2020-01-26   20:26:45
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma SiWa Aktia Viestit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Sunnuntai

Lähtölista Laji 4
Lähtölista 
 
  Kilpailu  SiWa Aktia Viestit    Tulostuspäivämäärä  22 lokakuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Vantaa    Tulostusaika  10:38   
  Järjestäjä  Simmis Wanda         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  22 lokakuu 2017         
 
 
 
Laji 4, 50m PU T-12, T-15, N  Loppukilpailut (6) 
Erä 1 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Annina Hoffren  1981  81A096  SiWa    25m     
Oona Sarlin  2006  06A111  Vanders    50m  51.67  50.67 
Emilia Wall  2008  08A060  SiWa    25m  48.81  48.81 
Lea Heinzmann  2004  04A851  SGR    25m  50.20  50.20 
Marikki Vuorisalo  2005  05B081  NumKis    25m     
Fineas Mäntykoski  2002  02B289  SiWa    25m     
               

 
Erä 2 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Roosa Tuomola  2005  05A315  TuUS    25m  47.73  47.73 
Mandi Lindroos  2004  04A871  SiWa    50m  47.94  46.94 
Aava Merikanto  2004  04B028  SiWa    50m  45.66  44.66 
Peppi Siurola  2004  04A219  SiWa    50m  45.38  44.38 
               
Liisa Penttinen  2003  03A389  NumKis    50m  46.07  45.07 
Oosa Mattila  2006  06A440  SiWa    50m  48.55  47.55 
               

 
Erä 3 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Niini Saxelin  2003  03A918  TuUS    50m  44.57  43.57 
Lada Belozjorova  2006  06A129  SD    50m  43.35  42.35 
Elina Syvänne  2004  04A343  TuUS    50m  41.76  40.76 
Saara Seppälä  2005  05A504  NumKis    25m  39.22  39.22 
Tatiana Sukhareva  2005  05A131  Vanders    50m  40.70  39.70 
Alisa Hänninen  2003  03B021  JUK    50m  43.31  42.31 
               
Peppi Särkelä  2004  04A708  SiWa    50m  45.25  44.25 

 
Erä 4 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Iiris Virtanen  2004  04A820  SGR    25m  38.83  38.83 
Päivi Steffen  1971  71A079  SiWa    25m  38.53  38.53 
Roona Karola  2004  04A099  TuUS    50m  38.95  37.95 
Meea Juntunen  2005  05A451  TuUS    25m  36.38  36.38 
Lilja Pakaslahti  2002  02A881  Vanders    50m  38.86  37.86 
Ella Pitkäkangas  2003  03A206  Vanders    25m  38.53  38.53 
Wunsen Jämsén  2003  03A924  JUK    25m  38.70  38.70 
Sini Aarnivuo  2003  03A755  SiWa    50m  40.08  39.08 

 
Erä 5 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Oona Lehtola  2003  03A498  TuUS    50m  36.88  35.88 
Peppi-Stiina Ahti  2003  03A921  HäUS    25m  35.23  35.23 
Juulia Käräjämies  2003  03A037  NumKis    25m  34.95  34.95 
Wilma Walther  2001  01A522  HTU    50m  34.76  33.76 
Katariina Kivi  2001  01A988  JUK    25m  34.80  34.80 
Anna Retva  2003  03A511  TuUS    25m  35.16  35.16 
Alma Hörkkö  2005  05A331  SiWa    50m  36.56  35.56 
Henni Havén  2004  04A927  SiWa    25m  35.98  35.98 

 
Erä 6 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Petra Uusikumpu  2001  01A644  SiWa    25m  32.68  32.68 
Joanna Kekkonen  2000  00A585  La-Ka    50m  32.53  31.53 
Mariel Mylly  2001  01B048  JUK    25m  31.18  31.18 
Sara Taskinen  2000  00A711  SiWa    50m  31.47  30.47 
Vera Vartiainen  2002  02A772  JUK    25m  30.90  30.90 
Lotta Linnea Partanen  2001  01A819  NumKis    25m  31.20  31.20 
Aino Paju  2003  03A053  Vanders    50m  32.84  31.84 
Agneta Kallas  2002  02A988  SiWa    50m  33.87  32.87 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  22 lokakuu 2017 
Lisenssinhaltija: Simmis Wanda  Tulostusaika  10:38 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner