Program för Saltis-Cup 2017
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Gren 1, 100m Ryggsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 534 | Gipperth Linnea | 2003 | SALTSJÖB | AA6403 | 25 m | 1:06.14 | |
2 | 530 | Boij Du Rietz Thea | 2002 | SALTSJÖB | AC9602 | 25 m | 1:08.26 | |
3 | 505 | Sandström Rebecca | 2003 | LIDINGÖ SK | AS4803 | 25 m | 1:09.38 | |
4 | 834 | Montes Elvira | 2004 | SS04 | AS3804 | 25 m | 1:10.13 | |
5 | 838 | Nordström Isabel | 2001 | SS04 | BH1801 | 25 m | 1:11.69 | |
6 | 508 | Viberg Cecilia | 2003 | LIDINGÖ SK | AU1603 | 25 m | 1:16.04 | |
7 | 520 | Malmsten Amanda | 2000 | NORRTÄLJE | AT8600 | 25 m | 1:16.22 | |
8 | 571 | Bäckström Elsa | 2004 | SKURU IK | AU3204 | 25 m | 1:16.49 | |
9 | 599 | Östlund Olivia | 2003 | SKURU IK | AZ9203 | 25 m | 1:16.99 | |
10 | 598 | Östlund Felicia | 2002 | SKURU IK | BD6202 | 25 m | 1:17.24 | |
11 | 672 | Arnö Sara | 2004 | TUREBERG | AA1208 | 25 m | 1:18.19 | |
12 | 847 | Voigt Sofia | 2003 | SS04 | BF0803 | 25 m | 1:18.27 | |
13 | 831 | Mitrovic Andrea | 2002 | SS04 | BC7802 | 25 m | 1:18.42 | |
14 | 874 | Wennerstrand Elsa | 2004 | ÄLVSJÖ SF | BL1604 | 25 m | 1:19.37 | |
15 | 577 | Hansson Tora | 2002 | SKURU IK | AW6802 | 25 m | 1:19.78 | |
16 | 863 | Brinne Roos Stella | 2004 | ÄLVSJÖ SF | BG0204 | 25 m | 1:19.86 | |
17 | 492 | Engström Eleonora | 2004 | LIDINGÖ SK | AR9404 | 25 m | 1:20.98 | |
18 | 803 | Berngrim Maja | 2003 | SS04 | BR5403 | 25 m | 1:21.29 | |
19 | 546 | Neuman Filippa | 2004 | SALTSJÖB | AP4204 | 25 m | 1:21.45 | |
20 | 578 | Heintz Felicia | 2004 | SKURU IK | AU8204 | 25 m | 1:21.75 | |
21 | 841 | Rudin Ida | 2001 | SS04 | AO5801 | 25 m | 1:21.83 | |
22 | 518 | Jonsson Linnea | 2002 | NORRTÄLJE | AJ0602 | 25 m | 1:21.93 | |
23 | 572 | Edvinsson Ida | 2004 | SKURU IK | AE0804 | 25 m | 1:21.95 | |
24 | 516 | Carlsson Lina | 2002 | NORRTÄLJE | BU7202 | 25 m | 1:22.01 | |
25 | 550 | Petré Selma | 2002 | SALTSJÖB | AX3202 | 25 m | 1:22.68 | |
26 | 488 | Andersson Amanda | 2003 | LIDINGÖ SK | AS6603 | 25 m | 1:22.87 | |
27 | 716 | Back Paulina | 2000 | TYRESÖ SS | AR4800 | 25 m | 1:22.91 | |
28 | 619 | Bolmstrand Ella | 2004 | SKK | BR5804 | 25 m | 1:22.92 | |
29 | 827 | Long Emilia | 2004 | SS04 | AO0204 | 25 m | 1:23.80 | |
30 | 514 | Albertsen Lina | 2001 | NORRTÄLJE | BN7601 | 25 m | 1:24.67 | |
31 | 503 | Liljeberg Beata | 2003 | LIDINGÖ SK | BV1803 | 25 m | 1:25.01 | |
32 | 590 | Nilsson Frida | 2004 | SKURU IK | BP8604 | 25 m | 1:25.06 | |
33 | 523 | Schöneberg Leah | 2004 | NORRTÄLJE | AR0804 | 25 m | 1:25.60 | |
34 | 772 | Karlsson Fiona | 2004 | ÖSMO SS | AE6404 | 25 m | 1:25.63 | |
35 | 736 | Vicente Amanda | 2003 | TYRESÖ SS | AL5403 | 25 m | 1:26.00 | |
36 | 576 | Furingsten Elin | 2004 | SKURU IK | AT1404 | 25 m | 1:26.11 | |
37 | 738 | Öberg Wilma | 2001 | TYRESÖ SS | BG9201 | 25 m | 1:26.98 | |
38 | 641 | Levin Maya | 2004 | SKK | AN3204 | 25 m | 1:27.13 | |
39 | 700 | Stjernholm Daniella | 2004 | TUREBERG | BG7204 | 25 m | 1:27.24 | |
40 | 640 | Kärvestedt Sara | 2003 | SKK | AO0403 | 25 m | 1:27.93 | |
41 | 491 | Carlberg Hanna | 2003 | LIDINGÖ SK | BF1803 | 25 m | 1:28.03 | |
42 | 767 | Claesson Linn | 2002 | ÖSMO SS | AE6402 | 25 m | 1:28.30 | |
43 | 589 | Nelson Stella | 2004 | SKURU IK | BR4204 | 25 m | 1:29.41 | |
44 | 780 | Marsten Elsa | 2002 | ÖSMO SS | AJ2602 | 25 m | 1:29.93 | |
45 | 522 | Pettersson Tilde | 2004 | NORRTÄLJE | AD9404 | 25 m | 1:30.36 | |
46 | 869 | Manoukian Sylvia | 2002 | ÄLVSJÖ SF | BY6602 | 25 m | 1:32.29 | |
47 | 821 | Klang Fornehed Gabriella | 2003 | SS04 | BO2403 | 25 m | 1:33.33 | |
48 | 678 | Faleij Ella | 2003 | TUREBERG | BI0403 | 25 m | 1:34.74 | |
49 | 861 | Bolander Karolina | 2002 | ÄLVSJÖ SF | BW1202 | 25 m | 1:34.88 | |
50 | 781 | Marsten Tyra | 2004 | ÖSMO SS | AE9404 | 25 m | 1:36.43 | |
51 | 724 | Förborgen Frida | 2004 | TYRESÖ SS | AK9204 | 25 m | 1:37.45 | |
52 | 600 | Östman Nora | 2004 | SKURU IK | BM1604 | 25 m | 1:38.09 | |
53 | 878 | Ridhagen Elma | 2004 | TYRESÖ SS | BS9804 | 25 m | 1:44.37 | |
54 | 859 | Araya Deborah | 2002 | ÄLVSJÖ SF | BU9802 | 25 m | 1:46.61 | |
55 | 553 | Sprawska Zuzanna | 2003 | SALTSJÖB | 25 m | |||
56 | 836 | Muhic Melissa | 2004 | SS04 | BT6404 | 25 m | ||
57 | 896 | Kycyku Kelina | 2004 | LIDINGÖ SK | BZ6604 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 04 november 2017 |
Licensierad till: Saltsjöbadens Idrottsförening | Utskriftstid | 22:00 |