2020-02-23   15:50:47
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Arena Lyngby Open 2018, Trongården

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

24_S
Løb 24, 100m Brystsvømning Herrer 
Sponsor: Spar Nord 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
Årg. 2003-2004 
103  Ghizzaui Mohammed  2003  VI39  0371AG  25 m  1:10.07   
218  Rought Elias  2003  SLAGELSE  0359AF  25 m  1:10.67   
126  Frederiksen Christoffer W  2003  LYNGBY  0363AG  25 m  1:15.13   
140  Madsen Phillip Niemann  2004  LYNGBY  0447AH  25 m  1:17.95   
75  Cleemann Oscar  2003  HVIDOVRE  0349AH  25 m  1:18.69   
213  Jørgensen Jannik  2004  SLAGELSE  0403AM  25 m  1:18.74   
36  Thinghøjen Oscar  2003  VAT CPH-MK  0357AG  25 m  1:19.55   
211  Andersen Joachim L  2003  SLAGELSE  0385AK  25 m  1:19.88   
134  Jeppesen Kasper Aagaard  2003  LYNGBY  0393AH  25 m  1:21.57   
10  136  Kragh Valdemar Ditlev  2003  LYNGBY  0337AD  25 m  1:21.94   
11  216  Mir Daniel  2003  SLAGELSE  0349AJ  25 m  1:22.04   
12  42  Clausen Oskar  2004  GENTOFTE  0461AQ  25 m  1:24.82   
13  98  Siegumfeldt Oskar Bondo  2004  HVIDOVRE  0417AA  25 m  1:24.95   
14  127  Halck Michael  2004  LYNGBY  0495AD  25 m  1:26.04   
15  Als-Nielsen Simon  2003  FARUM  0383AG  25 m  1:28.85   
16  40  Birn-Bringgaard Valdemar  2004  GENTOFTE  0495AL  25 m  1:34.13   
17  57  Lundsby Frederik Stubbe  2004  GENTOFTE  0417AE  25 m  1:36.20   
18  33  Selivanov Grigory  2004  VAT CPH-MK  0499AO  25 m  1:39.18   
19  199  Pedersen Mikkel Holm  2004  RINGSTED  0489AM  25 m  1:46.46   
20  95  Parkhøi Mathias  2003  HVIDOVRE  0383AD  25 m     
Årg. 2005-2018 
206  Kuipers Domingo  2005  ORCA NL  200501787  25 m  1:20.65   
197  Mølbak Andreas  2006  RINGSTED  0631AI  25 m  1:31.78   
12  Malmolin Andreas Velschow  2005  FARUM  0541AE  25 m  1:33.84   
193  Houmann Zacharias  2006  RINGSTED  0615AG  25 m  1:34.77   
60  Neergaard August Arup  2005  GENTOFTE  0571AB  25 m  1:35.40   
201  Stærmose Jakob  2005  RINGSTED  0583AD  25 m  1:40.69   
61  Nimb Christian  2006  GENTOFTE  0679AH  25 m  1:45.00   
64  Rybak-Andersen Oscar  2005  GENTOFTE  0521AB  25 m  1:46.02   
94  Nybroe Asbjørn  2006  HVIDOVRE  0683AC  25 m  1:46.15   
10  92  Mortensen Magnus Hartmann  2005  HVIDOVRE    25 m  2:14.25   
11  77  Flügge Theo  2006  HVIDOVRE  0649AC  25 m     
12  80  Harmens Marco Gundel  2006  HVIDOVRE  0669AC  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  18 januar 2018 
Licens til Lyngby Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  20:07 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark