Program för Speedo Open 2018
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass 1
Heatlista Gren 8
|
Tävling |
Speedo Open 2018 |
|
Utskriftsdatum |
01 juni 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Göteborg |
|
Utskriftstid |
20:02 |
|
|
Arrangör |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
02 juni 2018 |
|
|
|
|
Gren 8, 200m Frisim Herrar C |
Finaler (4) |
Sponsor: Liseberg |
|
Heat 1 (4) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
531 |
1 |
Filip Carlqvist |
2004 |
AS7104 |
VARBERG |
|
50m |
2:58.27 |
183 |
2 |
Love Nystedt |
2005 |
AK4305 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
2:52.38 |
176 |
3 |
Noah Johansson |
2005 |
AP0705 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
2:50.12 |
54 |
4 |
Emil Storberg |
2004 |
AE8504 |
FALKENBERG |
|
50m |
2:49.85 |
301 |
5 |
Alexander Nilsson |
2005 |
AH6305 |
MASS |
|
50m |
2:49.46 |
218 |
6 |
Isak Andersson |
2004 |
AP4304 |
MASS |
|
50m |
2:49.66 |
505 |
7 |
Anton Olsson |
2004 |
AF2104 |
UDDEVALLA |
|
50m |
2:50.11 |
319 |
8 |
Jonathan Sandblom |
2005 |
AQ5705 |
MASS |
|
50m |
2:52.32 |
419 |
9 |
David Kjellgren |
2004 |
AI4504 |
S 77 |
|
50m |
2:54.23 |
74 |
10 |
Jack Gardiner |
2004 |
AR8904 |
GÖTEBORG |
|
50m |
2:59.28 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
321 |
1 |
Felix Sjögren |
2005 |
AN0705 |
MASS |
|
50m |
2:47.79 |
264 |
2 |
Alexander Hellqvist |
2005 |
AN8505 |
MASS |
|
50m |
2:46.19 |
435 |
3 |
Leon Larsson |
2005 |
AB6905 |
SK 1970 |
|
50m |
2:40.87 |
286 |
4 |
Rikard Kristensson |
2004 |
AL0904 |
MASS |
|
50m |
2:38.77 |
560 |
5 |
Alvin Åkesson |
2005 |
AH4505 |
VARBERG |
|
50m |
2:37.42 |
541 |
6 |
Alfred Hedberg |
2004 |
AO4904 |
VARBERG |
|
50m |
2:38.46 |
8 |
7 |
William Dahlqvist |
2005 |
AG5305 |
ELFSBORG |
|
50m |
2:39.14 |
477 |
8 |
Rasmus Kristiansson |
2004 |
AH1704 |
TROLLHÄTTA |
|
50m |
2:45.49 |
546 |
9 |
Victor Josarp |
2006 |
AG9706 |
VARBERG |
|
50m |
2:47.51 |
269 |
10 |
Arvid Höglund |
2005 |
AI5505 |
MASS |
|
50m |
2:48.65 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
33 |
1 |
Lowe Stenberg |
2006 |
AC2506 |
ELFSBORG |
|
50m |
2:35.42 |
371 |
2 |
Roque Andersson Benedet |
2004 |
AP3104 |
S 02 |
|
50m |
2:34.07 |
402 |
3 |
Olle Sköld |
2004 |
AR6904 |
S 02 |
|
50m |
2:31.27 |
479 |
4 |
Gustav Lokrantz |
2004 |
AH6704 |
TROLLHÄTTA |
|
50m |
2:27.67 |
495 |
5 |
Eddie Dahlström |
2004 |
AW0304 |
UDDEVALLA |
|
50m |
2:24.92 |
573 |
6 |
Mircea Gabriel Hristodor |
2004 |
AT8904 |
VÄXJÖ SS |
|
50m |
2:26.16 |
423 |
7 |
William Meurling |
2004 |
AG9704 |
S 77 |
|
50m |
2:29.95 |
191 |
8 |
Gustaf Wänt |
2004 |
AT8304 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
2:32.35 |
20 |
9 |
Max Lidbom |
2004 |
AC0104 |
ELFSBORG |
|
50m |
2:34.19 |
544 |
10 |
Kailan Jimenez |
2005 |
AE4505 |
VARBERG |
|
50m |
2:36.40 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
285 |
1 |
Hampus Klebom |
2004 |
AC4504 |
MASS |
|
50m |
2:23.13 |
522 |
2 |
Malte Almqvist |
2004 |
AB9904 |
VARBERG |
|
50m |
2:20.20 |
553 |
3 |
Teo Mravac |
2004 |
AC8504 |
VARBERG |
|
50m |
2:17.66 |
3 |
4 |
Gustav Askengren |
2004 |
AA9904 |
ELFSBORG |
|
50m |
2:15.97 |
38 |
5 |
Kevin Söderqvist |
2004 |
AF9704 |
ELFSBORG |
|
50m |
2:11.12 |
355 |
6 |
Alvin Välkki |
2004 |
AE3504 |
MASS |
|
50m |
2:11.84 |
506 |
7 |
Elias Robertsson |
2004 |
AE8904 |
UDDEVALLA |
|
50m |
2:17.62 |
179 |
8 |
Hektor Kvarnlöf |
2004 |
AT0504 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
2:19.76 |
397 |
9 |
Albin Rilby |
2004 |
AP7104 |
S 02 |
|
50m |
2:22.53 |
25 |
10 |
Tim Nageus |
2005 |
AB1505 |
ELFSBORG |
|
50m |
2:24.42 |
Skapad av WinGrodan 1.25.14 |
Utskriftsdatum |
01 juni 2018 |
Licensierad till: Mölndals Allmänna Simsällskap |
Utskriftstid |
20:02 |
|