2020-02-20   00:47:32
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma SiWa Aktia Viestit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Sunnuntai

Lähtölista Laji 10
Lähtölista 
 
  Kilpailu  SiWa Aktia Viestit    Tulostuspäivämäärä  22 lokakuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Vantaa    Tulostusaika  10:38   
  Järjestäjä  Simmis Wanda         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  22 lokakuu 2017         
 
 
 
Laji 10, 100m VU T-12, T-15, N  Loppukilpailut (6) 
Erä 1 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
               
Hedda-Liina Honkaniemi  2006  06A915  JUK    25m     
Pinja Hoffren  2006  06A607  SiWa    25m     
Maisa Vartiainen  2008  08A371  JUK    25m     
Venla Hoffren  2009  09A133  SiWa    25m     
               
               

 
Erä 2 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Lotta Jokinen  2009  09A022  SiWa    25m  2:06.36  2:06.36 
Mikaela Heiman  2008  08A056  SiWa    50m  1:47.26  1:45.26 
Emilia Wall  2008  08A060  SiWa    25m  1:42.97  1:42.97 
Lada Belozjorova  2006  06A129  SD    50m  1:28.27  1:26.27 
Camilla Tolvanen  2003  03B266  JUK    25m  1:32.59  1:32.59 
Viia Tossavainen  2007  07A177  SiWa    50m  1:46.89  1:44.89 
Josefina Vainio  2007  07A284  SiWa    25m  1:46.68  1:46.68 
Pihla Ala-Tuori  2005  05B083  TuUS    25m     

 
Erä 3 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Lyydia Leskinen  2005  05A839  NU    50m  1:27.44  1:25.44 
Emma-Lotta Ahola  2005  05A527  JUK    25m  1:23.31  1:23.31 
Maija Nätti  2004  04A480  SiWa    50m  1:24.22  1:22.22 
Jenna Saarinen  2001  01A095  SiWa    25m  1:20.41  1:20.41 
Ada Oila  2005  05A135  Vanders    50m  1:24.12  1:22.12 
               
Laura Saarela  2006  06A748  NU    25m  1:24.93  1:24.93 
Emmi Halonen  2006  06A312  Vanders    50m  1:27.95  1:25.95 

 
Erä 4 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Niini Saxelin  2003  03A918  TuUS    50m  1:22.08  1:20.08 
Emmi Nieminen  2006  06A030  Vanders    50m  1:21.44  1:19.44 
Aino Kuusisto  2006  06A025  NU    50m  1:18.12  1:16.12 
Gabriella Linna  2004  04A224  Vanders    50m  1:17.02  1:15.02 
Lilja Pakaslahti  2002  02A881  Vanders    50m  1:17.87  1:15.87 
Ella Vilenius  2004  04A003  Vanders    50m  1:19.43  1:17.43 
Lea Heinzmann  2004  04A851  SGR    25m  1:20.00  1:20.00 
Venla Varvikko  2005  05A076  SGR    50m  1:22.20  1:20.20 

 
Erä 5 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Elina Syvänne  2004  04A343  TuUS    25m  1:14.05  1:14.05 
Emilia Myllykoski  2003  03B108  SiWa    25m  1:12.93  1:12.93 
Essi Ahvenainen  2005  05A073  Vanders    50m  1:12.90  1:10.90 
Ella Hörkkö  2001  01B185  SiWa    25m  1:10.84  1:10.84 
Oona Lehtola  2003  03A498  TuUS    50m  1:12.87  1:10.87 
Liisa Penttinen  2003  03A389  NumKis    25m  1:12.86  1:12.86 
Päivi Steffen  1971  71A079  SiWa    25m  1:13.35  1:13.35 
Laura Hautamäki  2002  02B079  SiWa    50m  1:16.39  1:14.39 

 
Erä 6 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Anna Retva  2003  03A511  TuUS    25m  1:07.11  1:07.11 
Karla Tiainen  2005  05A246  SiWa    50m  1:06.29  1:04.29 
Joanna Kekkonen  2000  00A585  La-Ka    25m  1:03.46  1:03.46 
               
Linda Wallenius  1999  99A285  SalU    25m  1:02.89  1:02.89 
Juulia Käräjämies  2003  03A037  NumKis    25m  1:04.26  1:04.26 
Noora Kanerva  2000  00A317  SiWa    50m  1:07.31  1:05.31 
Julie Nikkilä  2003  03A256  Vanders    50m  1:10.30  1:08.30 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  22 lokakuu 2017 
Lisenssinhaltija: Simmis Wanda  Tulostusaika  10:38 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner