Ohjelma Grand Prix 25
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Sunnuntaiaamu
Laji 27, 200m Vapaauinti Miehet |
# | ID | Nimi | Synt | Seura | Luokka | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | 226 | Ruohoniemi Miikka | 1993 | SWIM | 25 m | 1:47.14 | 1:47.14 | ||
2 | 278 | Rintala Waltteri | 1998 | RaisU | 25 m | 1:52.83 | 1:52.83 | ||
3 | 327 | Suominen Wilhelm | 1999 | ÅSK | 25 m | 1:52.85 | 1:52.85 | ||
4 | 298 | Aaltonen Joni | 1999 | ÅSK | 50 m | 1:57.21 | 1:53.21 | ||
5 | 225 | Roiko-Jokela Tapio | 1996 | SWIM | 50 m | 1:57.92 | 1:53.92 | ||
6 | 77 | Patinen Reko | 1998 | NumKis | 25 m | 1:54.06 | 1:54.06 | ||
7 | 50 | Tähtivuori Aaro | 1998 | HSS | 50 m | 1:58.09 | 1:54.09 | ||
8 | 11 | Egorov Kirill | 2000 | HSS | 25 m | 1:54.93 | 1:54.93 | ||
9 | 19 | Hölttä Santeri | 2000 | HSS | 25 m | 1:55.66 | 1:55.66 | ||
10 | 271 | Kuusisto Elias | 1999 | RaisU | 50 m | 1:59.94 | 1:55.94 | ||
11 | 188 | Tolvanen Miika | 1996 | JoUS | 50 m | 2:00.87 | 1:56.87 | ||
12 | 241 | Ylipelkonen Tuomas | 2000 | SeUi | 50 m | 2:01.39 | 1:57.39 | ||
13 | 93 | Lantta Taneli | 2001 | SiWa | 50 m | 2:01.51 | 1:57.51 | ||
14 | 86 | Pullinen Jasper | 1999 | RiUS | 25 m | 1:57.56 | 1:57.56 | ||
15 | 419 | Sievers Jakob | 2000 | UiTa | 50 m | 2:01.62 | 1:57.62 | ||
16 | 437 | Nurmi Erik | 2001 | Vanders | 50 m | 2:01.92 | 1:57.92 | ||
17 | 442 | Heräjärvi Werner | 1999 | Plaani | 50 m | 2:01.95 | 1:57.95 | ||
18 | 108 | Alitalo Eetu | 1999 | Cetus | 25 m | 1:58.01 | 1:58.01 | ||
19 | 14 | Heinilä Jami | 2000 | HSS | 25 m | 1:58.24 | 1:58.24 | ||
20 | 215 | Soramies Olli | 1998 | VoVi | 25 m | 1:58.78 | 1:58.78 | ||
21 | 302 | Grönroos Lassi | 2000 | ÅSK | 25 m | 1:59.06 | 1:59.06 | ||
22 | 130 | Kallström Roni | 2001 | Cetus | 25 m | 1:59.19 | 1:59.19 | ||
23 | 72 | Tervanen Martti | 2000 | JUK | 50 m | 2:03.34 | 1:59.34 | ||
24 | 21 | Karlsson Niki | 2000 | HSS | 50 m | 2:03.39 | 1:59.39 | ||
25 | 107 | Aho Jonni | 1999 | Cetus | 25 m | 1:59.74 | 1:59.74 | ||
26 | 308 | Hynynen Oskari | 2001 | ÅSK | 50 m | 2:04.16 | 2:00.16 | ||
27 | 436 | Mäkinen Kalle | 2002 | Vanders | 25 m | 2:00.24 | 2:00.24 | ||
28 | 218 | Hartikainen Jani | 1993 | SWIM | 50 m | 2:05.13 | 2:01.13 | ||
29 | 71 | Soukola Elias | 1999 | JUK | 25 m | 2:01.75 | 2:01.75 | ||
30 | 181 | Virta Rasmus | 1998 | Cetus | 25 m | 2:01.79 | 2:01.79 | ||
31 | 239 | Porkkala Juho | 2001 | SeUi | 50 m | 2:05.86 | 2:01.86 | ||
32 | 378 | Babenov Georgy | 2000 | ORCA | 25 m | 2:01.90 | 2:01.90 | ||
33 | 277 | Paatos Roope | 2002 | RaisU | 50 m | 2:05.95 | 2:01.95 | ||
34 | 189 | Vartiainen Miiro | 2001 | JoUS | 50 m | 2:06.24 | 2:02.24 | ||
35 | 137 | Laine Veeti | 2000 | Cetus | 25 m | 2:02.43 | 2:02.43 | ||
36 | 179 | Widbom Herman | 2001 | Cetus | 25 m | 2:02.59 | 2:02.59 | ||
37 | 326 | Sula Jani-markus | 1999 | ÅSK | 50 m | 2:06.67 | 2:02.67 | ||
38 | 207 | Romo Saku | 2000 | LaUS | 25 m | 2:02.72 | 2:02.72 | ||
39 | 238 | Kekola Jere | 2000 | SeUi | 25 m | 2:03.12 | 2:03.12 | ||
40 | 472 | Perkkiö Emil | 2000 | HSS | 50 m | 2:01.30 | 1:57.30 | JÄL | |
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspäivämäärä | 13 lokakuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 20:02 |