Program for Øst Årgang
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Seedede heat Lb 19
|
Stvne navn |
st rgang |
|
Udskriftsdato |
21 april 2018 |
|
|
Stvne by |
Ringsted |
|
Udskriftstidspunkt |
09:20 |
|
|
Arrangr |
Dansk Svmmeunion & Ringsted Svmmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stvne dato |
20 april 2018 |
|
|
|
|
Lb 19, 200m Frisvmning Damer |
Finaler (14) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
328 |
3 |
Ronja K. S. Josephsen |
2005 |
0546AV |
SLANGERUP |
|
25m |
2:52.16 |
218 |
4 |
Malene Reynolds |
2005 |
0558AN |
RINGSTED |
|
25m |
2:42.37 |
217 |
5 |
Aliyah Savannah Rasmussen |
2005 |
0564AN |
RINGSTED |
|
25m |
2:52.03 |
264 |
6 |
Sisse Berg Olesen |
2005 |
0514AB |
HASLEV |
|
25m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
368 |
1 |
Catrine Porsdal |
2005 |
0536AA |
BIRKERD |
|
25m |
2:42.05 |
159 |
2 |
Alberte Kreiser-Petersen |
2005 |
0596AO |
GENTOFTE |
|
25m |
2:37.51 |
34 |
3 |
Ida Marie Platzer |
2005 |
0572AC |
SLLERD |
|
25m |
2:37.12 |
53 |
4 |
Liv Salhauge |
2005 |
0586AE |
TRITON B |
|
25m |
2:36.05 |
165 |
5 |
Cecilie G. Mortensen |
2005 |
0552AF |
GENTOFTE |
|
25m |
2:37.02 |
36 |
6 |
Mille Vester-Christensen |
2005 |
0556AL |
SLLERD |
|
25m |
2:37.12 |
97 |
7 |
Josefine Staudt |
2005 |
0538AE |
GLADSAXE |
|
25m |
2:38.91 |
66 |
8 |
Freya Ry Nielsen |
2005 |
0544AJ |
GSK |
|
25m |
2:42.10 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
67 |
1 |
Thea Mikkelsen |
2005 |
0576AG |
GSK |
|
25m |
2:34.87 |
209 |
2 |
Emmeline S. Bertelsen |
2005 |
0582AG |
RINGSTED |
|
25m |
2:34.40 |
177 |
3 |
Frederikke B. Hansen |
2005 |
0532AE |
HERLUFSHOL |
|
25m |
2:34.26 |
35 |
4 |
Alba Lyhne Weiner |
2004 |
0486AT |
SLLERD |
|
25m |
2:33.20 |
359 |
5 |
Nikoline R. Amstrup |
2005 |
0594AE |
BIRKERD |
|
25m |
2:33.57 |
142 |
6 |
Mikkeline Rud Wiberg |
2005 |
0584AH |
HELSINGR |
|
25m |
2:34.34 |
76 |
7 |
Luna Christensen |
2005 |
0566AC |
GLADSAXE |
|
25m |
2:34.48 |
377 |
8 |
Iben Ebdrup Norling |
2005 |
0546AU |
VRLSE |
|
25m |
2:35.91 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
304 |
1 |
Matilde Schmidt-Lund |
2005 |
0542AC |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:32.99 |
109 |
2 |
Olivia Mai Gustafson |
2005 |
0596AC |
KGE |
|
25m |
2:32.12 |
263 |
3 |
Lrke Mller |
2005 |
0578AN |
HASLEV |
|
25m |
2:31.13 |
248 |
4 |
Karoline Nielsen |
2004 |
0422AB |
SLAGELSE |
|
25m |
2:31.08 |
127 |
5 |
Alba Vendelboe-Schack |
2005 |
0594AJ |
HRSHOLM |
|
25m |
2:31.12 |
308 |
6 |
Nanette Skou Clausen |
2005 |
0514AE |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:31.98 |
27 |
7 |
Mikkeline Mailund Clan |
2004 |
0494AT |
SLLERD |
|
25m |
2:32.95 |
56 |
8 |
Emilie Pyndt Hansen |
2004 |
0466AP |
FR.SUND |
|
25m |
2:33.13 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
247 |
1 |
Selma V Studnitz Andersen |
2005 |
0518AB |
SLAGELSE |
|
25m |
2:29.82 |
246 |
2 |
Marie Louise B Andersen |
2005 |
0552AJ |
SLAGELSE |
|
25m |
2:29.37 |
349 |
3 |
Mathilde Mathiesen |
2004 |
0432AD |
AIF |
|
25m |
2:28.88 |
265 |
4 |
Juliane Bo Andersen |
2005 |
0564AL |
ROSKILDE |
|
25m |
2:27.72 |
100 |
5 |
Ellen Marie Ulrich-Jrgen |
2005 |
0544AA |
GLADSAXE |
|
25m |
2:28.74 |
239 |
6 |
Josefine Arbo Srensen |
2004 |
0446AD |
TUNE |
|
25m |
2:29.13 |
169 |
7 |
Anna R. Strbek |
2005 |
0586AJ |
GENTOFTE |
|
25m |
2:29.46 |
235 |
8 |
Annika Britt Larsen |
2005 |
0586AD |
TUNE |
|
25m |
2:30.72 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
398 |
1 |
Hannah B. Pedersen |
2005 |
0574AD |
VAT CPH-MK |
|
25m |
2:27.34 |
219 |
2 |
Emilie Hostrup Sahlberg |
2005 |
0582AD |
RINGSTED |
|
25m |
2:26.93 |
115 |
3 |
Olivia Mller |
2004 |
0452AF |
KGE |
|
25m |
2:26.69 |
334 |
4 |
Silja Brage |
2005 |
0544AL |
A6 |
|
25m |
2:26.49 |
262 |
5 |
Petrine R. E. Srensen |
2005 |
0512AB |
HASLEV |
|
25m |
2:26.58 |
203 |
6 |
Victoria W. Stahl |
2005 |
0566AJ |
KVIK |
|
25m |
2:26.76 |
332 |
7 |
Freja Mller |
2004 |
0442AF |
SLANGERUP |
|
25m |
2:27.34 |
272 |
8 |
Antoinette Zafra |
2005 |
0518AA |
ROSKILDE |
|
25m |
2:27.50 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
281 |
1 |
Ana Rosa Kragh |
2005 |
0518AD |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:26.05 |
232 |
2 |
Nicoline H. Baadsgaard |
2004 |
0464AK |
TUNE |
|
25m |
2:26.01 |
256 |
3 |
Emma Zambrano Thorsen |
2004 |
0402AH |
VEST |
|
25m |
2:25.57 |
192 |
4 |
Caroline Koch |
2005 |
0536AC |
KVIK |
|
25m |
2:25.34 |
124 |
5 |
Caroline Salskov Jensen |
2005 |
0526AB |
HRSHOLM |
|
25m |
2:25.48 |
70 |
6 |
Anne Sepstrup-Skjoldner |
2005 |
0548AJ |
SOLRD |
|
25m |
2:25.88 |
276 |
7 |
Laura Vangkilde |
2004 |
0422AC |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:26.01 |
399 |
8 |
Kajsa Salomonsen |
2005 |
0514AD |
VAT CPH-MK |
|
25m |
2:26.25 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
113 |
1 |
Josefine Krumbak |
2004 |
0458AD |
KGE |
|
25m |
2:25.08 |
179 |
2 |
Andrea Holm Srensen |
2005 |
0518AJ |
HERLUFSHOL |
|
25m |
2:24.60 |
37 |
3 |
Caroline Holm |
2004 |
0432AE |
KALUNDBORG |
|
25m |
2:24.37 |
358 |
4 |
Caroline Sofie Aagaard |
2005 |
0526AE |
BIRKERD |
|
25m |
2:23.98 |
186 |
5 |
Mille Maxwell Berthou |
2005 |
0534AA |
KVIK |
|
25m |
2:24.19 |
393 |
6 |
Filippa Eiler |
2005 |
0588AI |
VAT CPH-MK |
|
25m |
2:24.47 |
21 |
7 |
Elida Thornsen |
2005 |
0528AA |
KORSR |
|
25m |
2:24.93 |
111 |
8 |
Elisabeth Them Jensen |
2004 |
0464AA |
KGE |
|
25m |
2:25.18 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
197 |
1 |
Lise Refsgaard |
2005 |
0552AC |
KVIK |
|
25m |
2:23.52 |
277 |
2 |
Malou Soelberg |
2004 |
0438AE |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:22.80 |
114 |
3 |
Amalie Wichmann Larsen |
2005 |
0564AB |
KGE |
|
25m |
2:22.23 |
383 |
4 |
Josephine Thomsen |
2005 |
0506AG |
HERLEV |
|
25m |
2:22.17 |
396 |
5 |
Cille Kirketerp |
2005 |
0526AK |
VAT CPH-MK |
|
25m |
2:22.23 |
382 |
6 |
Amanda Da Silva B. Madsen |
2005 |
0554AB |
HERLEV |
|
25m |
2:22.35 |
156 |
7 |
Frederikke Falk-List |
2004 |
0488AB |
GENTOFTE |
|
25m |
2:22.96 |
171 |
8 |
Clara Toft |
2004 |
0406AA |
GENTOFTE |
|
25m |
2:23.79 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
361 |
1 |
Katrine Bonefeld |
2004 |
0456AA |
BIRKERD |
|
25m |
2:21.13 |
12 |
2 |
Caroline Bach Mindested |
2005 |
0592AF |
ALLERD |
|
25m |
2:20.97 |
135 |
3 |
Linnea Hietala |
2004 |
0442AE |
HELSINGR |
|
25m |
2:20.84 |
155 |
4 |
Anne Sofie Evald |
2004 |
0486AC |
GENTOFTE |
|
25m |
2:19.92 |
99 |
5 |
Viktoria Freja Srensen |
2004 |
0476AA |
GLADSAXE |
|
25m |
2:20.05 |
3 |
6 |
Signe Krag Andersen |
2004 |
0434AP |
ALLERD |
|
25m |
2:20.88 |
282 |
7 |
Rebecca Petersen |
2005 |
0572AD |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:21.11 |
403 |
8 |
Liva Lund Hansen |
2005 |
0542AE |
VI39 |
|
25m |
2:21.55 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
14 |
1 |
Emma Stoltz |
2004 |
0448AE |
ALLERD |
|
25m |
2:19.21 |
366 |
2 |
Isabella Victoria Nimb |
2004 |
0428AK |
BIRKERD |
|
25m |
2:18.70 |
257 |
3 |
Caroline Wiuff Jensen |
2004 |
0492AD |
VEST |
|
25m |
2:18.42 |
65 |
4 |
Laura L. Hrning |
2004 |
0456AC |
GSK |
|
25m |
2:17.81 |
401 |
5 |
Liva Sby |
2004 |
0402AD |
VAT CPH-MK |
|
25m |
2:18.00 |
173 |
6 |
Josephine Holst Vinther |
2004 |
0432AC |
GENTOFTE |
|
25m |
2:18.53 |
199 |
7 |
Elisabeth Roskr |
2004 |
0464AC |
KVIK |
|
25m |
2:18.98 |
404 |
8 |
Clara Hartvig-Olsen |
2004 |
0402AP |
VI39 |
|
25m |
2:19.79 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
300 |
1 |
Olivia Callesen |
2004 |
0432AK |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:17.46 |
275 |
2 |
Josefine Zebitz |
2004 |
0454AI |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:17.20 |
174 |
3 |
Astrid M. stergaard |
2004 |
0412AS |
GENTOFTE |
|
25m |
2:16.30 |
154 |
4 |
Asta Poulsen Dolan |
2004 |
0414AH |
GENTOFTE |
|
25m |
2:15.47 |
227 |
5 |
Sidse M. . Engsbro |
2004 |
0482AK |
GREVE |
|
25m |
2:16.27 |
208 |
6 |
Wilma Anker |
2004 |
0486AK |
RINGSTED |
|
25m |
2:16.69 |
329 |
7 |
Mathilda Hyldal Jung |
2004 |
0414AM |
SLANGERUP |
|
25m |
2:17.35 |
392 |
8 |
Nnne Christensen |
2004 |
0486AM |
VAT CPH-MK |
|
25m |
2:17.59 |
|
|
Heat 13 (14) (rg. 2005-2005) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
167 |
1 |
Kristine Nilsson Norby |
2005 |
0534AC |
GENTOFTE |
|
25m |
2:20.59 |
105 |
2 |
Maya Krogh Brnnicke |
2005 |
0508AB |
KGE |
|
25m |
2:18.89 |
413 |
3 |
Schastine Skifter Tabor |
2005 |
0598AB |
VATCPH-STT |
|
25m |
2:17.71 |
339 |
4 |
Maya Hauerberg Terp |
2005 |
0564AA |
A6 |
|
25m |
2:16.93 |
280 |
5 |
Jasmin Egeskov Andersen |
2005 |
0506AE |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:17.71 |
141 |
6 |
Caroline Trjgaard |
2005 |
0566AH |
HELSINGR |
|
25m |
2:18.83 |
190 |
7 |
Emma Karoline Guldberg |
2005 |
0578AK |
KVIK |
|
25m |
2:20.33 |
158 |
8 |
Cecilie C. Helmark |
2005 |
0502AL |
GENTOFTE |
|
25m |
2:20.91 |
|
|
Heat 14 (14) (rg. 2004-2004) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
128 |
1 |
Johanne Baes Aaholst |
2004 |
0454AE |
HILLERD |
|
25m |
2:13.65 |
140 |
2 |
Mathilde Maria Thorsen |
2004 |
0484AI |
HELSINGR |
|
25m |
2:12.68 |
395 |
3 |
Sofie Bruun Hvring |
2004 |
0408AB |
VAT CPH-MK |
|
25m |
2:10.40 |
54 |
4 |
Liva Stjernholm |
2004 |
0486AA |
TRITON B |
|
25m |
2:08.40 |
397 |
5 |
Emilia C. R. Olsen |
2004 |
0424AO |
VAT CPH-MK |
|
25m |
2:09.77 |
278 |
6 |
Jasmin Philip |
2004 |
0418AI |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:11.52 |
41 |
7 |
Frida Bang Stanelt |
2004 |
0422AL |
KALUNDBORG |
|
25m |
2:13.05 |
363 |
8 |
Kajsa G. Christensen |
2004 |
0484AA |
BIRKERD |
|
25m |
2:13.82 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 |
Udskriftsdato |
21 april 2018 |
Licens til Ringsted Svmme Klub |
Udskriftstidspunkt |
09:20 |
|