2020-01-20   08:47:12
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma SiWa Aktia Viestit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Sunnuntai

Lähtölista Laji 15
Lähtölista 
 
  Kilpailu  SiWa Aktia Viestit    Tulostuspäivämäärä  22 lokakuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Vantaa    Tulostusaika  10:38   
  Järjestäjä  Simmis Wanda         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  22 lokakuu 2017         
 
 
 
Laji 15, 400m VU T-12, T-15, N  Loppukilpailut (4) 
Erä 1 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Silja Lehtonen  2004  04A582  SiWa    25m     
Peppi Särkelä  2004  04A708  SiWa    25m     
Niini Saxelin  2003  03A918  TuUS    25m     
Aava Merikanto  2004  04B028  SiWa    50m  6:39.81  6:31.81 
               
Sini Aarnivuo  2003  03A755  SiWa    25m     
Vilma Lipponen  2003  03B076  SiWa    25m     
Iris Erten  2003  03A818  SiWa    25m     

 
Erä 2 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Sanni Valtanen  2004  04A527  SiWa    50m  6:18.88  6:10.88 
Saara Seppälä  2005  05A504  NumKis    50m  6:04.48  5:56.48 
Essi Loponen  2004  04A768  SiWa    50m  6:02.90  5:54.90 
Oona Eriksson  2004  04A619  SiWa    50m  5:59.62  5:51.62 
Alma Hörkkö  2005  05A331  SiWa    50m  6:00.55  5:52.55 
Jasmine Errehani  2004  04A780  SiWa    50m  6:03.48  5:55.48 
Roosa Tuomola  2005  05A315  TuUS    50m  6:17.29  6:09.29 
Mandi Lindroos  2004  04A871  SiWa    50m  6:24.00  6:16.00 

 
Erä 3 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Liisa Penttinen  2003  03A389  NumKis    50m  5:45.67  5:37.67 
Aino Kuusisto  2006  06A025  NU    50m  5:43.61  5:35.61 
Meea Juntunen  2005  05A451  TuUS    25m  5:34.45  5:34.45 
Aava Mattila  2003  03A833  SiWa    25m  5:20.58  5:20.58 
Beata Niskanen  2004  04A091  TuUS    25m  5:31.87  5:31.87 
Tatiana Sukhareva  2005  05A131  Vanders    50m  5:43.36  5:35.36 
Milla Strandberg  2005  05A006  Vanders    50m  5:45.17  5:37.17 
Elina Syvänne  2004  04A343  TuUS    50m  5:58.29  5:50.29 

 
Erä 4 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Anna Retva  2003  03A511  TuUS    50m  5:24.48  5:16.48 
Tuisku Grundström  2002  02A014  Vanders    50m  5:04.76  4:56.76 
Noora Kanerva  2000  00A317  SiWa    50m  5:00.04  4:52.04 
Vilma Leppähaara  2005  05A009  NumKis    50m  4:56.73  4:48.73 
Joanna Kekkonen  2000  00A585  La-Ka    25m  4:50.40  4:50.40 
Emilia Sjölund  2002  02A760  SiWa    25m  4:53.49  4:53.49 
Roosa Tuomainen  2005  05A304  SalU    50m  5:11.68  5:03.68 
Siiri Pekkala  2005  05A211  SiWa    50m  5:28.25  5:20.25 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  22 lokakuu 2017 
Lisenssinhaltija: Simmis Wanda  Tulostusaika  10:38 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner