Program för Arne Borgs minne & TYR sprint
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 11
|
Tävling |
Arne Borgs minne TYR sprint |
|
Utskriftsdatum |
24 september 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Stockholm |
|
Utskriftstid |
09:14 |
|
|
Arrangör |
SKK |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
24 september 2017 |
|
|
|
|
Gren 11, 50m Fjärilsim Damer |
Finaler (8) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
147 |
3 |
Ursula Khimji |
2004 |
BZ0204 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
285 |
4 |
Nicola St. Clair Maitland |
2003 |
CB4403 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
58.48 |
13 |
5 |
Ida Nygren |
2004 |
BL2404 |
BOTK-RÖNN |
|
25m |
52.92 |
2 |
6 |
Elsa Axvik Reutergårdh |
2004 |
BA5404 |
BOTK-RÖNN |
|
25m |
53.94 |
47 |
7 |
Linda Järvinen |
2003 |
CB6803 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
|
73 |
8 |
Sophia Aldén |
2003 |
CC4403 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
197 |
2 |
Clara Unden |
2004 |
AW6404 |
SK NEPTUN |
|
25m |
44.30 |
396 |
3 |
Nora Rönnbro |
2004 |
AU8404 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
43.24 |
138 |
4 |
Elin Homnér |
2003 |
BT4203 |
SK NEPTUN |
|
50m |
42.99 |
307 |
5 |
Hilma Hagberg Moberg |
2003 |
BO9803 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
42.65 |
211 |
6 |
Millie Björlin |
2003 |
CB8203 |
SKK |
|
25m |
42.94 |
358 |
7 |
Amanda Vicente |
2003 |
AL5403 |
TYRESÖ SS |
|
50m |
43.18 |
42 |
8 |
Eleonora Engström |
2004 |
AR9404 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
43.81 |
272 |
9 |
Oliwia Lange |
2004 |
BS6604 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
46.12 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
402 |
2 |
Marina Tormo Lind |
2003 |
CB2603 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
41.61 |
393 |
3 |
Nora Lundberg |
2003 |
AT8203 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
40.71 |
385 |
4 |
Klara Isaksson |
2003 |
BI6803 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
40.59 |
179 |
5 |
Maja Rehn |
2004 |
AP4804 |
SK NEPTUN |
|
50m |
39.45 |
33 |
6 |
Lova Tjernqvist |
2003 |
AP4403 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
39.59 |
288 |
7 |
Ella Sörensen |
2004 |
BO6604 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
40.67 |
102 |
8 |
Li Elveskog |
2004 |
AW0604 |
SK NEPTUN |
|
25m |
40.92 |
270 |
9 |
Wilma Landegren |
2004 |
AL1404 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
41.80 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
109 |
2 |
Lilly Eriksson |
2004 |
AS1604 |
SK NEPTUN |
|
25m |
39.13 |
78 |
3 |
Agnes Behrenfeldt |
2004 |
AP9604 |
SK NEPTUN |
|
50m |
38.99 |
144 |
4 |
Else Jomaa |
2004 |
AK1204 |
SK NEPTUN |
|
25m |
38.12 |
375 |
5 |
Alice Fagerlund |
2003 |
BV9403 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
37.59 |
49 |
6 |
Lovisa Klingberg |
2004 |
BR7604 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
37.98 |
174 |
7 |
Penny Pettersdotter Wenster |
2004 |
BM3404 |
SK NEPTUN |
|
50m |
38.62 |
97 |
8 |
Annie Dovhammar |
2003 |
BV3403 |
SK NEPTUN |
|
50m |
39.04 |
419 |
9 |
Stella Brinne Roos |
2004 |
BG0204 |
ÄLVSJÖ SF |
|
25m |
39.33 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
355 |
2 |
Ella Törnqvist |
2003 |
AQ1603 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
37.02 |
292 |
3 |
Linnéa Teljstedt |
2003 |
AZ6203 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
36.93 |
90 |
4 |
Isabelle Brodd |
2003 |
AU4803 |
SK NEPTUN |
|
50m |
36.04 |
427 |
5 |
Elsa Wennerstrand |
2004 |
BL1604 |
ÄLVSJÖ SF |
|
25m |
36.01 |
41 |
6 |
Hanna Carlberg |
2003 |
BF1803 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
36.03 |
93 |
7 |
Emilia Cullfors |
2003 |
CA5403 |
SK NEPTUN |
|
50m |
36.56 |
273 |
8 |
Vilma Lindberg |
2004 |
AL9204 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
37.02 |
306 |
9 |
Thea Birgoth |
2004 |
BV8404 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
37.49 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
331 |
2 |
Emelie Lindholm |
2003 |
AL6403 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
35.82 |
126 |
3 |
Maja Gunnarson |
2003 |
BY5603 |
SK NEPTUN |
|
25m |
35.34 |
255 |
4 |
Jennifer Bethiso |
2003 |
BT5203 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
35.18 |
213 |
5 |
Hilma Brunnberg |
2003 |
BI0603 |
SKK |
|
25m |
34.69 |
290 |
6 |
Isabel Teglöf |
2003 |
AZ3203 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
34.84 |
39 |
7 |
Amanda Andersson |
2003 |
AS6603 |
LIDINGÖ SK |
|
50m |
35.19 |
160 |
8 |
Elsa Lövquist |
2004 |
BD6604 |
SK NEPTUN |
|
50m |
35.80 |
378 |
9 |
Isabella Galway |
2003 |
AA3203 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
35.84 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
110 |
2 |
Madicken Eriksson |
2003 |
AX8203 |
SK NEPTUN |
|
25m |
34.50 |
63 |
3 |
Emilia Eriksson |
2004 |
AG3604 |
MOTALA SS |
|
25m |
33.84 |
198 |
4 |
Anna Wainikka |
2004 |
AP7804 |
SK NEPTUN |
|
25m |
33.63 |
252 |
5 |
Frida Bengtsson |
2003 |
AY2803 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
33.34 |
59 |
6 |
Cecilia Viberg |
2003 |
AU1603 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
33.41 |
171 |
7 |
Freja Nordeman |
2003 |
AU7203 |
SK NEPTUN |
|
25m |
33.63 |
137 |
8 |
Vendela Hillström |
2003 |
AW5803 |
SK NEPTUN |
|
50m |
34.41 |
212 |
9 |
Ella Bolmstrand |
2004 |
BR5804 |
SKK |
|
50m |
34.68 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
99 |
2 |
Lovisa Edman |
2003 |
AU5203 |
SK NEPTUN |
|
50m |
33.11 |
216 |
3 |
Ella Engelgren |
2004 |
AM9804 |
SKK |
|
50m |
32.77 |
95 |
4 |
Elsa Djuphammar |
2003 |
AU0403 |
SK NEPTUN |
|
25m |
32.60 |
62 |
5 |
Tilda Carlsson |
2003 |
AM2603 |
MOTALA SS |
|
50m |
32.10 |
313 |
6 |
Tea Angerfelt |
2004 |
AJ7404 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
32.20 |
342 |
7 |
Matilda Ringbom |
2003 |
AX6803 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
32.76 |
222 |
8 |
Rebecca Gustafsson |
2003 |
AB5203 |
SKK |
|
25m |
33.08 |
297 |
9 |
Lisa Vinger |
2003 |
AZ8203 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
33.18 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.25.10 |
Utskriftsdatum |
24 september 2017 |
Licensierad till: Stockholms Kappsimningsklubb |
Utskriftstid |
09:14 |
|