2020-10-24   22:11:27
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Speedo Swim Meet 2018

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Lördag fm. - Start kl.09:00 (insim kl.07:45)

Document
Startlista
Speedo Swim Meet 2018
Arrangör:
Plats: Filborna Arena Helsingborgs Simsällskap
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 22 sep 2018 till den 23 sep 2018
12 50m Ryggsim Fl. 14
# ID Namn Klubb Född Licens Pool Anm tid Status
1 270 Emelie Ek-Värn Landskrona Simsällskap 2004 AJ8604 25m 31.82
2 14 Katrine Bonefeld Sigma Swim Birkerød 2004 0456AA 25m 32.00
3 395 Maja Blomliden Simklubben Triton 2004 AW1804 25m 33.31
4 329 Maja Olofsson Osby Simsällskap 2004 AF7204 25m 33.53
5 508 Nelly Hansson Ängelholms Simsällskap 2004 AG9204 25m 33.94
6 209 Filippa Karlsson Katrineholms Simsällskap 2004 AF8804 25m 34.08
7 477 Siri Bälter Värnamo Simsällskap 2004 AB6804 25m 35.34
8 177 Kornelia Pavlovic Helsingborgs Simsällskap 2004 BR3204 25m 35.70
9 322 Emily Li Malmö Kappsimningsklubb 2004 BO5804 25m 35.92
10 493 Vanja Magnusson Växjö Simsällskap 2004 AH7604 25m 36.22
11 201 Lovisa Rohlin Kappsimningsklubben Karpen 2004 AB9404 25m 36.23
12 385 Ebba Ringström Simklubben Triton 2004 AE0604 25m 36.56
13 265 Fanny Hess Landskrona Simsällskap 2004 AD4404 25m 36.80
14 264 Emma Hassling Landskrona Simsällskap 2004 AD5404 50m 36.83
15 85 Lova Persson Simklubben Hajen 2004 AD7604 50m 37.08
16 511 Ella Persson Ängelholms Simsällskap 2004 AJ2604 25m 37.17
17 461 Alice Devinder Vellinge-Näsets Simklubb 2004 BG8604 25m 37.63
18 138 Emma Nilsson Helsingborgs Simsällskap 2004 AO8804 25m 37.99
19 139 Johanna Hofvendahl Helsingborgs Simsällskap 2004 AO6804 25m 38.02
20 500 Agnes Hildebrand Westerberg Växjö Simsällskap 2004 BF9404 50m 38.07
21 314 Julia Osterman Malmö Kappsimningsklubb 2004 AS5804 50m 38.35
22 277 Isabella Djuric Landskrona Simsällskap 2004 BJ1204 50m 38.39
23 523 Felicia Zander Ängelholms Simsällskap 2004 BK9804 25m 38.70
24 357 Emelie Stridh Simklubben Poseidon 2004 AW3404 50m 38.96
25 242 Amanda Voss Kungsbacka Simsällskap 2004 BM6404 25m 39.24
26 37 Rebecka Ungureanu Bromöllaortens Simsällskap 2004 AX7404 25m 39.67
27 9 Matilda Malm Höganäs Simsällskap 2004 BL4804 25m 40.06
28 510 Caisa Renström Ängelholms Simsällskap 2004 AH8404 25m 40.86
29 424 Maria Balslev Varberg Sim 2004 AZ7204 25m 41.00
30 10 Gabriella Mattsson Höganäs Simsällskap 2004 BF7204 25m 41.37
31 512 Klara Harrysson Ängelholms Simsällskap 2004 AM3604 25m 41.45
32 321 Hanna Johansson Malmö Kappsimningsklubb 2004 BJ4404 25m 41.99
33 217 Ebba Johansson Klippans Simsällskap 2004 AL9404 50m 42.42
34 428 Freja Gustafsson Varberg Sim 2004 AZ9604 25m 42.51
35 409 Mollie Dalengran Simklubben Triton 2004 BT1604 25m 43.56
36 470 Annika Sjögren Vellinge-Näsets Simklubb 2004 BT1804 25m 46.47
37 373 Louise Hörup Simklubben Poseidon 2004 BN4204 25m 46.60
38 35 Emma Stoltz Sigma Swim Allerød 2004 0448AE 25m
2018-09-21 18:07:32 Resultathantering: WinGrodan 2.0 Licensierad till: Helsingborgs Simsällskap

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner