Program för Sparbanken Rekarne Simcup 2017
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Gren 21, 400m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 285 | Teglöf Isabel | 2003 | SÖDERTÄLJE | AZ3203 | 25 m | 4:41.39 | |
2 | 120 | Rantanen Ronja | 1999 | FALUN | AH0899 | 25 m | 4:43.19 | |
3 | 56 | Lindoff Katarina | 2000 | ESKILSTUNA | AY7800 | 25 m | 4:44.76 | |
4 | 262 | Arnou Solène | 2000 | SÖDERTÄLJE | AX4600 | 25 m | 4:45.92 | |
5 | 81 | Wennerberg Wilma | 2001 | ESKILSTUNA | AG3201 | 25 m | 4:48.63 | |
6 | 324 | Engström Edith | 2002 | VÄSTERÅS | AW7802 | 25 m | 4:49.89 | |
7 | 115 | Jobs Amanda | 2003 | FALUN | AK0203 | 25 m | 4:52.88 | |
8 | 86 | Wik Tilda | 2001 | ESKILSTUNA | AX5401 | 25 m | 4:52.92 | |
9 | 472 | Widhe Emelie | 2001 | STRÄNGNÄS | AN0401 | 25 m | 4:53.07 | |
10 | 49 | Kullman Amanda | 2000 | ESKILSTUNA | AN3400 | 25 m | 4:55.21 | |
11 | 306 | Hermansson Vera | 2003 | UPSALA S | AY1603 | 25 m | 4:56.51 | |
12 | 428 | Lundgren Jennie | 2001 | HK SIM | AG2401 | 25 m | 4:59.29 | |
13 | 286 | Teljstedt Linnéa | 2003 | SÖDERTÄLJE | AZ6203 | 25 m | 5:01.15 | |
14 | 234 | Boij Du Rietz Thea | 2002 | SALTSJÖB | AC9602 | 25 m | 5:05.50 | |
15 | 153 | Lejonqvist Elina | 2004 | JÄRFÄLLA S | AA3804 | 25 m | 5:06.73 | |
16 | 29 | Eklind Tilde | 1999 | ESKILSTUNA | BH1699 | 25 m | 5:08.45 | |
17 | 151 | Hertegren Louise | 2004 | JÄRFÄLLA S | AD0604 | 25 m | 5:09.69 | |
18 | 13 | Budden Alicia | 2004 | BÅLSTA SK | AA5404 | 25 m | 5:10.39 | |
19 | 468 | Staaf Elsa | 2003 | STRÄNGNÄS | AV2203 | 25 m | 5:12.06 | |
20 | 150 | Halfar Olivia | 2005 | JÄRFÄLLA S | AJ4205 | 25 m | 5:13.19 | |
21 | 323 | Engström Astrid | 2004 | VÄSTERÅS | AK0604 | 25 m | 5:14.12 | |
22 | 216 | Königsson Lovisa | 2002 | SALA SS | BM5602 | 25 m | 5:14.89 | |
23 | 113 | Hjemli Tuva | 2005 | FALUN | AN8805 | 25 m | 5:15.83 | |
24 | 118 | Lundin Ellen | 2005 | FALUN | AB5405 | 25 m | 5:16.27 | |
25 | 34 | Gustafsson Maja | 2001 | ESKILSTUNA | AM8401 | 50 m | 5:17.32 | |
26 | 44 | Jungstedt Matilda | 2001 | ESKILSTUNA | AY5401 | 25 m | 5:18.26 | |
27 | 155 | Mattila Linnea | 2003 | JÄRFÄLLA S | BH1203 | 25 m | 5:19.12 | |
28 | 276 | Mardo Jennifer | 2005 | SÖDERTÄLJE | AW1405 | 25 m | 5:19.93 | |
29 | 430 | Nabi Pour Awaz | 2000 | HK SIM | BE3800 | 25 m | 5:20.22 | |
30 | 265 | Blomberg Angelica | 2002 | SÖDERTÄLJE | AD8802 | 25 m | 5:23.08 | |
31 | 21 | Bengtsson Madeleine | 2005 | ESKILSTUNA | AK9205 | 25 m | 5:23.92 | |
32 | 149 | Göthberg Felicia | 2004 | JÄRFÄLLA S | AW4204 | 25 m | 5:23.94 | |
33 | 301 | Bergqvist Linnea | 2003 | UPSALA S | AT0203 | 50 m | 5:26.61 | |
34 | 432 | Pettersson Wilma | 2004 | HK SIM | BD4804 | 25 m | 5:29.17 | |
35 | 156 | Wensmark Amanda | 2005 | JÄRFÄLLA S | AJ2405 | 25 m | 5:32.56 | |
36 | 148 | Granberg Felicia | 2002 | JÄRFÄLLA S | AT3602 | 25 m | 5:33.12 | |
37 | 475 | Dellmark Sophie | 2001 | ÄLVSJÖ SF | AO8801 | 25 m | 5:33.16 | EFT |
38 | 288 | Vinger Lisa | 2003 | SÖDERTÄLJE | AZ8203 | 25 m | 5:34.73 | |
39 | 193 | Larsson Emilia | 2004 | KÖPINGS SS | AS2404 | 25 m | 5:36.68 | |
40 | 220 | Lithell Anna | 2001 | SALA SS | BD4201 | 25 m | 5:37.41 | |
41 | 119 | Nyberg Anna | 2003 | FALUN | AP5603 | 25 m | 5:42.97 | |
42 | 152 | Jägerskog Boel | 2005 | JÄRFÄLLA S | AJ7205 | 25 m | 5:44.18 | |
43 | 169 | Nyberg Maja | 2004 | KARLSKO SF | BM9804 | 25 m | 5:44.18 | |
44 | 471 | Westman Lovis | 2003 | STRÄNGNÄS | BA1403 | 25 m | 5:47.12 | |
45 | 278 | Porling Evelina | 2002 | SÖDERTÄLJE | BH9202 | 25 m | 5:47.43 | |
46 | 361 | Wolfbrandt Ebba | 2003 | VÄSTERÅS | AQ5603 | 25 m | 5:47.74 | |
47 | 390 | Holgersson Eliasson Smilla | 2003 | ÖSA | AQ9803 | 25 m | 5:47.99 | |
48 | 397 | Metzsch Sandra | 1999 | ÖSA | BL1899 | 25 m | 5:49.81 | |
49 | 350 | Schankin_Lembke Astrid | 2004 | VÄSTERÅS | AP5604 | 25 m | 5:54.92 | |
50 | 287 | Tossavainen Sofia | 2005 | SÖDERTÄLJE | AJ2805 | 25 m | 5:56.38 | |
51 | 245 | Palmborg Britta | 2005 | SALTSJÖB | AQ7805 | 25 m | 6:10.74 | |
52 | 389 | Hagelvik Ella | 2004 | ÖSA | BN3804 | 25 m | 6:11.82 | |
53 | 377 | Bylin Elsa | 2002 | ÖSA | BW4202 | 50 m | 6:12.21 | |
54 | 72 | Roos Ellen | 2005 | ESKILSTUNA | AF1605 | 25 m | 6:14.84 | |
55 | 53 | Larsen Ronja | 2006 | ESKILSTUNA | BB2406 | 25 m | 6:16.16 | |
56 | 284 | Teglöf Emilia | 2005 | SÖDERTÄLJE | AQ3205 | 25 m | 6:23.17 | |
57 | 387 | Gacic Anesa | 2002 | ÖSA | BK4202 | 25 m | 6:29.43 | |
58 | 372 | Andersson Linnea | 2004 | ÖSA | BN0804 | 50 m | 6:36.18 | |
59 | 426 | Larsson Evelina | 2002 | HK SIM | BA1602 | 25 m | 7:07.88 | |
60 | 7 | Nordström-Renlund Lollobelle | 2005 | BOTK-RÖNN | AZ4205 | 25 m | ||
61 | 8 | Nygren Ida | 2004 | BOTK-RÖNN | BL2404 | 25 m | ||
62 | 261 | Andersson Sara | 2005 | SÖDERTÄLJE | BQ2405 | 25 m | ||
63 | 266 | Englund Alice | 2005 | SÖDERTÄLJE | AS4205 | 25 m | ||
64 | 336 | Larsson Matilda | 2002 | VÄSTERÅS | BX8802 | 25 m | ||
65 | 362 | von der Burg Sarah | 2004 | VÄSTERÅS | AP6604 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 24 november 2017 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb | Utskriftstid | 18:20 |