Program för UGP 1 2018-2019, Västervik
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 1
|
Tävling |
UGP 1 2018 - 2019 |
|
Utskriftsdatum |
13 oktober 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Västervik |
|
Utskriftstid |
09:04 |
|
|
Arrangör |
Västerviks simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
13 oktober 2018 |
|
|
|
|
Gren 1, 200m Frisim Damer |
Finaler (8) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
157 |
3 |
Anna Söderqvist |
2006 |
BI4606 |
MOTALA SS |
|
25m |
3:07.74 |
12 |
4 |
Alva Johansson |
2008 |
AC8608 |
HULTSFRED |
|
25m |
|
36 |
5 |
Felicia Tubbin |
2003 |
BK3203 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
2:32.65 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
2 |
Isabella Westergren |
2007 |
AM5607 |
HULTSFRED |
|
25m |
3:36.40 |
110 |
3 |
Jonna Klasén |
2008 |
AG5208 |
NKK |
|
25m |
3:17.61 |
4 |
4 |
Amanda Wärn |
2004 |
AY6804 |
FINSPÅNG |
|
25m |
3:16.54 |
55 |
5 |
Ester Sainz |
2008 |
AC8808 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
3:16.67 |
146 |
6 |
Ella Veenhuis |
2007 |
AA9407 |
BLÅKULLA |
|
25m |
3:21.54 |
113 |
7 |
Elisabeth Xu |
2008 |
AG7408 |
NKK |
|
25m |
3:59.41 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
108 |
1 |
Ella Hagström |
2007 |
AL1607 |
NKK |
|
50m |
3:07.85 |
43 |
2 |
Emma Bergqvist |
2007 |
AB9407 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
3:04.85 |
40 |
3 |
Elin Engqvist |
2005 |
AK8405 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
3:02.49 |
77 |
4 |
Elin Heimdahl |
2004 |
BN5404 |
LASS |
|
25m |
2:49.67 |
9 |
5 |
Tyra Andersson |
2006 |
AI9406 |
HULTSFRED |
|
25m |
2:51.95 |
53 |
6 |
Wilma Ristl |
2006 |
AP8806 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
3:04.65 |
114 |
7 |
Filippa Andersson-Lundin |
2007 |
AQ4207 |
NKK |
|
25m |
3:06.57 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
50 |
1 |
Alva Johannesson |
2005 |
BC2605 |
JÖNKÖPING |
|
50m |
2:49.38 |
29 |
2 |
Tilda Andersson |
2006 |
AA9206 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
2:47.49 |
68 |
3 |
Julia Arildsson |
2005 |
AE6805 |
LASS |
|
50m |
2:46.46 |
81 |
4 |
Darya Abbaspour |
2005 |
BC3405 |
LASS |
|
25m |
2:44.64 |
79 |
5 |
Isabelle Frisk |
2004 |
BN5804 |
LASS |
|
25m |
2:45.02 |
7 |
6 |
Emilia Lundgren |
2004 |
AL2604 |
HULTSFRED |
|
25m |
2:46.62 |
148 |
7 |
Alva Bernsholt |
2005 |
BC8805 |
BLÅKULLA |
|
50m |
2:49.16 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
102 |
1 |
Emma Werner |
2005 |
AF4605 |
NKK |
|
50m |
2:44.08 |
149 |
2 |
Astrid Rosén |
2005 |
AL7205 |
MOTALA SS |
|
25m |
2:42.86 |
82 |
3 |
Frida Holmqvist |
2005 |
BC2405 |
LASS |
|
25m |
2:38.12 |
94 |
4 |
Greta Sjögren |
2007 |
AD2407 |
MOTALA SS |
|
25m |
2:36.37 |
38 |
5 |
Ida Jonsson |
2005 |
AJ8405 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
2:37.72 |
75 |
6 |
Stella Åqvist |
2005 |
AO5805 |
LASS |
|
25m |
2:42.71 |
92 |
7 |
Hanna Manninen |
2006 |
AG0406 |
MOTALA SS |
|
50m |
2:43.91 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
2 |
1 |
Sofija Bojovic |
2004 |
AC5604 |
FINSPÅNG |
|
25m |
2:35.25 |
97 |
2 |
Hilma Broden |
2003 |
AS8203 |
NKK |
|
25m |
2:33.47 |
67 |
3 |
Maja Arnell |
2004 |
AO8204 |
LASS |
|
25m |
2:32.06 |
123 |
4 |
Linnea Haraldsson |
2005 |
AG6605 |
HVETLANDA |
|
25m |
2:30.71 |
65 |
5 |
Elvira Nilsson |
2004 |
AF3804 |
LASS |
|
25m |
2:30.98 |
83 |
6 |
Maria Dehgani |
2003 |
BX0603 |
LASS |
|
25m |
2:32.58 |
104 |
7 |
Ylva Andersson |
2005 |
AQ3405 |
NKK |
|
50m |
2:33.47 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
74 |
1 |
Emmy Ericsson |
2003 |
BO8403 |
LASS |
|
25m |
2:30.53 |
121 |
2 |
Tindra Åkerblom |
2003 |
AH7603 |
HVETLANDA |
|
50m |
2:27.49 |
131 |
3 |
Alva Claesén |
2004 |
BG7404 |
VÄSTERVIK |
|
25m |
2:26.91 |
64 |
4 |
Alice Fransson |
2004 |
AF4804 |
LASS |
|
25m |
2:24.52 |
93 |
5 |
Leija Johansson Junttila |
2006 |
AK2206 |
MOTALA SS |
|
25m |
2:25.04 |
23 |
6 |
Matilda Nilsson |
2004 |
AD0804 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
2:27.48 |
119 |
7 |
Thea Lindman |
2003 |
AC8203 |
HVETLANDA |
|
25m |
2:28.45 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
31 |
1 |
Ida Rudelius |
2004 |
AM7204 |
JÖNKÖPING |
|
50m |
2:24.18 |
120 |
2 |
Ella Haraldsson |
2003 |
AH5603 |
HVETLANDA |
|
25m |
2:22.79 |
99 |
3 |
Ebba Holgersson |
2005 |
AE7205 |
NKK |
|
25m |
2:18.60 |
26 |
4 |
Natalie Stjärnås |
2003 |
AL3403 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
2:17.28 |
42 |
5 |
Victoria Danielsson |
2002 |
BP6802 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
2:18.14 |
18 |
6 |
Tilda Tellfjord |
2003 |
AC9203 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
2:19.05 |
28 |
7 |
Moa Holmquist |
2004 |
AG1604 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
2:22.84 |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 |
Utskriftsdatum |
13 oktober 2018 |
Licensierad till: Västerviks Simsällskap |
Utskriftstid |
09:04 |
|