2020-02-20   01:04:58
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Speedo Swim Meet 2018

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Lördag fm. - Start kl.09:00 (insim kl.07:45)

Document
Heatlista
Speedo Swim Meet 2018
Plats: Filborna Arena Arrangör: Helsingborgs Simsällskap
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 22 sep 2018 till den 23 sep 2018
Gren 16, 50m Frisim Fl. 13 oy.
Final 1 (9)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
12:01
Anm tid
Start ca:
0 25m
1 25m
335 2 Katarina Eskilsson 2005 OSBY SS 43.37 25m
219 3 Thea Klemedsson 2006 KLIPPAN 38.72 50m
190 4 Saga Nilsson 2007 HS 38.51 50m
191 5 Zamie Skog 2007 HS 38.54 50m
469 6 Vilma Lundblad 2006 VELLINGE-N 38.75 25m
529 7 Anna Böcker 2007 ÄNGELHOLM 46.78 25m
8 25m
9 25m
Gren 16, 50m Frisim Fl. 13 oy. Final 2 (9)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
12:02
223 0 Katja Hedin 2006 KLIPPAN 37.63 50m
103 1 Meya Nilsson 2007 SK HAJEN 37.56 50m
97 2 Julia Bruér 2007 SK HAJEN 37.15 50m
95 3 Rebecka Agardh 2007 SK HAJEN 36.93 25m
465 4 Maja Rödin 2006 VELLINGE-N 36.18 50m
53 5 Darya Vaseghi 2006 S 71 36.46 25m
11 6 Kajsa Rasmusson 2006 HÖGANÄS SS 37.02 25m
99 7 Saga Tretinjak 2006 SK HAJEN 37.33 50m
532 8 Alma Palmö 2006 HS 37.60 25m
337 9 Kajsa Eskilsson 2006 OSBY SS 38.08 25m
Gren 16, 50m Frisim Fl. 13 oy. Final 3 (9)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
12:03
220 0 Lovisa Sjöholm 2006 KLIPPAN 35.62 25m
525 1 Vera Harrysson 2007 ÄNGELHOLM 35.17 50m
189 2 Tosca Nilbo Burren 2007 HS 34.37 25m
40 3 Valentina Fanu 2007 S 71 34.11 25m
171 4 Elin Nilsson 2007 HS 34.07 25m
522 5 Anna Larsson 2006 ÄNGELHOLM 34.08 25m
218 6 Tyra Hjorth 2005 KLIPPAN 34.36 50m
471 7 Elin Törnqvist 2007 VELLINGE-N 34.41 25m
187 8 Wilma Hultberg 2007 HS 35.22 25m
98 9 Tyra Mårtensson 2006 SK HAJEN 36.09 25m
Gren 16, 50m Frisim Fl. 13 oy. Final 4 (9)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
12:04
Anm tid
Start ca:
102 0 Anna Contis Pavel 2006 SK HAJEN 33.96 25m
534 1 Lovisa Rosenström 2005 ÄNGELHOLM 33.71 25m
12 2 Olivia Smith 2005 HÖGANÄS SS 33.66 25m
162 3 Ella Berg 2006 HS 33.60 25m
439 4 Felicia Ceveryd 2005 VARBERG 33.52 50m
460 5 Julia Primetta 2006 VELLINGE-N 33.57 25m
42 6 Freja Malmgren 2007 S 71 33.65 50m
482 7 Emelie Jansson 2006 VÄRNAMO SS 33.68 50m
376 8 Linnea Costa Caesar 2006 POSEIDON 33.87 25m
374 9 Emma Pjanic 2005 POSEIDON 33.97 25m
Gren 16, 50m Frisim Fl. 13 oy. Final 5 (9)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
12:05
154 0 Patrisia Lindén 2005 HS 33.38 25m
180 1 Agnes Strand 2005 HS 33.17 25m
404 2 Jenny Nilsson 2005 SK TRITON 32.95 25m
41 3 Lovisa Fast 2006 S 71 32.89 25m
355 4 Johanna Andersson Medhanie 2005 POSEIDON 32.66 25m
464 5 Nelly Ahmadi 2005 VELLINGE-N 32.82 25m
173 6 Sally Persson 2006 HS 32.92 25m
167 7 Emma Jönsson 2006 HS 33.03 25m
183 8 Saga Holst 2006 HS 33.22 25m
417 9 Alva Tingstorp 2005 VARBERG 33.43 25m
Gren 16, 50m Frisim Fl. 13 oy. Final 6 (9)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
12:06
479 0 Ella Stensson 2005 VÄRNAMO SS 32.62 25m
496 1 Elin Cronqvist 2005 VÄXJÖ SS 32.50 25m
467 2 Ajla Causevic 2006 VELLINGE-N 32.39 50m
420 3 Nikki Berggren 2005 VARBERG 31.92 25m
310 4 Beatrice Ask 2005 MKK 31.83 50m
175 5 Kerstin Cederlund 2006 HS 31.88 25m
161 6 Livianne Lesmac 2005 HS 32.37 25m
429 7 Ronja Gustafsson 2006 VARBERG 32.49 25m
427 8 Emmi Engström 2005 VARBERG 32.56 25m
486 9 Mara Nichitelea 2006 VÄRNAMO SS 32.63 25m
Gren 16, 50m Frisim Fl. 13 oy. Final 7 (9)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
12:07
279 0 Maja Jensen 2006 LANDSKRONA 31.71 25m
276 1 Moa Ekberg 2006 LANDSKRONA 31.69 25m
403 2 Julia Erkselius 2006 SK TRITON 31.64 25m
267 3 Livia Sjunnesson 2005 LANDSKRONA 31.50 25m
213 4 Katarina Pettersson 2005 KATRINEHOL 31.46 25m
292 5 Adelina Gummesson 2005 LÖNSBODA 31.49 25m
275 6 My Pettersson 2006 LANDSKRONA 31.63 25m
170 7 Annika Lindberg 2005 HS 31.68 50m
280 8 Isabelle Persson-Giribaldi 2005 LANDSKRONA 31.70 25m
398 9 Isa Ståhl 2006 SK TRITON 31.72 50m
Gren 16, 50m Frisim Fl. 13 oy. Final 8 (9)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
12:08
518 0 Leah Ljungerud 2006 ÄNGELHOLM 31.33 25m
405 1 Amanda Pålsson 2005 SK TRITON 31.09 25m
331 2 Elina Holgersson 2005 OSBY SS 31.00 25m
51 3 Veronika Ruzic 2006 S 71 30.75 25m
352 4 Ida Nordberg 2006 POSEIDON 30.50 25m
391 5 Zinna Bengtsson Nimander 2005 SK TRITON 30.52 25m
300 6 Anna Stenberg 2005 MKK 30.89 25m
397 7 Lina Plantin 2005 SK TRITON 31.02 25m
524 8 Erica Persson 2005 ÄNGELHOLM 31.15 25m
96 9 Alice Bitzén 2006 SK HAJEN 31.43 50m
Gren 16, 50m Frisim Fl. 13 oy. Final 9 (9)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
12:09
149 0 Izabelle Agrell 2006 HS 30.17 25m
481 1 Nina Mirkhan 2006 VÄRNAMO SS 29.74 50m
345 2 Vanessa Johansson 2006 POSEIDON 29.37 25m
100 3 Julia Henriksson 2005 SK HAJEN 29.16 25m
336 4 Clara Johansson 2005 OSBY SS 28.34 25m
390 5 Maja Björnström 2005 SK TRITON 28.79 25m
330 6 Selma Seipp 2005 OSBY SS 29.32 25m
485 7 Hilma Ihreborn 2005 VÄRNAMO SS 29.68 50m
527 8 Tilda Stenmark 2007 ÄNGELHOLM 30.08 25m
273 9 Tova Siversson 2005 LANDSKRONA 30.29 25m
2018-09-21 18:11:10 Resultathantering: WinGrodan 2.0 Licensierad till: Helsingborgs Simsällskap

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner