Program for SUM-SIM Regionsfinal 2, Falun
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Gren 44, 100m Frisim F 15-16 |
Sponsor: 2XU |
# | ID | Namn | Fdd | Frening | Licens | Bassng | Anmtid | Status |
1 | 269 | Jernstedt Edith | 2002 | VSTERS | AG1202 | 25 m | 58.14 | |
2 | 200 | Bergh Elsa | 2002 | SDERHAMN | AG7202 | 25 m | 1:00.73 | |
3 | 264 | Hellgren Emelie | 2001 | VSTERS | BC5601 | 25 m | 1:01.41 | |
4 | 39 | Gustafsson Frida | 2001 | ESKILSTUNA | AM5401 | 25 m | 1:01.85 | |
5 | 309 | Cullberg Emma | 2002 | SA | BA8202 | 25 m | 1:02.10 | |
6 | 57 | Wennerberg Wilma | 2001 | ESKILSTUNA | AG3201 | 25 m | 1:02.13 | |
7 | 93 | Florn Clara | 2002 | GVLE SS | AL6202 | 25 m | 1:02.25 | |
8 | 265 | Holmberg Julia | 2002 | VSTERS | AE4402 | 25 m | 1:02.39 | |
9 | 14 | Larsson Emma | 2002 | BORLNGE | AY0602 | 25 m | 1:03.26 | |
10 | 332 | hlund Josefine | 2002 | SA | AU5802 | 25 m | 1:03.27 | |
11 | 154 | Trff Michelle | 2002 | KARLSTAD | BE0602 | 25 m | 1:03.74 | |
12 | 349 | Bckstrm Saga | 2002 | STRNGNS | AD9202 | 25 m | 1:03.97 | |
13 | 59 | Wik Tilda | 2001 | ESKILSTUNA | AX5401 | 25 m | 1:04.15 | |
14 | 260 | Engstrm Edith | 2002 | VSTERS | AW7802 | 25 m | 1:04.20 | |
15 | 74 | Sander Hilda | 2002 | FALUN | AE5202 | 25 m | 1:04.39 | |
16 | 252 | Boberg Emilia | 2002 | VSTERS | AV9602 | 25 m | 1:04.40 | |
17 | 65 | Borbos Jessika | 2001 | FALUN | AF2801 | 25 m | 1:04.41 | |
18 | 77 | stling Emmy | 2001 | FALUN | AI8401 | 25 m | 1:04.43 | |
19 | 171 | Lindblom Ida | 2001 | SALA SS | BJ8201 | 25 m | 1:04.51 | |
20 | 226 | Lding Jonna | 2002 | UPSALA S | BE4202 | 50 m | 1:04.62 | |
21 | 131 | Lekberg Sanna | 2001 | KARLSKO SF | AM4201 | 25 m | 1:04.67 | |
22 | 40 | Gustafsson Maja | 2001 | ESKILSTUNA | AM8401 | 25 m | 1:04.71 | |
23 | 339 | Jansson Elsa | 2002 | HK SIM | AB7202 | 25 m | 1:04.91 | |
24 | 126 | Grandelius Saga | 2001 | KARLSKO SF | AE1801 | 25 m | 1:04.96 | |
25 | 44 | Jonsson Walda | 2001 | ESKILSTUNA | AC2601 | 25 m | 1:05.27 | |
26 | 342 | Lundgren Jennie | 2001 | HK SIM | AG2401 | 25 m | 1:05.47 | |
27 | 352 | Widhe Emelie | 2001 | STRNGNS | AN0401 | 25 m | 1:05.49 | |
28 | 217 | Gabot Salma | 2001 | UPSALA S | AN1801 | 25 m | 1:05.73 | |
29 | 346 | Stenman Josefine | 2002 | HK SIM | AR3202 | 50 m | 1:05.76 | |
30 | 134 | Nilsson Elin | 2001 | KARLSKO SF | BU9401 | 25 m | 1:05.88 | |
31 | 56 | Thorsn Matilda | 2001 | ESKILSTUNA | BF0801 | 25 m | 1:06.61 | |
32 | 204 | Jernberg Lovis | 2002 | SDERHAMN | BC7402 | 25 m | 1:06.80 | |
33 | 255 | Bvens Sofia | 2002 | VSTERS | AD9802 | 25 m | 1:06.85 | |
34 | 322 | Mnsson Julia | 2002 | SA | BL9202 | 25 m | 1:06.87 | |
35 | 33 | Ahnlund Cecilia | 2001 | ESKILSTUNA | BC9401 | 25 m | 1:06.89 | |
36 | 344 | Sebelius Emma | 2002 | HK SIM | AN7402 | 25 m | 1:07.54 | RES |
37 | 122 | Andersson Stina | 2002 | KARLSKO SF | AG2202 | 25 m | 1:07.68 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 12 november 2017 |
Licensierad till: Falu Simsllskap | Utskriftstid | 13:44 |