Program för UGP 2 2017-2018, Oskarshamn (samt UGP Extra)
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass 1
Gren 23, 400m Frisim Herrar |
Sponsor: Elajo |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 64 | Henrysson Viktor | 2003 | OSKARSHAMN | AE5303 | 50 m | 4:24.09 | |
2 | 144 | Löfgren Carl | 2003 | BLÅKULLA | AE7303 | 25 m | 4:28.46 | |
3 | 114 | Axandersson Oskar | 2002 | VÄXJÖ SS | AN7502 | 25 m | 4:40.05 | |
4 | 96 | Bäckman Anton | 2003 | VÄRNAMO SS | AD7103 | 25 m | 4:40.87 | |
5 | 41 | Turkowitch Philip | 2003 | KALMAR SS | AY0703 | 25 m | 4:48.65 | |
6 | 70 | Lagström Fabian | 2004 | OSKARSHAMN | AP8504 | 25 m | 4:50.87 | |
7 | 118 | Eriksson Alvin | 2003 | VÄXJÖ SS | AQ3703 | 25 m | 4:51.37 | |
8 | 106 | Ringblom Hugo | 2004 | VÄRNAMO SS | AB2104 | 25 m | 5:06.03 | |
9 | 11 | Fransson Hugo | 2005 | KALMAR SS | AA4105 | 25 m | 5:06.90 | |
10 | 139 | Tidåsen Emanuel | 2002 | VÄXJÖ SS | AQ3702 | 25 m | 5:09.58 | |
11 | 123 | Hjelmberg Anton | 2001 | VÄXJÖ SS | AR1701 | 25 m | 5:10.64 | |
12 | 108 | Skoric Pavle | 2003 | VÄRNAMO SS | AO2503 | 25 m | 5:18.07 | |
13 | 75 | Nyström Jakob | 2003 | OSKARSHAMN | AU0103 | 25 m | 5:18.73 | |
14 | 126 | Hristodor Mircea Gabriel | 2004 | VÄXJÖ SS | AT8904 | 25 m | 5:22.82 | |
15 | 6 | Asplund Elliot | 2003 | KALMAR SS | AR6703 | 25 m | 5:32.76 | |
16 | 124 | Hjelmberg Erik | 2003 | VÄXJÖ SS | AR0103 | 25 m | 5:34.31 | |
17 | 10 | Eriksson Alexander | 2004 | KALMAR SS | AD6504 | 25 m | 5:34.88 | |
18 | 49 | Nagy Levente | 2005 | LJUNGBY SS | AD1105 | 25 m | 5:40.73 | |
19 | 14 | Gunnarsson Jesper | 2004 | KALMAR SS | AJ8104 | 25 m | 5:42.80 | |
20 | 80 | Uhre Isac | 2005 | OSKARSHAMN | AB8505 | 25 m | 5:43.13 | |
21 | 39 | Svensson Rasmus | 2003 | KALMAR SS | AM9303 | 25 m | 5:44.88 | |
22 | 9 | Ericksson Tim | 2002 | KALMAR SS | AZ3502 | 50 m | 5:48.81 | |
23 | 50 | Sagadin Aidan | 2006 | LJUNGBY SS | AA5106 | 25 m | 5:49.10 | |
24 | 138 | Ståhle Theo | 2006 | VÄXJÖ SS | AD0506 | 25 m | 5:53.61 | |
25 | 44 | Bogren-Karlsson William | 2005 | LJUNGBY SS | AA4905 | 25 m | 5:57.58 | |
26 | 7 | Asplund Ludvig | 2003 | KALMAR SS | AR5703 | 25 m | 6:00.73 | |
27 | 128 | Jönsson Mattias | 2006 | VÄXJÖ SS | AI8906 | 25 m | 6:07.22 | |
28 | 12 | Franzén Gustav | 2004 | KALMAR SS | AT1504 | 25 m | 6:13.82 | |
29 | 40 | Theander Simon | 2005 | KALMAR SS | AD9305 | 25 m | 6:14.68 | |
30 | 29 | Mägiste Albin | 2003 | KALMAR SS | AD4903 | 50 m | 6:17.40 | |
31 | 97 | Dorohoncianu Edward | 2002 | VÄRNAMO SS | BA6102 | 25 m | 6:22.21 | |
32 | 125 | Hjelmberg Ludvig | 2006 | VÄXJÖ SS | AC9506 | 25 m | 6:24.97 | |
33 | 107 | Runeqvist Anders | 2005 | VÄRNAMO SS | AI4105 | 25 m | 6:26.53 | |
34 | 8 | Ericksson Linus | 2004 | KALMAR SS | AX0104 | 25 m | ||
35 | 51 | Staberg Vincent | 2006 | LJUNGBY SS | AA4506 | 25 m | ||
36 | 83 | Vukovic Robin | 2005 | OSKARSHAMN | AA0905 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 16 januari 2018 |
Licensierad till: Oskarshamns Simsällskap | Utskriftstid | 20:03 |