Program for Øst Junior/senior Langbane
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Løb 13, 400m Medley Damer |
Dansk Rekord Senior: Julie Hjorth-Hansen (1984) 4:38.20 2009-08-02 |
Dansk Rekord Junior: Katrine Bukh Villesen (2000) 4:48.17 2017-05-26 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 385 | Duus Mia Steen | 2001 | BIRKERØD | 0114AE | 50 m | 4:51.12 | |
2 | 384 | Boutrup Anna | 1998 | BIRKERØD | 9856AJ | 50 m | 4:57.02 | |
3 | 160 | Rybak-Andersen Clara | 2003 | GENTOFTE | 0342AO | 50 m | 4:58.95 | |
4 | 361 | Kristensen Kaya Fjeldsted | 2002 | ROSKILDE | 0232AJ | 50 m | 5:01.37 | |
5 | 155 | Hørlykke Caroline | 2000 | GENTOFTE | 0032AH | 50 m | 5:01.75 | |
6 | 275 | Mikkelsen Kristine | 2000 | HVIDOVRE | 0078AG | 50 m | 5:05.38 | |
7 | 140 | Nielsen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0198AF | 50 m | 5:07.32 | |
8 | 176 | Føyn Anne | 2002 | BIRKERØD | 0282AF | 50 m | 5:07.71 | |
9 | 158 | Nimb Sofie Louise | 2001 | GENTOFTE | 0174AP | 50 m | 5:08.72 | |
10 | 328 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 50 m | 5:09.35 | |
11 | 359 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | ROSKILDE | 0066AO | 50 m | 5:11.85 | |
12 | 377 | Dufour Camilla | 1996 | ALLERØD | 9662AN | 50 m | 5:12.58 | |
13 | 221 | Missing Sarah | 2001 | VEST | 0192AN | 50 m | 5:13.94 | |
14 | 87 | Enemærke Amalie Kruse | 2003 | HERLEV | 0392AI | 50 m | 5:15.40 | |
15 | 367 | Wenk Helena Berg | 2000 | ROSKILDE | 0052AD | 50 m | 5:17.83 | |
16 | 49 | Janner Laura | 2002 | TRITON B | 0214AB | 50 m | 5:18.06 | |
17 | 231 | Jørgensen Thyra | 2002 | SK-SYD | 0218AC | 50 m | 5:19.44 | |
18 | 132 | Gotthard Regitze | 2002 | SLAGELSE | 0228AA | 50 m | 5:19.93 | |
19 | 55 | Nyegaard Emilie | 2001 | TRITON B | 0188AF | 50 m | 5:20.31 | |
20 | 279 | Grubert Esther Else | 2003 | HOVEDSTAD | 0374AG | 50 m | 5:21.57 | |
21 | 193 | Madsen Katrine Tetzschner | 2000 | GLADSAXE | 0082AG | 50 m | 5:22.80 | |
22 | 100 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 50 m | 5:24.41 | |
23 | 365 | Petersen Alberte Fie | 2002 | ROSKILDE | 0224AH | 50 m | 5:25.21 | |
24 | 343 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 50 m | 5:25.58 | |
25 | 281 | Höesch Hannah | 2003 | HOVEDSTAD | 0336AM | 50 m | 5:26.56 | |
26 | 41 | Eriksen Isabel K. | 2001 | TRITON B | 0122AH | 50 m | 5:30.90 | |
27 | 4 | Kristensen Viktoria Bæts | 2002 | NÆSTVED | 0286AP | 50 m | 5:31.42 | |
28 | 5 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 50 m | 5:31.67 | |
29 | 45 | Hansen Johanne B. | 2002 | TRITON B | 0264AF | 50 m | 5:32.90 | |
30 | 362 | Larsen Silke | 2003 | ROSKILDE | 0358AI | 50 m | 5:36.44 | |
31 | 296 | Eggertsen Melanie | 2002 | NAKSKOV | 0232AI | 50 m | 5:37.46 | |
32 | 114 | Hietala Amanda | 2002 | HELSINGØR | 0204AK | 50 m | 5:38.65 | |
33 | 161 | Schou Amalie | 2003 | GENTOFTE | 0394AC | 50 m | 5:39.25 | |
34 | 169 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | ALLERØD | 0398AD | 50 m | 5:41.03 | |
35 | 38 | Borch Mikala Ravn | 2003 | TRITON B | 0348AR | 50 m | 5:42.54 | |
36 | 433 | Neergaard Thippe de | 2003 | VAT CPH-MK | 0368AL | 50 m | 5:42.76 | |
37 | 264 | Bak Sofie | 2003 | HVIDOVRE | 0336AN | 50 m | 5:43.37 | |
38 | 341 | Rottensten Anna Myhre | 2003 | LYNGBY | 0326AW | 50 m | 5:46.29 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 14 marts 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:38 |