2020-05-26   23:07:44
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Kuopion Syysuinnit 2017

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

1_S
Laji 1, 100m Rintauinti T-12, N 
 
Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
12 v ja nuoremmat 
Evans Lidia  2005  SCV  05A543  25 m  1:39.72  1:39.72   
Hämäläinen Inka  2007  JoUS  07A072  25 m  1:39.89  1:39.89   
Vatanen Vilma  2007  JoUS  07A210  25 m  1:55.66  1:55.66   
Burman Nicola  2008  JoUS  08A133  25 m  1:57.08  1:57.08   
Kuuramaa Inkeri  2006  JoUS  06A501  25 m  1:57.98  1:57.98   
Peake Mia  2007  JoUS  07A209  50 m  2:08.50  2:05.50   
Takkunen Jessica  2006  JoUS  06A653  25 m  2:05.73  2:05.73   
Piirainen Senni  2007  JoUS  07A334  25 m  2:06.58  2:06.58   
Viinisalo Iita  2007  JoUS  07A357  50 m  2:14.31  2:11.31   
10  Soininen Sofia  2007  JoUS  07A313  25 m       
11  Niidusaar Renata  2009  JoUS  09A116  25 m       
12  Kaksonen Roosa  2007  JoUS  07A493  25 m       
13 - 99 v 
Partinen Pinja  1999  JoUS  99B125  50 m  1:20.13  1:17.13   
Mononen Aino  2001  JoUS  01A089  25 m  1:21.35  1:21.35   
Kokolahti Anni  2001  KuUS  01B023  25 m  1:29.10  1:29.10   
Kämäräinen Ronja  2004  SCV  04A905  25 m  1:33.69  1:33.69   
Kerkkänen Meeri  2004  JoUS  04A520  25 m  1:33.90  1:33.90   
Laaksola Mikaela  2004  SCV  04A880  25 m  1:36.80  1:36.80   
Käyhkö Sandra  2004  JoUS  04B125  25 m  1:54.46  1:54.46   
Pihlava Siiri  2004  SUS  04B241  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  19 lokakuu 2017 
Lisenssinhaltija: Kuopion Uimaseura  Tulostusaika  16:30 
 
2_S
Laji 2, 100m Rintauinti P-13, M 
 
Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
13 v ja nuoremmat 
Hämäläinen Tuomas  2005  KuUS  05A467  50 m  1:28.39  1:25.39   
Puhakka Viljami  2005  JoUS  05A231  25 m  1:58.48  1:58.48   
Mononen Aapo  2007  JoUS  07A081  25 m       
14 - 99 v 
Shadrin Arsenij  2003  JoUS  03A929  50 m  1:15.35  1:12.35   
Timonen Jonni  2000  JoUS  00B198  50 m  1:22.46  1:19.46   
Luukinen Miikka  1999  VarU  99A805  25 m  1:24.02  1:24.02   
Evans Benjamin  2003  SCV  03B017  25 m  1:26.05  1:26.05   
Hiltunen Väinö  2001  JoUS  01A654  25 m  1:30.27  1:30.27   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  19 lokakuu 2017 
Lisenssinhaltija: Kuopion Uimaseura  Tulostusaika  16:30 
 
3_S
Laji 3, 50m Perhosuinti T-10, N 
 
Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
10 v ja nuoremmat 
Ergüner Esra  2007  JoUS  07A077  25 m  41.27  41.27   
Riekki Eevi  2007  JoUS  07A276  25 m  45.51  45.51   
Parviainen Anri  2008  JoUS  08A080  25 m  47.20  47.20   
Lätti Neri  2007  JoUS  07A030  25 m  1:00.48  1:00.48   
Kaksonen Roosa  2007  JoUS  07A493  25 m  1:01.57  1:01.57   
Levola Viiu  2008  TaTU  08A023  25 m       
11 - 99 v 
Wegelius Vilhelmiina  2002  JoUS  02A466  50 m  30.87  29.87   
Raassina Pinja  2002  JoUS  02A845  25 m  30.91  30.91   
Parviainen Oona  2002  JoUS  02A431  50 m  32.86  31.86   
Lyytinen Marjukka  1982  KuUS  82A012  25 m  31.87  31.87   
Moilanen Melinda  2000  JoUS  00B066  25 m  32.85  32.85   
Korkalainen Maria  2005  JoUS  05A667  50 m  33.92  32.92   
Kankkunen Ella  2003  KuUS  03A693  50 m  34.04  33.04   
Eiserbeck Ruusa  2001  JoUS  01A283  50 m  34.53  33.53   
Immonen Satu  2003  SCV  03B028  25 m  34.23  34.23   
10  Pietiäinen Mitra  2004  JoUS  04A567  25 m  35.59  35.59   
11  Lyytinen Emmi  2004  KuUS  04A810  25 m  37.22  37.22   
12  Kämäräinen Ronja  2004  SCV  04A905  50 m  38.29  37.29   
13  Forsell Jenny  2004  KuUS  04A799  50 m  38.30  37.30   
14  Kosonen Sarlotta  2003  SUS  03B200  25 m  37.96  37.96   
15  Laaksola Mikaela  2004  SCV  04A880  25 m  38.95  38.95   
16  Pitkänen Moona  2003  JoUS  03A945  25 m  41.94  41.94   
17  Kolehmainen Iida-lotta  2002  KuUS  02A804  25 m  42.92  42.92   
18  Piazza Noela Maria  2004  KuUS  04A988  25 m  43.76  43.76   
19  Pesonen Viivi  2006  JoUS  06A233  50 m  45.64  44.64   
20  Lätti Merete  2006  JoUS  06A125  25 m  52.04  52.04   
21  Kuuramaa Inkeri  2006  JoUS  06A501  25 m  52.68  52.68   
22  Takkunen Jessica  2006  JoUS  06A653  25 m  53.83  53.83   
23  Sipilä Sarri  1977  SWIM  77A125  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  19 lokakuu 2017 
Lisenssinhaltija: Kuopion Uimaseura  Tulostusaika  16:30 
 
4_S
Laji 4, 50m Perhosuinti P-11, M 
 
Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
11 v ja nuoremmat 
Partinen Topias  2007  JoUS  07A119  25 m  49.34  49.34   
Mononen Aapo  2007  JoUS  07A081  25 m  50.57  50.57   
Kerkkänen Nuutti  2007  JoUS  07A200  25 m  1:04.30  1:04.30   
12 - 99 v 
Turunen Teemu  2002  KuUS  02A747  50 m  29.77  28.77   
Pihlajamäki Ohto  2001  KuUS  01A675  25 m  29.13  29.13   
Luukkonen Ville  1998  VarU  98B247  50 m  30.36  29.36   
Forsell Joona  2002  KuUS  02A932  25 m  31.00  31.00   
Mikkonen Toni  1998  SUS  98B242  25 m  31.35  31.35   
Hiltunen Väinö  2001  JoUS  01A654  25 m  32.50  32.50   
Paukkonen Joel  2004  KuUS  04A383  25 m  34.97  34.97   
Heikkinen Johannes  2001  JoUS  01A695  25 m  35.11  35.11   
Taivainen Eetu  2002  JoUS  02B233  25 m  39.54  39.54   
10  Nupponen Jasper  2004  KuUS  04A826  25 m  40.94  40.94   
11  Riekki Frans  2005  JoUS  05A475  25 m  43.37  43.37   
12  Vilesov Mikhail  2005  JoUS  05A393  25 m  43.96  43.96   
13  Tuhkanen Kalle  1981  JoUS  81A027  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  19 lokakuu 2017 
Lisenssinhaltija: Kuopion Uimaseura  Tulostusaika  16:30 
 
5_S
Laji 5, 200m Sekauinti T-14, N 
 
Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
14 v ja nuoremmat 
Gavrilov Elina  2004  JoUS  04A825  50 m  2:58.33  2:53.33   
Räsänen Lotta  2003  KuUS  03A966  25 m  2:57.29  2:57.29   
Immonen Satu  2003  SCV  03B028  50 m  3:03.98  2:58.98   
Jumppanen Nelli  2006  JoUS  06A477  25 m  3:46.27  3:46.27   
Mättö Pihla  2005  KuUS  05A904  25 m  3:52.26  3:52.26   
15 - 99 v 
Saranpää Iiris  2002  JoUS  02A912  25 m  3:15.77  3:15.77   
Tarkkonen Katariina  2002  JoUS  02B235  25 m  3:21.94  3:21.94   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  19 lokakuu 2017 
Lisenssinhaltija: Kuopion Uimaseura  Tulostusaika  16:30 
 
6_S
Laji 6, 200m Sekauinti P-15, M 
 
Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
15 v ja nuoremmat 
Hämäläinen Ville  2002  KuUS  02A842  25 m  2:40.54  2:40.54   
Mikkonen Otto  2003  JoUS  03A190  25 m  2:47.17  2:47.17   
Myyry Topi  2003  JoUS  03A886  25 m  2:48.79  2:48.79   
Evans Benjamin  2003  SCV  03B017  25 m  2:50.64  2:50.64   
Hämäläinen Aleksi  2004  JoUS  04A525  50 m  3:07.47  3:02.47   
Leppänen Veeti  2002  JoUS  02A638  25 m  3:03.68  3:03.68   
Kauppinen Konsta  2005  JoUS  05A260  25 m  3:28.43  3:28.43   
16 - 99 v 
Hurula Mika  1999  KuUS  99A430  25 m  2:28.52  2:28.52   
Sidoroff Jeremia  2001  JoUS  01A832  50 m  2:45.57  2:40.57   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  19 lokakuu 2017 
Lisenssinhaltija: Kuopion Uimaseura  Tulostusaika  16:30 
 
7_S
Laji 7, 50m Vapaauinti Masters N 
 
Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
25 v ja vanhemmat 
Lyytinen Marjukka  1982  KuUS  82A012  25 m  29.15  29.15   
Hurula Ulla  1965  KemTU  65A006  50 m  31.50  30.50   
Kerkkänen Päivi  1979  JoUS  79A112  50 m  33.97  32.97   
Sipilä Sarri  1977  SWIM  77A125  50 m  34.96  33.96   
Laine Tanja  1986  KuUS  86A165  50 m  35.32  34.32   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  19 lokakuu 2017 
Lisenssinhaltija: Kuopion Uimaseura  Tulostusaika  16:30 
 
8_S
Laji 8, 50m Vapaauinti Masters M 
 
Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
25 v ja vanhemmat 
Porali Mikko  1971  KuUS  71A014  50 m  27.89  26.89   
Vattulainen Janne  1975  JoUS  75A075  25 m  27.23  27.23   
Hurula Matti  1961  KemTU  61A002  50 m  29.13  28.13   
Korhonen Markku  1969  KuUS  69A045  50 m  30.28  29.28   
Paananen Kari  1970  KuUS  70A156  50 m  31.40  30.40   
Forsell Mika  1970  KuUS  70A168  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  19 lokakuu 2017 
Lisenssinhaltija: Kuopion Uimaseura  Tulostusaika  16:30 
 
9_S
Laji 9, 200m Perhosuinti Naiset 
 
Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
0 v ja vanhemmat 
Hurskainen Miia  1992  ÅSK  92A228  25 m  2:23.86  2:23.86   
Pietiäinen Mitra  2004  JoUS  04A567  50 m  2:54.83  2:50.83   
Parviainen Oona  2002  JoUS  02A431  25 m  2:57.32  2:57.32   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  19 lokakuu 2017 
Lisenssinhaltija: Kuopion Uimaseura  Tulostusaika  16:30 
 
10_S
Laji 10, 200m Perhosuinti Miehet 
 
Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
0 v ja vanhemmat 
Paukkonen Julius  2002  KuUS  02A936  25 m  3:00.72  3:00.72   
Istomin Aleksandr  2004  KuUS  04A415  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  19 lokakuu 2017 
Lisenssinhaltija: Kuopion Uimaseura  Tulostusaika  16:30 
 
11_S
Laji 11, 100m Vapaauinti T-12,14,N 
 
Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
12 v ja nuoremmat 
Korkalainen Maria  2005  JoUS  05A667  50 m  1:08.56  1:06.56   
Evans Lidia  2005  SCV  05A543  50 m  1:15.53  1:13.53   
Ergüner Esra  2007  JoUS  07A077  50 m  1:16.21  1:14.21   
Pesonen Viivi  2006  JoUS  06A233  25 m  1:20.49  1:20.49   
Lätti Merete  2006  JoUS  06A125  25 m  1:20.75  1:20.75   
Hämäläinen Inka  2007  JoUS  07A072  50 m  1:23.52  1:21.52   
Vatanen Vilma  2007  JoUS  07A210  25 m  1:22.44  1:22.44   
Vepsäläinen Vilma  2006  KuUS  06A683  25 m  1:23.35  1:23.35   
Toppinen Sanni  2005  KuUS  05A907  25 m  1:23.39  1:23.39   
10  Jumppanen Nelli  2006  JoUS  06A477  25 m  1:23.78  1:23.78   
11  Riekki Eevi  2007  JoUS  07A276  25 m  1:26.49  1:26.49   
12  Parviainen Anri  2008  JoUS  08A080  25 m  1:27.80  1:27.80   
13  Kärnä Noora  2005  KuUS  05B026  25 m  1:31.02  1:31.02   
14  Klemetti Milla  2006  SCV  06A609  50 m  1:36.80  1:34.80   
15  Takkunen Jessica  2006  JoUS  06A653  25 m  1:34.90  1:34.90   
16  Saranpää Julia  2006  JoUS  06A552  25 m  1:35.47  1:35.47   
17  Piirainen Senni  2007  JoUS  07A334  25 m  1:36.61  1:36.61   
18  Määttä Ella  2008  JoUS  08A168  25 m  1:38.80  1:38.80   
19  Peake Mia  2007  JoUS  07A209  25 m  1:39.45  1:39.45   
20  Jaatinen Sara  2008  JoUS  08A144  25 m  1:41.91  1:41.91   
21  Burman Nicola  2008  JoUS  08A133  50 m  1:44.63  1:42.63   
22  Mättö Pihla  2005  KuUS  05A904  25 m  1:42.71  1:42.71   
23  Kuuramaa Inkeri  2006  JoUS  06A501  25 m  1:45.24  1:45.24   
24  Viinisalo Iita  2007  JoUS  07A357  25 m  1:45.89  1:45.89   
25  Kaksonen Roosa  2007  JoUS  07A493  25 m  1:51.38  1:51.38   
26  Soininen Sofia  2007  JoUS  07A313  25 m  1:53.25  1:53.25   
27  Levola Viiu  2008  TaTU  08A023  50 m  1:56.70  1:54.70   
28  Pölönen Oona  2009  JoUS  09A087  25 m  2:02.34  2:02.34   
29  Niidusaar Renata  2009  JoUS  09A116  25 m       
30  Törhönen Minea  2007  KuUS  07A552  25 m       
31  Istomina Emilia  2007  KuUS  07A616  25 m       
13 - 14 v 
Gavrilov Elina  2004  JoUS  04A825  50 m  1:06.26  1:04.26   
Räsänen Lotta  2003  KuUS  03A966  25 m  1:07.66  1:07.66   
Kerkkänen Meeri  2004  JoUS  04A520  50 m  1:10.12  1:08.12   
Kämäräinen Ronja  2004  SCV  04A905  25 m  1:10.44  1:10.44   
Laaksola Mikaela  2004  SCV  04A880  25 m  1:13.59  1:13.59   
Pitkänen Moona  2003  JoUS  03A945  25 m  1:16.26  1:16.26   
Pihlava Siiri  2004  SUS  04B241  25 m  1:23.16  1:23.16   
Väli-Tainio Nea-noora Hannele  2004  KuUS  04B148  25 m  1:35.53  1:35.53   
15 - 99 v 
Moilanen Melinda  2000  JoUS  00B066  50 m  1:03.67  1:01.67   
Raassina Pinja  2002  JoUS  02A845  50 m  1:05.13  1:03.13   
Kokolahti Anni  2001  KuUS  01B023  25 m  1:07.85  1:07.85   
Partinen Pinja  1999  JoUS  99B125  25 m  1:08.13  1:08.13   
Eiserbeck Ruusa  2001  JoUS  01A283  25 m  1:09.36  1:09.36   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  19 lokakuu 2017 
Lisenssinhaltija: Kuopion Uimaseura  Tulostusaika  16:30 
 
12_S
Laji 12, 100m Vapaauinti P-13,15,M 
 
Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
13 v ja nuoremmat 
Hämäläinen Aleksi  2004  JoUS  04A525  25 m  1:08.97  1:08.97   
Palviainen Veeti  2005  IU  05A171  50 m  1:12.84  1:10.84   
Paukkonen Joel  2004  KuUS  04A383  25 m  1:13.34  1:13.34   
Riekki Frans  2005  JoUS  05A475  50 m  1:18.14  1:16.14   
Vilesov Mikhail  2005  JoUS  05A393  25 m  1:16.19  1:16.19   
Eronen Roope  2004  PieKu  04A964  50 m  1:20.18  1:18.18   
Kultala Janne  2005  KuUS  05A995  25 m  1:20.69  1:20.69   
Vattulainen Santeri  2005  JoUS  05B032  50 m  1:27.88  1:25.88   
Lehtimäki Onni  2006  KuUS  06A760  25 m  1:26.67  1:26.67   
10  Saarinen Jesse  2006  JoUS  06A463  25 m  1:29.98  1:29.98   
11  Karttunen Aatos  2006  KuUS  06A806  25 m  1:30.17  1:30.17   
12  Oksanen Jimi  2005  KuUS  05A911  25 m  1:32.01  1:32.01   
13  Partinen Topias  2007  JoUS  07A119  50 m  1:36.24  1:34.24   
14  Puhakka Viljami  2005  JoUS  05A231  25 m  1:35.62  1:35.62   
15  Mononen Aapo  2007  JoUS  07A081  50 m  1:38.30  1:36.30   
16  Sivonen Veikka  2006  JoUS  06A478  25 m  1:39.22  1:39.22   
17  Koppinen Antto  2006  JoUS  06A756  25 m  1:40.56  1:40.56   
18  Kerkkänen Nuutti  2007  JoUS  07A200  25 m  1:41.31  1:41.31   
19  Pitkänen Pyry  2004  KuUS  04B230  25 m  1:42.49  1:42.49   
20  Salonen Onni  2005  SCV  05B094  25 m  1:44.00  1:44.00   
21  Pesonen Niklas  2006  KuUS  06A775  25 m  1:44.05  1:44.05   
22  Saarelainen Petteri  2006  JoUS  06A614  25 m  1:44.85  1:44.85   
23  Juvonen Lauri  2007  KuUS  07A470  25 m       
14 - 15 v 
Evans Benjamin  2003  SCV  03B017  25 m  1:02.11  1:02.11   
Fyhr Alexander  2002  HSS  02A637  25 m  1:02.66  1:02.66   
Myyry Topi  2003  JoUS  03A886  25 m  1:03.91  1:03.91   
Shadrin Arsenij  2003  JoUS  03A929  50 m  1:06.56  1:04.56   
Mikkonen Otto  2003  JoUS  03A190  25 m  1:08.12  1:08.12   
Leppänen Veeti  2002  JoUS  02A638  25 m  1:11.06  1:11.06   
Taivainen Eetu  2002  JoUS  02B233  25 m  1:18.35  1:18.35   
Tolvanen Emil  2003  KuUS  03B257  25 m  1:25.62  1:25.62   
16 - 99 v 
Luukkonen Ville  1998  VarU  98B247  50 m  1:00.89  58.89   
Timonen Jonni  2000  JoUS  00B198  25 m  1:00.93  1:00.93   
Hiltunen Väinö  2001  JoUS  01A654  50 m  1:04.57  1:02.57   
Luukinen Miikka  1999  VarU  99A805  25 m  1:04.87  1:04.87   
Paananen Kari  1970  KuUS  70A156  25 m  1:08.27  1:08.27   
Heikkinen Johannes  2001  JoUS  01A695  25 m  1:08.44  1:08.44   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  19 lokakuu 2017 
Lisenssinhaltija: Kuopion Uimaseura  Tulostusaika  16:30 
 
13_S
Laji 13, 50m Rintauinti T-10, N 
 
Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
10 v ja nuoremmat 
Burman Nicola  2008  JoUS  08A133  25 m  52.55  52.55   
Lätti Neri  2007  JoUS  07A030  25 m  52.96  52.96   
Piirainen Senni  2007  JoUS  07A334  25 m  54.35  54.35   
Viinisalo Iita  2007  JoUS  07A357  25 m  55.77  55.77   
Tissari Leena  2008  KuUS  08A345  25 m  59.95  59.95   
Määttä Ella  2008  JoUS  08A168  25 m  1:00.94  1:00.94   
Behm Enni  2007  JoUS  07A461  25 m  1:08.74  1:08.74   
Puhakka Anni  2008  JoUS  08A211  25 m  1:09.00  1:09.00   
Istomina Emilia  2007  KuUS  07A616  25 m       
10  Jaatinen Sara  2008  JoUS  08A144  25 m       
11  Hukka Emilia  2008  JoUS  08A386  25 m       
11 - 99 v 
Immonen Satu  2003  SCV  03B028  25 m  39.62  39.62   
Laaksola Mikaela  2004  SCV  04A880  25 m  43.47  43.47   
Evans Lidia  2005  SCV  05A543  25 m  45.30  45.30   
Toppinen Sanni  2005  KuUS  05A907  50 m  48.43  46.93   
Staufenbiel Senja  2001  SUS  01B381  25 m  50.07  50.07   
Tarkkonen Katariina  2002  JoUS  02B235  25 m  51.09  51.09   
Käyhkö Sandra  2004  JoUS  04B125  25 m  53.80  53.80   
Klemetti Milla  2006  SCV  06A609  50 m  59.11  57.61   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  19 lokakuu 2017 
Lisenssinhaltija: Kuopion Uimaseura  Tulostusaika  16:30 
 
14_S
Laji 14, 50m Rintauinti P-11, M 
 
Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
11 v ja nuoremmat 
Saarinen Jesse  2006  JoUS  06A463  25 m  48.34  48.34   
Ranz Uuri  2006  KuUS  06A843  25 m  51.64  51.64   
Lehtimäki Onni  2006  KuUS  06A760  50 m  54.45  52.95   
Partinen Topias  2007  JoUS  07A119  25 m  53.03  53.03   
Pesonen Niklas  2006  KuUS  06A775  25 m  1:00.65  1:00.65   
Juvonen Lauri  2007  KuUS  07A470  25 m  1:04.06  1:04.06   
Lopatin Anton  2008  JoUS  08A406  25 m  1:05.86  1:05.86   
Saarelainen Petteri  2006  JoUS  06A614  25 m  1:07.07  1:07.07   
Sivonen Veikka  2006  JoUS  06A478  25 m  1:11.22  1:11.22   
10  Rissanen Topi  2008  PieKu  08A233  25 m       
11  Tarvainen Roni  2006  KuUS  06A854  25 m       
12  Mättö Kaapo  2006  KuUS  06A847  25 m       
12 - 99 v 
Timonen Jonni  2000  JoUS  00B198  50 m  37.49  35.99   
Hämäläinen Ville  2002  KuUS  02A842  50 m  37.52  36.02   
Mikkonen Toni  1998  SUS  98B242  25 m  36.05  36.05   
Heikkinen Johannes  2001  JoUS  01A695  25 m  39.53  39.53   
Evans Benjamin  2003  SCV  03B017  25 m  40.04  40.04   
Paasonen Aaro  2004  IU  04A420  25 m  41.55  41.55   
Sidoroff Jeremia  2001  JoUS  01A832  25 m  43.07  43.07   
Riekki Frans  2005  JoUS  05A475  25 m  43.23  43.23   
Markkanen Eemil  2004  PieKu  04A523  25 m  48.06  48.06   
10  Kultala Janne  2005  KuUS  05A995  50 m  50.90  49.40   
11  Taivainen Eetu  2002  JoUS  02B233  25 m  52.41  52.41   
12  Salonen Onni  2005  SCV  05B094  25 m  54.76  54.76   
13  Tolvanen Emil  2003  KuUS  03B257  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  19 lokakuu 2017 
Lisenssinhaltija: Kuopion Uimaseura  Tulostusaika  16:30 
 
15_S
Laji 15, 200m Selkäuinti Naiset 
 
Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
0 v ja vanhemmat 
Kolehmainen Iida-lotta  2002  KuUS  02A804  25 m  2:49.64  2:49.64   
Kankkunen Ella  2003  KuUS  03A693  25 m  2:52.14  2:52.14   
Evans Lidia  2005  SCV  05A543  25 m  3:02.49  3:02.49   
Kämäräinen Ronja  2004  SCV  04A905  50 m  3:45.02  3:41.02   
Lyytinen Emmi  2004  KuUS  04A810  25 m       
Venäläinen Veera  1995  JoUS  95A717  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  19 lokakuu 2017 
Lisenssinhaltija: Kuopion Uimaseura  Tulostusaika  16:30 
 
16_S
Laji 16, 200m Selkäuinti Miehet 
 
Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
0 v ja vanhemmat 
Hurula Mika  1999  KuUS  99A430  25 m  2:31.28  2:31.28   
Kauppinen Konsta  2005  JoUS  05A260  25 m  3:23.97  3:23.97   
Nupponen Jasper  2004  KuUS  04A826  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  19 lokakuu 2017 
Lisenssinhaltija: Kuopion Uimaseura  Tulostusaika  16:30 
 
17_S
Laji 17, 100m Perhosuinti T-14, N 
 
Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
14 v ja nuoremmat 
Korkalainen Maria  2005  JoUS  05A667  25 m  1:10.27  1:10.27   
Immonen Satu  2003  SCV  03B028  25 m  1:22.67  1:22.67   
Gavrilov Elina  2004  JoUS  04A825  25 m  1:25.98  1:25.98   
Forsell Jenny  2004  KuUS  04A799  25 m  1:27.34  1:27.34   
Pesonen Viivi  2006  JoUS  06A233  25 m  1:41.90  1:41.90   
Piazza Noela Maria  2004  KuUS  04A988  25 m  1:43.87  1:43.87   
Pitkänen Moona  2003  JoUS  03A945  25 m       
15 - 99 v 
Mononen Aino  2001  JoUS  01A089  50 m  1:08.61  1:06.61   
Wegelius Vilhelmiina  2002  JoUS  02A466  25 m  1:09.52  1:09.52   
Raassina Pinja  2002  JoUS  02A845  50 m  1:13.88  1:11.88   
Venäläinen Veera  1995  JoUS  95A717  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  19 lokakuu 2017 
Lisenssinhaltija: Kuopion Uimaseura  Tulostusaika  16:30 
 
18_S
Laji 18, 100m Perhosuinti P-15, M 
 
Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
15 v ja nuoremmat 
Fyhr Alexander  2002  HSS  02A637  25 m  1:10.87  1:10.87   
Vilesov Mikhail  2005  JoUS  05A393  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  19 lokakuu 2017 
Lisenssinhaltija: Kuopion Uimaseura  Tulostusaika  16:30 
 
19_S
Laji 19, 50m Selkäuinti T-10, N 
 
Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
10 v ja nuoremmat 
Hämäläinen Inka  2007  JoUS  07A072  25 m  44.07  44.07   
Vatanen Vilma  2007  JoUS  07A210  25 m  45.24  45.24   
Lätti Neri  2007  JoUS  07A030  50 m  50.39  49.39   
Vesala Aava-kaisla  2008  JoUS  08A161  25 m  52.01  52.01   
Peake Mia  2007  JoUS  07A209  25 m  53.16  53.16   
Jaatinen Sara  2008  JoUS  08A144  25 m  53.16  53.16   
Hukka Emilia  2008  JoUS  08A386  25 m  53.53  53.53   
Vartiainen Peppi  2008  JoUS  08A248  25 m  54.70  54.70   
Levola Viiu  2008  TaTU  08A023  25 m  55.55  55.55   
10  Burman Nicola  2008  JoUS  08A133  25 m  56.29  56.29   
11  Pölönen Oona  2009  JoUS  09A087  25 m  1:00.20  1:00.20   
12  Kaksonen Roosa  2007  JoUS  07A493  25 m  1:02.54  1:02.54   
13  Niidusaar Renata  2009  JoUS  09A116  25 m  1:02.65  1:02.65   
14  Behm Enni  2007  JoUS  07A461  25 m  1:10.59  1:10.59   
15  Lätti Lumia  2010  JoUS  10A022  25 m       
16  Tukiainen Milla  2007  JoUS  07A628  25 m       
17  Koskivirta Minni  2009  JoUS  09A174  25 m       
18  Puhakka Anni  2008  JoUS  08A211  25 m       
19  Mielonen Venla  2008  JoUS  08A367  25 m       
11 - 99 v 
Parviainen Oona  2002  JoUS  02A431  25 m  36.41  36.41   
Saranpää Iiris  2002  JoUS  02A912  50 m  44.55  43.55   
Lätti Merete  2006  JoUS  06A125  25 m  44.87  44.87   
Takkunen Jessica  2006  JoUS  06A653  25 m  45.18  45.18   
Tarkkonen Katariina  2002  JoUS  02B235  25 m  45.49  45.49   
Laaksola Mikaela  2004  SCV  04A880  50 m  46.55  45.55   
Klemetti Milla  2006  SCV  06A609  50 m  47.12  46.12   
Jumppanen Nelli  2006  JoUS  06A477  25 m  46.75  46.75   
Saranpää Julia  2006  JoUS  06A552  25 m  48.05  48.05   
10  Hallikainen Viivi  2006  KuUS  06A869  25 m  55.54  55.54   
11  Kuuramaa Inkeri  2006  JoUS  06A501  25 m  57.01  57.01   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  19 lokakuu 2017 
Lisenssinhaltija: Kuopion Uimaseura  Tulostusaika  16:30 
 
20_S
Laji 20, 50m Selkäuinti P-11, M 
 
Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
11 v ja nuoremmat 
Kerkkänen Nuutti  2007  JoUS  07A200  25 m  44.99  44.99   
Sivonen Veikka  2006  JoUS  06A478  25 m  49.22  49.22   
Saarinen Jesse  2006  JoUS  06A463  25 m  49.34  49.34   
Koppinen Antto  2006  JoUS  06A756  25 m  52.31  52.31   
Nevalainen Nicholas  2008  JoUS  08A424  25 m       
Lopatin Anton  2008  JoUS  08A406  25 m       
12 - 99 v 
Forsell Joona  2002  KuUS  02A932  50 m  31.96  30.96   
Turunen Teemu  2002  KuUS  02A747  25 m  31.38  31.38   
Evans Benjamin  2003  SCV  03B017  50 m  35.97  34.97   
Shadrin Arsenij  2003  JoUS  03A929  50 m  37.09  36.09   
Paukkonen Julius  2002  KuUS  02A936  50 m  37.85  36.85   
Hämäläinen Aleksi  2004  JoUS  04A525  25 m  40.33  40.33   
Kauppinen Konsta  2005  JoUS  05A260  25 m  41.09  41.09   
Vattulainen Santeri  2005  JoUS  05B032  50 m  45.82  44.82   
Leppänen Veeti  2002  JoUS  02A638  25 m  46.09  46.09   
10  Salonen Onni  2005  SCV  05B094  25 m  54.78  54.78   
11  Istomin Aleksandr  2004  KuUS  04A415  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  19 lokakuu 2017 
Lisenssinhaltija: Kuopion Uimaseura  Tulostusaika  16:30 
 
21_S
Laji 21, 200m Rintauinti Naiset 
 
Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
0 v ja vanhemmat 
Partinen Pinja  1999  JoUS  99B125  25 m  2:52.39  2:52.39   
Evans Lidia  2005  SCV  05A543  25 m  3:25.97  3:25.97   
Laaksola Mikaela  2004  SCV  04A880  25 m  3:35.95  3:35.95   
Pietiäinen Mitra  2004  JoUS  04A567  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  19 lokakuu 2017 
Lisenssinhaltija: Kuopion Uimaseura  Tulostusaika  16:30 
 
22_S
Laji 22, 200m Rintauinti Miehet 
 
Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
0 v ja vanhemmat 
Pihlajamäki Ohto  2001  KuUS  01A675  25 m  2:36.81  2:36.81   
Hurula Mika  1999  KuUS  99A430  25 m       
Mikkonen Otto  2003  JoUS  03A190  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  19 lokakuu 2017 
Lisenssinhaltija: Kuopion Uimaseura  Tulostusaika  16:30 
 
23_S
Laji 23, 100m Selkäuinti T-12,14,N 
 
Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
12 v ja nuoremmat 
Evans Lidia  2005  SCV  05A543  25 m  1:26.55  1:26.55   
Ergüner Esra  2007  JoUS  07A077  50 m  1:37.98  1:35.98   
Pesonen Viivi  2006  JoUS  06A233  50 m  1:46.89  1:44.89   
Mättö Pihla  2005  KuUS  05A904  25 m  1:50.09  1:50.09   
Istomina Emilia  2007  KuUS  07A616  25 m       
Parviainen Anri  2008  JoUS  08A080  25 m       
Saranpää Julia  2006  JoUS  06A552  25 m       
Kärnä Noora  2005  KuUS  05B026  25 m       
Toppinen Sanni  2005  KuUS  05A907  25 m       
10  Vepsäläinen Vilma  2006  KuUS  06A683  25 m       
11  Riekki Eevi  2007  JoUS  07A276  25 m       
13 - 14 v 
Immonen Satu  2003  SCV  03B028  25 m  1:17.57  1:17.57   
Kerkkänen Meeri  2004  JoUS  04A520  25 m  1:27.84  1:27.84   
Pitkänen Moona  2003  JoUS  03A945  25 m  1:35.41  1:35.41   
Käyhkö Sandra  2004  JoUS  04B125  50 m  1:39.99  1:37.99   
Väli-Tainio Nea-noora Hannele  2004  KuUS  04B148  25 m  2:01.93  2:01.93   
15 - 99 v 
Eiserbeck Ruusa  2001  JoUS  01A283  25 m  1:11.38  1:11.38   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  19 lokakuu 2017 
Lisenssinhaltija: Kuopion Uimaseura  Tulostusaika  16:30 
 
24_S
Laji 24, 100m Selkäuinti P-13,15,M 
 
Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
13 v ja nuoremmat 
Paukkonen Joel  2004  KuUS  04A383  25 m  1:25.90  1:25.90   
Kauppinen Konsta  2005  JoUS  05A260  25 m  1:28.83  1:28.83   
Riekki Frans  2005  JoUS  05A475  50 m  1:38.26  1:36.26   
Puhakka Viljami  2005  JoUS  05A231  50 m  1:49.60  1:47.60   
Sivonen Veikka  2006  JoUS  06A478  25 m  1:52.24  1:52.24   
Kerkkänen Nuutti  2007  JoUS  07A200  25 m  1:56.24  1:56.24   
Kultala Janne  2005  KuUS  05A995  25 m       
Saarelainen Petteri  2006  JoUS  06A614  25 m       
Saarinen Jesse  2006  JoUS  06A463  25 m       
10  Partinen Topias  2007  JoUS  07A119  25 m       
11  Karttunen Aatos  2006  KuUS  06A806  25 m       
12  Vattulainen Santeri  2005  JoUS  05B032  25 m       
13  Lehtimäki Onni  2006  KuUS  06A760  25 m       
14  Oksanen Jimi  2005  KuUS  05A911  25 m       
15  Pesonen Niklas  2006  KuUS  06A775  25 m       
16  Pitkänen Pyry  2004  KuUS  04B230  25 m       
17  Juvonen Lauri  2007  KuUS  07A470  25 m       
14 - 15 v 
Hämäläinen Ville  2002  KuUS  02A842  50 m  1:14.51  1:12.51   
Evans Benjamin  2003  SCV  03B017  25 m  1:14.36  1:14.36   
Tolvanen Emil  2003  KuUS  03B257  25 m       
16 - 99 v 
Heikkinen Johannes  2001  JoUS  01A695  25 m  1:22.32  1:22.32   
Tuhkanen Kalle  1981  JoUS  81A027  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  19 lokakuu 2017 
Lisenssinhaltija: Kuopion Uimaseura  Tulostusaika  16:30 
 
25_S
Laji 25, 50m Vapaauinti T-10, N 
 
Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
10 v ja nuoremmat 
Ergüner Esra  2007  JoUS  07A077  50 m  34.94  33.94   
Vatanen Vilma  2007  JoUS  07A210  25 m  35.22  35.22   
Hämäläinen Inka  2007  JoUS  07A072  25 m  37.50  37.50   
Parviainen Anri  2008  JoUS  08A080  25 m  37.93  37.93   
Riekki Eevi  2007  JoUS  07A276  25 m  38.44  38.44   
Viinisalo Iita  2007  JoUS  07A357  25 m  39.24  39.24   
Peake Mia  2007  JoUS  07A209  50 m  43.10  42.10   
Piirainen Senni  2007  JoUS  07A334  25 m  43.36  43.36   
Jaatinen Sara  2008  JoUS  08A144  50 m  44.44  43.44   
10  Törhönen Minea  2007  KuUS  07A552  25 m  44.07  44.07   
11  Vartiainen Peppi  2008  JoUS  08A248  25 m  44.44  44.44   
12  Määttä Ella  2008  JoUS  08A168  25 m  46.35  46.35   
13  Tissari Leena  2008  KuUS  08A345  25 m  46.70  46.70   
14  Vesala Aava-kaisla  2008  JoUS  08A161  25 m  46.98  46.98   
15  Soininen Sofia  2007  JoUS  07A313  25 m  47.21  47.21   
16  Karvinen Aino  2008  JoUS  08A291  25 m  49.72  49.72   
17  Hukka Emilia  2008  JoUS  08A386  25 m  52.58  52.58   
18  Puhakka Anni  2008  JoUS  08A211  25 m  55.46  55.46   
19  Pölönen Oona  2009  JoUS  09A087  25 m  55.89  55.89   
20  Koskivirta Minni  2009  JoUS  09A174  25 m  57.42  57.42   
21  Mielonen Venla  2008  JoUS  08A367  25 m  57.83  57.83   
22  Tukiainen Milla  2007  JoUS  07A628  25 m  1:00.54  1:00.54   
23  Soininen Silja  2009  JoUS  09A148  25 m  1:01.51  1:01.51   
24  Behm Enni  2007  JoUS  07A461  25 m  1:01.86  1:01.86   
25  Lätti Lumia  2010  JoUS  10A022  25 m  1:02.33  1:02.33   
26  Vatanen Miina  2009  JoUS  09A120  25 m  1:08.68  1:08.68   
27  Sidorenko Antonina  2008  JoUS  08A414  25 m  1:13.80  1:13.80   
28  Romppanen Aino  2009  JoUS  09A176  25 m  1:14.00  1:14.00   
29  Tähkäpää Pihla  2010  JoUS  10A024  25 m  1:16.00  1:16.00   
30  Hirvonen Ida  2009  JoUS  09A131  25 m  1:23.15  1:23.15   
11 - 99 v 
Mononen Aino  2001  JoUS  01A089  50 m  28.88  27.88   
Hurskainen Miia  1992  ÅSK  92A228  50 m  28.99  27.99   
Raassina Pinja  2002  JoUS  02A845  50 m  29.40  28.40   
Wegelius Vilhelmiina  2002  JoUS  02A466  50 m  29.72  28.72   
Gavrilov Elina  2004  JoUS  04A825  25 m  29.70  29.70   
Korkalainen Maria  2005  JoUS  05A667  25 m  29.88  29.88   
Räsänen Lotta  2003  KuUS  03A966  25 m  29.93  29.93   
Parviainen Oona  2002  JoUS  02A431  50 m  31.25  30.25   
Kokolahti Anni  2001  KuUS  01B023  25 m  30.33  30.33   
10  Lyytinen Emmi  2004  KuUS  04A810  50 m  31.66  30.66   
11  Kankkunen Ella  2003  KuUS  03A693  25 m  30.75  30.75   
12  Kolehmainen Iida-lotta  2002  KuUS  02A804  25 m  31.93  31.93   
13  Laaksola Mikaela  2004  SCV  04A880  25 m  33.14  33.14   
14  Kosonen Sarlotta  2003  SUS  03B200  25 m  33.38  33.38   
15  Pietiäinen Mitra  2004  JoUS  04A567  50 m  34.61  33.61   
16  Evans Lidia  2005  SCV  05A543  50 m  34.90  33.90   
17  Kämäräinen Ronja  2004  SCV  04A905  25 m  34.00  34.00   
18  Saranpää Iiris  2002  JoUS  02A912  25 m  34.99  34.99   
19  Lätti Merete  2006  JoUS  06A125  25 m  35.93  35.93   
20  Staufenbiel Senja  2001  SUS  01B381  25 m  36.07  36.07   
21  Vepsäläinen Vilma  2006  KuUS  06A683  25 m  36.23  36.23   
22  Jumppanen Nelli  2006  JoUS  06A477  25 m  36.73  36.73   
23  Klemetti Milla  2006  SCV  06A609  25 m  39.32  39.32   
24  Väli-Tainio Nea-noora Hannele  2004  KuUS  04B148  25 m  41.64  41.64   
25  Saranpää Julia  2006  JoUS  06A552  25 m  41.68  41.68   
26  Käyhkö Sandra  2004  JoUS  04B125  25 m  42.03  42.03   
27  Kärnä Noora  2005  KuUS  05B026  25 m  42.29  42.29   
28  Hallikainen Viivi  2006  KuUS  06A869  25 m  45.01  45.01   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  19 lokakuu 2017 
Lisenssinhaltija: Kuopion Uimaseura  Tulostusaika  16:30 
 
26_S
Laji 26, 50m Vapaauinti P-11, M 
 
Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
11 v ja nuoremmat 
Karttunen Aatos  2006  KuUS  06A806  25 m  38.69  38.69   
Rissanen Topi  2008  PieKu  08A233  25 m  39.93  39.93   
Ranz Uuri  2006  KuUS  06A843  25 m  42.78  42.78   
Koppinen Antto  2006  JoUS  06A756  25 m  45.60  45.60   
Saarelainen Petteri  2006  JoUS  06A614  25 m  45.64  45.64   
Voutilainen Lauri  2006  PieKu  06A924  25 m  47.19  47.19   
Tuhkanen Jeremias  2008  JoUS  08A359  25 m  49.78  49.78   
Mättö Kaapo  2006  KuUS  06A847  25 m  50.49  50.49   
Lopatin Anton  2008  JoUS  08A406  25 m  50.59  50.59   
10  Vallius Akseli  2007  JoUS  07A550  25 m  58.95  58.95   
11  Tuhkanen Marlo  2010  JoUS  10A029  25 m  1:01.24  1:01.24   
12  Niemi Ossi  2007  JoUS  07A659  25 m  1:07.32  1:07.32   
13  Tarvainen Roni  2006  KuUS  06A854  25 m       
14  Nevalainen Nicholas  2008  JoUS  08A424  25 m       
12 - 99 v 
Luukkonen Ville  1998  VarU  98B247  25 m  26.10  26.10   
Pihlajamäki Ohto  2001  KuUS  01A675  25 m  26.14  26.14   
Forsell Joona  2002  KuUS  02A932  50 m  27.63  26.63   
Mikkonen Toni  1998  SUS  98B242  50 m  28.94  27.94   
Hiltunen Väinö  2001  JoUS  01A654  25 m  27.96  27.96   
Luukinen Miikka  1999  VarU  99A805  25 m  28.69  28.69   
Evans Benjamin  2003  SCV  03B017  25 m  28.88  28.88   
Myyry Topi  2003  JoUS  03A886  25 m  29.19  29.19   
Mikkonen Otto  2003  JoUS  03A190  25 m  29.35  29.35   
10  Sidoroff Jeremia  2001  JoUS  01A832  25 m  30.49  30.49   
11  Hämäläinen Aleksi  2004  JoUS  04A525  25 m  30.74  30.74   
12  Palviainen Veeti  2005  IU  05A171  25 m  31.22  31.22   
13  Istomin Aleksandr  2004  KuUS  04A415  25 m  31.39  31.39   
14  Paasonen Aaro  2004  IU  04A420  25 m  31.62  31.62   
15  Leppänen Veeti  2002  JoUS  02A638  25 m  32.46  32.46   
16  Vilesov Mikhail  2005  JoUS  05A393  25 m  32.91  32.91   
17  Markkanen Eemil  2004  PieKu  04A523  50 m  34.29  33.29   
18  Eronen Roope  2004  PieKu  04A964  50 m  34.30  33.30   
19  Salonen Onni  2005  SCV  05B094  25 m  41.13  41.13   
20  Oksanen Jimi  2005  KuUS  05A911  25 m  41.71  41.71   
21  Pitkänen Pyry  2004  KuUS  04B230  25 m  45.03  45.03   
22  Belonin Alexey  2002  SUS  02B300  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  19 lokakuu 2017 
Lisenssinhaltija: Kuopion Uimaseura  Tulostusaika  16:30 
 
27_S
Laji 27, 200m Vapaauinti Naiset 
 
Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
0 v ja vanhemmat 
Moilanen Melinda  2000  JoUS  00B066  50 m  2:18.75  2:14.75   
Eiserbeck Ruusa  2001  JoUS  01A283  25 m  2:33.19  2:33.19   
Kämäräinen Ronja  2004  SCV  04A905  25 m  2:33.46  2:33.46   
Immonen Satu  2003  SCV  03B028  25 m  2:34.84  2:34.84   
Laaksola Mikaela  2004  SCV  04A880  25 m  2:41.00  2:41.00   
Laine Tanja  1986  KuUS  86A165  50 m  2:53.28  2:49.28   
Forsell Jenny  2004  KuUS  04A799  25 m  3:06.12  3:06.12   
Piazza Noela Maria  2004  KuUS  04A988  50 m  3:17.76  3:17.76   
Lätti Neri  2007  JoUS  07A030  25 m  3:39.36  3:39.36   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  19 lokakuu 2017 
Lisenssinhaltija: Kuopion Uimaseura  Tulostusaika  16:30 
 
28_S
Laji 28, 200m Vapaauinti Miehet 
 
Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
0 v ja vanhemmat 
Evans Benjamin  2003  SCV  03B017  25 m  2:16.88  2:16.88   
Sidoroff Jeremia  2001  JoUS  01A832  25 m  2:21.24  2:21.24   
Paukkonen Julius  2002  KuUS  02A936  50 m  2:28.85  2:24.85   
Taivainen Eetu  2002  JoUS  02B233  25 m  2:47.95  2:47.95   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  19 lokakuu 2017 
Lisenssinhaltija: Kuopion Uimaseura  Tulostusaika  16:30 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner