2020-05-26   22:53:59
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Kuopion Syysuinnit 2017

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

26_S
Laji 26, 50m Vapaauinti P-11, M 
 
Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
11 v ja nuoremmat 
Karttunen Aatos  2006  KuUS  06A806  25 m  38.69  38.69   
Rissanen Topi  2008  PieKu  08A233  25 m  39.93  39.93   
Ranz Uuri  2006  KuUS  06A843  25 m  42.78  42.78   
Koppinen Antto  2006  JoUS  06A756  25 m  45.60  45.60   
Saarelainen Petteri  2006  JoUS  06A614  25 m  45.64  45.64   
Voutilainen Lauri  2006  PieKu  06A924  25 m  47.19  47.19   
Tuhkanen Jeremias  2008  JoUS  08A359  25 m  49.78  49.78   
Mättö Kaapo  2006  KuUS  06A847  25 m  50.49  50.49   
Lopatin Anton  2008  JoUS  08A406  25 m  50.59  50.59   
10  Vallius Akseli  2007  JoUS  07A550  25 m  58.95  58.95   
11  Tuhkanen Marlo  2010  JoUS  10A029  25 m  1:01.24  1:01.24   
12  Niemi Ossi  2007  JoUS  07A659  25 m  1:07.32  1:07.32   
13  Tarvainen Roni  2006  KuUS  06A854  25 m       
14  Nevalainen Nicholas  2008  JoUS  08A424  25 m       
12 - 99 v 
Luukkonen Ville  1998  VarU  98B247  25 m  26.10  26.10   
Pihlajamäki Ohto  2001  KuUS  01A675  25 m  26.14  26.14   
Forsell Joona  2002  KuUS  02A932  50 m  27.63  26.63   
Mikkonen Toni  1998  SUS  98B242  50 m  28.94  27.94   
Hiltunen Väinö  2001  JoUS  01A654  25 m  27.96  27.96   
Luukinen Miikka  1999  VarU  99A805  25 m  28.69  28.69   
Evans Benjamin  2003  SCV  03B017  25 m  28.88  28.88   
Myyry Topi  2003  JoUS  03A886  25 m  29.19  29.19   
Mikkonen Otto  2003  JoUS  03A190  25 m  29.35  29.35   
10  Sidoroff Jeremia  2001  JoUS  01A832  25 m  30.49  30.49   
11  Hämäläinen Aleksi  2004  JoUS  04A525  25 m  30.74  30.74   
12  Palviainen Veeti  2005  IU  05A171  25 m  31.22  31.22   
13  Istomin Aleksandr  2004  KuUS  04A415  25 m  31.39  31.39   
14  Paasonen Aaro  2004  IU  04A420  25 m  31.62  31.62   
15  Leppänen Veeti  2002  JoUS  02A638  25 m  32.46  32.46   
16  Vilesov Mikhail  2005  JoUS  05A393  25 m  32.91  32.91   
17  Markkanen Eemil  2004  PieKu  04A523  50 m  34.29  33.29   
18  Eronen Roope  2004  PieKu  04A964  50 m  34.30  33.30   
19  Salonen Onni  2005  SCV  05B094  25 m  41.13  41.13   
20  Oksanen Jimi  2005  KuUS  05A911  25 m  41.71  41.71   
21  Pitkänen Pyry  2004  KuUS  04B230  25 m  45.03  45.03   
22  Belonin Alexey  2002  SUS  02B300  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  19 lokakuu 2017 
Lisenssinhaltija: Kuopion Uimaseura  Tulostusaika  16:30 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner