Program för Fjärran Höjderspelen 2017
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 7
|
Tävling |
Fjärran Höjder Spelen |
|
Utskriftsdatum |
07 oktober 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Gävle |
|
Utskriftstid |
09:14 |
|
|
Arrangör |
Gävle SS |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
07 oktober 2017 |
|
|
|
|
Gren 7, 400m Frisim Damer |
Finaler (4) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
429 |
3 |
Lisa Holfve |
2005 |
AR9605 |
GÄVLE SS |
|
25m |
|
528 |
4 |
Stella Karlsson |
2006 |
AD9406 |
ÖSTERBY SS |
|
25m |
|
463 |
5 |
Agnes Edvinsson |
2006 |
AP5606 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
446 |
2 |
Hanna Stolt |
2004 |
BB8804 |
GÄVLE SS |
|
25m |
|
382 |
3 |
Anna Falk |
2001 |
BN9401 |
BORLÄNGE |
|
25m |
5:50.39 |
403 |
4 |
Ellen Lundin |
2005 |
AB5405 |
FALUN |
|
25m |
5:36.40 |
527 |
5 |
Moa Kvarnlöf |
2004 |
BA7404 |
SANDVIKEN |
|
25m |
5:47.15 |
377 |
6 |
Emelie Nordqvist |
2003 |
BX8203 |
BOLLNÄS SS |
|
25m |
5:51.59 |
430 |
7 |
Iza Johansson |
2005 |
|
GÄVLE SS |
|
25m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
405 |
1 |
Ida Ullstrand |
2001 |
BG8601 |
FALUN |
|
25m |
5:29.70 |
516 |
2 |
Maja Nilsson |
2003 |
BF4203 |
GÄVLE SS |
|
25m |
5:24.05 |
485 |
3 |
Anna Jönsson |
2003 |
BC5203 |
SANDVIKEN |
|
25m |
5:16.04 |
498 |
4 |
Victoria Flyman |
2003 |
AE9203 |
SÖDERHAMN |
|
25m |
5:01.59 |
496 |
5 |
Filippa Eklund |
2004 |
AS6204 |
SÖDERHAMN |
|
25m |
5:14.14 |
398 |
6 |
Tuva Hjemli |
2005 |
AN8805 |
FALUN |
|
50m |
5:21.64 |
443 |
7 |
Juni Rogström |
2004 |
BN5204 |
GÄVLE SS |
|
25m |
5:24.62 |
453 |
8 |
Alina Umbaeva |
2005 |
AG4605 |
GÄVLE SS |
|
25m |
5:33.10 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
399 |
1 |
Amanda Jobs |
2003 |
AK0203 |
FALUN |
|
25m |
5:00.21 |
392 |
2 |
Nelly Antlöv |
2002 |
AB3202 |
FALUN |
|
25m |
4:55.15 |
421 |
3 |
Clara Florén |
2002 |
AL6202 |
GÄVLE SS |
|
25m |
4:46.40 |
495 |
4 |
Elsa Bergh |
2002 |
AG7202 |
SÖDERHAMN |
|
25m |
4:37.60 |
514 |
5 |
Emma Widen |
1999 |
AL1499 |
ÖSTERBY SS |
|
25m |
4:46.04 |
385 |
6 |
Emma Larsson |
2002 |
AY0602 |
BORLÄNGE |
|
25m |
4:51.48 |
494 |
7 |
Clara Bergh |
2004 |
AD0404 |
SÖDERHAMN |
|
25m |
4:58.28 |
449 |
8 |
Helmi Swanson |
2004 |
AB6604 |
GÄVLE SS |
|
25m |
5:01.27 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
07 oktober 2017 |
Licensierad till: Gävle Simsällskap |
Utskriftstid |
09:14 |
|