Startliste for Øst Årgang
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 11
|
Stævne navn |
Øst Årgang |
|
Udskriftsdato |
22 april 2018 |
|
|
Stævne by |
Ringsted |
|
Udskriftstidspunkt |
09:26 |
|
|
Arrangør |
Dansk Svømmeunion & Ringsted Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
20 april 2018 |
|
|
|
|
Løb 11, 200m Butterfly Damer |
Finaler (7) |
Vejledende starttid 19:05 |
Heat 1 (7) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
110 |
3 |
Benedicte Them Jensen |
2004 |
0454AA |
KØGE |
|
25m |
|
387 |
4 |
Martha Hjuler Britze |
2004 |
0488AC |
HØRSHOLM |
|
25m |
|
232 |
5 |
Nicoline H. Baadsgaard |
2004 |
0464AK |
TUNE |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
248 |
1 |
Karoline Nielsen |
2004 |
0422AB |
SLAGELSE |
|
25m |
|
41 |
2 |
Frida Bang Stanelt |
2004 |
0422AL |
KALUNDBORG |
|
25m |
|
329 |
3 |
Mathilda Hyldal Jung |
2004 |
0414AM |
SLANGERUP |
|
25m |
59:59.59 |
128 |
4 |
Johanne Baes Aaholst |
2004 |
0454AE |
HILLERØD |
|
25m |
3:15.41 |
349 |
5 |
Mathilde Mathiesen |
2004 |
0432AD |
AIF |
|
25m |
3:30.00 |
332 |
6 |
Freja Møller |
2004 |
0442AF |
SLANGERUP |
|
25m |
59:59.59 |
37 |
7 |
Caroline Holm |
2004 |
0432AE |
KALUNDBORG |
|
25m |
|
392 |
8 |
Nønne Christensen |
2004 |
0486AM |
VAT CPH-MK |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
27 |
1 |
Mikkeline Mailund Clan |
2004 |
0494AT |
SØLLERØD |
|
25m |
3:10.00 |
115 |
2 |
Olivia Møller |
2004 |
0452AF |
KØGE |
|
25m |
3:07.43 |
361 |
3 |
Katrine Bonefeld |
2004 |
0456AA |
BIRKERØD |
|
25m |
3:03.68 |
171 |
4 |
Clara Toft |
2004 |
0406AA |
GENTOFTE |
|
25m |
3:03.22 |
256 |
5 |
Emma Zambrano Thorsen |
2004 |
0402AH |
VEST |
|
25m |
3:03.27 |
28 |
6 |
Pauline Drucker |
2004 |
0474AG |
SØLLERØD |
|
25m |
3:05.00 |
85 |
7 |
Amalie Brammer Kærgaard |
2004 |
0418AH |
GLADSAXE |
|
25m |
3:09.21 |
14 |
8 |
Emma Stoltz |
2004 |
0448AE |
ALLERØD |
|
25m |
3:12.45 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
276 |
1 |
Laura Vangkilde |
2004 |
0422AC |
HOVEDSTAD |
|
25m |
3:02.12 |
35 |
2 |
Alba Lyhne Weiner |
2004 |
0486AT |
SØLLERØD |
|
25m |
3:00.00 |
174 |
3 |
Astrid M. Østergaard |
2004 |
0412AS |
GENTOFTE |
|
25m |
2:56.48 |
404 |
4 |
Clara Hartvig-Olsen |
2004 |
0402AP |
VI39 |
|
25m |
2:53.38 |
275 |
5 |
Josefine Zebitz |
2004 |
0454AI |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:53.51 |
257 |
6 |
Caroline Wiuff Jensen |
2004 |
0492AD |
VEST |
|
25m |
2:59.80 |
65 |
7 |
Laura L. Hørning |
2004 |
0456AC |
GSK |
|
25m |
3:00.70 |
199 |
8 |
Elisabeth Roskær |
2004 |
0464AC |
KVIK |
|
25m |
3:02.72 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
3 |
1 |
Signe Krag Andersen |
2004 |
0434AP |
ALLERØD |
|
25m |
2:51.35 |
56 |
2 |
Emilie Pyndt Hansen |
2004 |
0466AP |
FR.SUND |
|
25m |
2:50.04 |
156 |
3 |
Frederikke Falk-List |
2004 |
0488AB |
GENTOFTE |
|
25m |
2:49.40 |
366 |
4 |
Isabella Victoria Nimb |
2004 |
0428AK |
BIRKERØD |
|
25m |
2:47.07 |
155 |
5 |
Anne Sofie Evald |
2004 |
0486AC |
GENTOFTE |
|
25m |
2:49.35 |
111 |
6 |
Elisabeth Them Jensen |
2004 |
0464AA |
KØGE |
|
25m |
2:49.91 |
113 |
7 |
Josefine Krumbak |
2004 |
0458AD |
KØGE |
|
25m |
2:51.02 |
140 |
8 |
Mathilde Maria Thorsen |
2004 |
0484AI |
HELSINGØR |
|
25m |
2:52.25 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
278 |
1 |
Jasmin Philip |
2004 |
0418AI |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:46.19 |
74 |
2 |
Sara Damkjær Bartels |
2004 |
0478AC |
GLADSAXE |
|
25m |
2:39.99 |
239 |
3 |
Josefine Arbo Sørensen |
2004 |
0446AD |
TUNE |
|
25m |
2:38.85 |
173 |
4 |
Josephine Holst Vinther |
2004 |
0432AC |
GENTOFTE |
|
25m |
2:37.79 |
277 |
5 |
Malou Soelberg |
2004 |
0438AE |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:38.52 |
227 |
6 |
Sidse M. Ø. Engsbro |
2004 |
0482AK |
GREVE |
|
25m |
2:38.99 |
401 |
7 |
Liva Søby |
2004 |
0402AD |
VAT CPH-MK |
|
25m |
2:45.79 |
397 |
8 |
Emilia C. R. Olsen |
2004 |
0424AO |
VAT CPH-MK |
|
25m |
2:46.58 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
33 |
1 |
Anna Nørskov |
2004 |
0414AO |
SØLLERØD |
|
25m |
2:34.83 |
208 |
2 |
Wilma Anker |
2004 |
0486AK |
RINGSTED |
|
25m |
2:31.10 |
54 |
3 |
Liva Stjernholm |
2004 |
0486AA |
TRITON B |
|
25m |
2:27.44 |
154 |
4 |
Asta Poulsen Dolan |
2004 |
0414AH |
GENTOFTE |
|
25m |
2:23.44 |
395 |
5 |
Sofie Bruun Høvring |
2004 |
0408AB |
VAT CPH-MK |
|
25m |
2:23.46 |
363 |
6 |
Kajsa G. Christensen |
2004 |
0484AA |
BIRKERØD |
|
25m |
2:30.66 |
300 |
7 |
Olivia Callesen |
2004 |
0432AK |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:31.78 |
99 |
8 |
Viktoria Freja Sørensen |
2004 |
0476AA |
GLADSAXE |
|
25m |
2:35.61 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 |
Udskriftsdato |
22 april 2018 |
Licens til Ringsted Svømme Klub |
Udskriftstidspunkt |
09:26 |
|