Holm Lovisa  2010  VÄRNAMO SS  AB3410  25 m    EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  05 oktober 2017 
Licensierad till: Värnamo Simsällskap  Utskriftstid  18:35 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner