2020-01-20   08:44:27
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma SiWa Aktia Viestit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Sunnuntai

Lähtölista Laji 11
Lähtölista 
 
  Kilpailu  SiWa Aktia Viestit    Tulostuspäivämäärä  22 lokakuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Vantaa    Tulostusaika  10:38   
  Järjestäjä  Simmis Wanda         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  22 lokakuu 2017         
 
 
 
Laji 11, 100m VU P-13, P-16, M  Loppukilpailut (5) 
Erä 1 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
               
Ville-Veikko Luomala  2007  07A602  JUK    25m     
Arttu Pajamo  2005  05A423  SiWa    50m  1:47.66  1:45.66 
Antony Tran  2009  09A076  SD    50m  1:55.44  1:53.44 
               
               
               

 
Erä 2 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Juuso Kuusala  2006  06A399  SiWa    25m  1:36.35  1:36.35 
Pravin Perasath  2008  08A109  SiWa    25m  1:31.99  1:31.99 
Matti Alpola  1953  53A019  SiWa    25m  1:30.77  1:30.77 
Mark Kellinsalmi  2007  07A341  SD    50m  1:28.49  1:26.49 
               
Milo Lauronen  2004  04A783  Vanders    25m  1:30.78  1:30.78 
Ishan Malu  2004  04A379  Vanders    25m  1:36.02  1:36.02 
               

 
Erä 3 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Matti Penttinen  2006  06A005  NumKis    50m  1:27.42  1:25.42 
Tommi Myllynen  2004  04A685  NU    25m  1:23.23  1:23.23 
Urho Käkelä  2005  05A042  TuUS    25m  1:18.81  1:18.81 
Eero Asikainen  2004  04A878  TuUS    50m  1:18.20  1:16.20 
Henri Erlund  2003  03A226  HTU    50m  1:18.95  1:16.95 
Aapo Ahlroos  2004  04A285  Vanders    25m  1:21.83  1:21.83 
Miko Mikkola  2004  04A472  SiWa    50m  1:26.91  1:24.91 
Timo Parviainen  2004  04A991  SiWa    50m  1:28.27  1:26.27 

 
Erä 4 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Jenson Lih Shan Li  2002  02A835  HTU    50m  1:15.18  1:13.18 
Veeti Salminen  2004  04A481  SiWa    25m  1:12.31  1:12.31 
Matti Nätti  2004  04A483  SiWa    50m  1:12.84  1:10.84 
Rony Kulju  2004  04A262  SiWa    50m  1:12.29  1:10.29 
Aapo Tuhkanen  2005  05A394  TuUS    50m  1:12.76  1:10.76 
Masih Tantula  2004  04A158  SGR    50m  1:13.28  1:11.28 
Aleksandr Vysotskiy  2006  06A133  SD    50m  1:14.77  1:12.77 
Samuli Surakka  2003  03A836  SiWa    50m  1:18.11  1:16.11 

 
Erä 5 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Joona Lehtonen  2003  03A634  Vanders    25m  1:07.09  1:07.09 
Max Walther  2003  03A799  HTU    50m  1:06.37  1:04.37 
Mio Munsterhjelm  2002  02A609  SGR    50m  1:05.36  1:03.36 
Sami Pakarinen  1992  92A332  SiWa    50m  54.04  52.04 
Tino Kaukonen  2004  04A213  HTU    50m  1:04.42  1:02.42 
Miro Merinen  2003  03A695  SiWa    25m  1:04.32  1:04.32 
Ukko-Pekka Luomala  2004  04A593  JUK    50m  1:08.28  1:06.28 
Konsta Pekkala  2003  03A959  SiWa    25m  1:08.32  1:08.32 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  22 lokakuu 2017 
Lisenssinhaltija: Simmis Wanda  Tulostusaika  10:38 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner